ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 02:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   ALTRUIST
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:11:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Fotograflarımıza bakıyorum.. Hâla gülümsüyorlar ve heycanlılar.. Olan biteni onlara söyleyecek gücümde yok yüzümde yok.. Uzun süredir hiç konuşmadıgımızı, telefonlarıma çıkmayışını ve ayrıldığımızı bilmiyorlar.. Belki hiç söylememeliyim.. Gözyaşlarım için başka bir bahane bulmalıyım

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:12:12sohbet oyun linki

‎"Araf" ta kalmak böyle birşey olsa gerek sevgili, gerek var mıydı buna? Sağa dönüyorum sallanan kafalar, görmekten tiksindiğim insan dişleri, kulaklarımı tırmalayan kahkahalar.. Sola dönüyorum Ağlayan ve kırmızı gözler, alkolle ıslanmış umutsuz hayaller. Beni almaya ne zaman geleceksin?

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:12:50sohbet oyun linki

Savaş açmışım dünyaya tek kişilik ordumla, yazı sevsem kar yağar, karı sevsem güneş açar.. Sonbahar` hiç sevdirmez zaten kendini.. yağmuru sever çöle düşerim, Ağacı severim ormanlar yanar.. hayvanları severim nesli tükenir.. Ey dünya senin ordunda giderek azalıyor.. Bir gün eşit şartlar sağlanacak teketek kalacagım seninle

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:14:33sohbet oyun linki

İmla hatalarıyla dolu bir intihar mektubu yazarken uyuyakalmış olmanın verdiği hayat sevgisiyle yeni bir ayrılık gününe merhaba diyen ben terkedilişime bir kılıf aramaktan yoruldum

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2010 Per 12:55:37sohbet oyun linki

Küçükken düşünürdüm neden mumları söndürürken " dilek tut " dediklerini. Sanırım mumlarda bir sihir var sönüş anında söndüren kişinin dilekleri kabul oluyor. Yada ben buna inanmak istedim.. Ben de naptım biliyor musun. Odamın dört biryanına mum döşedim hemde renk renk, hatta mumlardan baş harfini bile oluşturdum. Ve bir kutu kibrit aldım.. Şimdi mumlarda bende mutluyuz.. Mutluyuz diyemiyorum aslında.. Mutludan daha çok UMUTLUYUZ

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2010 Per 12:57:04sohbet oyun linki

Diğerlerinden daha küçük olduğu için oyuna alınmayan çocuğun gözlerinde görmüştüm seni, ben ise kitapları hiç satılmayan yazarın gözlerinde yaşardım.. Nasıl oldu da birbirimizi gördük... Bu ne utanmaz bir kaderdi..Hangi kelebek tırtılı sever ki..

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2010 Per 12:58:45sohbet oyun linki

Beni sokaklarda tek başına sensiz yürürken görenler olmuş, ayrı düştüğümüz tescillenmiş.. Keşke bir yalan bulabilseydim bu durumu açıklayabilecek..

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2010 Per 12:59:43sohbet oyun linki

Yok ettiğin "ben" düzeliyor artık hiç heveslenme... Hafızam artık daha iyi.. Unuttuğumu hatırlamaya başladım

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2010 Per 13:01:13sohbet oyun linki

Biri gazı olmayan diğeri taşı olmayan iki çakmakla sigara yakmaya çalışmaktır hayat...

UFUKYAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2010 Per 13:02:05sohbet oyun linki

Sana bu cümleleri canlı söylemek isterdim aslında... Zaten harflerde çok mutsuz çünkü karanlıkta yazdım ve harfler birbirine girdi.. Bu bir delinin günlüğünden daha fazlası inan bana.. Oda köşelerinde ağlayarak yazılmış, titreyerek karalanmış.. Belki okursun diye hayal edilmiş.. Ama başkalarının okuyacağı harflerin topluluğudur

UFUKYAZICI

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir