ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 20:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   VIPlus ChatCity`de!!!
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

pomme

pomme resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 00:26:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tavlada zar tutabilsem, okeyde tas calabilsem, server`a sıkı sıkı tutunabilsem iste bu arti katar bana :PP

MONTEJU

MONTEJU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 00:58:46sohbet oyun linki
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·MONTEJU· :
[QUOTE=·xXAbuKPreNSeSXx·]

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

Gerçekten ideal bir fiyatmış 3450cc(cik)!

[/QUOT  yav bu chatcityde çok bilmişlere acayip alerji oluşmaya başlandı.Bir ürün satışa çıkmış alırsın almazsın o tercihtir.gizli tip 2100 cc kredi içim kimse birşey demez,ama yeni bir üründe anında çüşş yapılır.Helede bunu abuksabuk kişiler yaparsa daha ilginç olur.Gerçi bu çüşşçüler kendileri vip tip parasını veripte aldıgı yoktur sponsorları karşılar genelde ona ragmen çüşş demektende kendilerini alı koymazlar.Alma kardeşim al diye zorlama varda bizimmi haberimiz yok!isteyen alır isteyen almaz gereksiz muhalefet etmenin anlamı yok.Ajanlarımızın en büyük savunma mekanizması nedir,Begenmiyorsan girme kardeşim sizi zorlayanmı var denilir.Bu sözleri söyleyen yetkililere çüşş denildigide görülmezken bu ürüne çüşş denilir.en güzeli sporsor degişimi çüşşş yerine gideceksiniz sporsor degiştireceksiniz.

Sana aslında cevap vermeye bile gerek yok ama hadi cevabını alda sus:)

Bir ürün tanıtılıyor alırım ya da almam eleştiririm ya da eleştirmem bu benim sorunum;) ben hem 700cc vip hem 2100cctip alırken sadece vip plus mıdır ne zımbırtıysa 3450ccnin fazla oldugunu düşünenlerdenim bu da seni ilgilendirmez.Kendileri vip tip aldığı yoktur derken bunu neye dayanarak söyledin onuda ayrıca merak ediyorum! bu başlık kişilerin yalnızca beğenilerini ifade etmeleri için mi açılmış? Hee bu arada sen sponsor bulamadın galiba 

Çüşş!

abuksabukprenses ahhh be güzelim(gerçi güzelmisin bilinmez ya)eleştiri yaparken çüşşş müşşş hoşştt moşşşt diye sözler kullanıldıgında kişide yanlış itiba bırakmakta,zınbırtı (googleye bakmak lazım) vipplus a diyorsan,sen aşmışsın derim sana.ben herşeyi dayanarak söylerim sen tasalanma(gerektiginde size belgede sunabilirim)merakla soruyorsunuz sponsorunuz varmı??cevap veriyorum var...ve siz bir sponsor eksikligi içindeyseniz(zınbırtı almak için)size uygun bir sponsor bulabiliriz.sesinizin güzel olması önemli degil

juYwny

juYwny resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 01:02:38sohbet oyun linki

o girdiğin sitede bende takıldım izmirli,

ama emin ol, örnek aldıkları yerlerden birisi Burasıydı :)))

yabancı operatorlerine sorabilirsin.

Konuya gelecek olursam,

bir iki özellik daha eklenirse, eleştiri yerine patlama olacağına eminim.

mesela vip ban olayının 4 olması,

renkli yazı yazabılme

gizli olarak odalarda dolaşabilme gibi.

MONTEJU

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 01:08:31sohbet oyun linki
KGG34 :
·MONTEJU· :

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

[/QUOT  yav bu chatcityde çok bilmişlere acayip alerji oluşmaya başlandı.Bir ürün satışa çıkmış alırsın almazsın o tercihtir.gizli tip 2100 cc kredi içim kimse birşey demez,ama yeni bir üründe anında çüşş yapılır.Helede bunu abuksabuk kişiler yaparsa daha ilginç olur.Gerçi bu çüşşçüler kendileri vip tip parasını veripte aldıgı yoktur sponsorları karşılar genelde ona ragmen çüşş demektende kendilerini alı koymazlar.Alma kardeşim al diye zorlama varda bizimmi haberimiz yok!isteyen alır isteyen almaz gereksiz muhalefet etmenin anlamı yok.Ajanlarımızın en büyük savunma mekanizması nedir,Begenmiyorsan girme kardeşim sizi zorlayanmı var denilir.Bu sözleri söyleyen yetkililere çüşş denildigide görülmezken bu ürüne çüşş denilir.en güzeli sporsor degişimi çüşşş yerine gideceksiniz sporsor degiştireceksiniz.

MONTEJU , VIP PLUS`u eleştirdiler diye ,sana da bu insanları itham et diye CC03 yada INFUMUM`mu sponsor oldu. Sahi onlar neden yorum yapmadılar acaba? 

güzelim bir tanem CC03 yada infumum bana sponsor olamaz!! ama derlerse yok olucaz varya hayatta HAYIR demem!!! ama sanmıyorum benim varlıgımdan bile haberleri yoktur.bilmem merakını giderdimmi

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 01:18:14sohbet oyun linki
·MONTEJU· :
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·MONTEJU· :

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

Bir ürün tanıtılıyor alırım ya da almam eleştiririm ya da eleştirmem bu benim sorunum;) ben hem 700cc vip hem 2100cctip alırken sadece vip plus mıdır ne zımbırtıysa 3450ccnin fazla oldugunu düşünenlerdenim bu da seni ilgilendirmez.Kendileri vip tip aldığı yoktur derken bunu neye dayanarak söyledin onuda ayrıca merak ediyorum! bu başlık kişilerin yalnızca beğenilerini ifade etmeleri için mi açılmış? Hee bu arada sen sponsor bulamadın galiba 

