ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 20:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   VIPlus ChatCity`de!!!
 <<1234567 8>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2010 Cmt 16:38:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
        Alleria, ajan nickine Viplus alip goze batmana gerek yoktu ki,zaten ajan nickinde Viplus yetkilerinin cok daha fazlasi mevcuttu,sadece gosteris ve yaranma amacli bu hareketin cok gulunc..Madem amacin Chatcity yarari,odalarda gozetleme amacli kullandigin nicklerinden(isim vermiyorum) birine bunu yapabilirdin..
       Ama yakismis gule gule kullan..!

ByOssy

ByOssy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2010 Cmt 17:13:09sohbet oyun linki
ozhur :

* VIP PLUS üyeler 25 kişilik dolu odalara girebilirler. 

CC`de son dönemlerde kaç odada kişi sayısı 25 oldu?

* VIP PLUS üyeler arkadaşlarının hangi odada olduğunu görebilirler.

Arkadaşıma özelden ya da msnden hangi odadasın diye sormak çok mu zor?

* VIP PLUS üyeler VIPBAN sırasında 3 kişilik yetkiye sahiptirler.

Ceza esnasında ya 3 normal vip ya da ajan bulunması sanırım zor değildir.

* VIP PLUS üyeler normal üyelerin 7de birinden daha az susma cezası alırlar.

Zaten filtre cezası yanlış ise ajanlar tarafından kaldırabiliyor. Ya da 5-10 dakika beklenebilir.

* VIP PLUS üyeler VIP+ logosunu taşırlar.

Normal, ya da VİP olayım. Benim için farketmez.

* VIP PLUS üyeler arama sonuçlarında öncelikli