Çüşş!

abuksabukprenses ahhh be güzelim(gerçi güzelmisin bilinmez ya)eleştiri yaparken çüşşş müşşş hoşştt moşşşt diye sözler kullanıldıgında kişide yanlış itiba bırakmakta,zınbırtı (googleye bakmak lazım) vipplus a diyorsan,sen aşmışsın derim sana.ben herşeyi dayanarak söylerim sen tasalanma(gerektiginde size belgede sunabilirim)merakla soruyorsunuz sponsorunuz varmı??cevap veriyorum var...ve siz bir sponsor eksikligi içindeyseniz(zınbırtı almak için)size uygun bir sponsor bulabiliriz.sesinizin güzel olması önemli degil

Nasıl konuştuğumdan sana ne? Ben 3450cc(cik)Vip plus yeniliğine Çüşş! diye tepki veriyorum bundan sana ne? Vip plus olayına zımbırtı dedim bunu uygun gördüm bundan sana ne? En kısa zamanda belgelerinizi sunmanızı bekliyorum.

MONTEJU

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 01:45:14sohbet oyun linki
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·MONTEJU· :
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·MONTEJU· :

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

Çüşş!

Nasıl konuştuğumdan sana ne? Ben 3450cc(cik)Vip plus yeniliğine Çüşş! diye tepki veriyorum bundan sana ne? Vip plus olayına zımbırtı dedim bunu uygun gördüm bundan sana ne? En kısa zamanda belgelerinizi sunmanızı bekliyorum.

sevgili abuksabukprenses bu hayat sanane!! banane!onane!şunane!kimene!vs ile çekilmez.siz kossskocaaa chatcity vipplus yapımına çüşşşş ohaaa diyorsunuz(ne ayıp)size sanane denildiginde kızmayınız ltf!siz o en kısa zamanı belirleyin ben size kozmik odadan belgeleri çıkartıp size ulaştırayım.bana sorular soruluyor bende sizin engin hoşgörünüze sıgınarak bu nick ismini alırken yanınızda kimse varmıydı onu ögrenmek istiyorum rica ederek.

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 01:55:09sohbet oyun linki
·Barbie30· :

VIP PLUS tüm chatcity üyelerine hayırlı olsun. Açıkcası beni cezbeden yönü tavla ve okeyde 2 kat puan alınma şansı ve ekstradan eklenen (hem tavlaya hemde okeye) 500 puan oldu.

Bu arada Gurcu her ay yenileme yaptığında ekstradan 500 puan eklenecek yani tek seferlik değil.

CC TAVLA
Tavla Puanı: 33980
Oyun Sayısı: 10401
Kazanılan: 6319
Kaybedilen: 4082
CC OKEY
Okey Puanı: 9630
Oyun Sayısı: 17545
Kazanılan: 6938
Kaybedilen: 10607
Barbie Allah gözünü doyursun ne diyeyim .Kalmasın içinde bir nebze gurur çünkü gururun başladığı yerde sevgiler kurur..

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 04:05:56sohbet oyun linki
brim :
·Barbie30· :

VIP PLUS tüm chatcity üyelerine hayırlı olsun. Açıkcası beni cezbeden yönü tavla ve okeyde 2 kat puan alınma şansı ve ekstradan eklenen (hem tavlaya hemde okeye) 500 puan oldu.

Bu arada Gurcu her ay yenileme yaptığında ekstradan 500 puan eklenecek yani tek seferlik değil.

CC TAVLA
Tavla Puanı: 33980
Oyun Sayısı: 10401
Kazanılan: 6319
Kaybedilen: 4082
CC OKEY
Okey Puanı: 9630
Oyun Sayısı: 17545
Kazanılan: 6938
Kaybedilen: 10607

Barbie Allah gözünü doyursun ne diyeyim .Kalmasın içinde bir nebze gurur çünkü gururun başladığı yerde sevgiler kurur..

OYUN SAYILARINA BAKARSAN BRIM NE KADAR EMEK OLDUĞUNU GÖRÜRSÜN O PUANLARDA. NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR.

rastgeIe

rastgeIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 12:39:00sohbet oyun linki

gerçekten güzel bir uygulama ne oldum delisi çok cc de 10000 cc de olsa inanın satardı memleketin denizimi biter kerizimi

en iyi tarafı ise kız ayarlamak vip plus için daha kolay bir hale geldi seni gidi fındıkkıran

bende bugünden itibaren para biriktirmeye başlıyorum en kısa zamanda temin edeceğimden şüpheniz olmasın :)

işimiz gücümüz bitti milleti nsl kandırırız konusunda yoğunlaştık bir günde düşünüp taşınsak ya nsl bir adım öteye gideriz kullanıcı hep aynı yeni yüzler kazandırmak için neler yaparız diyen yok bir odada barbi diğerinde kandy eee nsl olucak yenilik sadece sömürü üzerinemi kurulu

Ryobu

Ryobu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2010 Per 13:07:08sohbet oyun linki

Vay be  ne uyguLamaymış   yorumLara bakınca  sanki  VIPPLUS    zorunLuymuş gibi  anLıyorum.Neden bu kadar büyütüyorsunuz  destek oLucaksanız  buyrun yok oLmuycaksanız  zaten zorLuyan yok .  Hepimiz bu sitede birer  useriz siteye bir yeniLik geLmiş bunuda kuLLanmak doğaL hakkımız(isteye bağLı)   VIPPLUS ayrıcaLık isteyene,   ben istedim aLdım veya başka bir arkadaşım  sizde istemiyorsanız oLmayın bu kadar basit  

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir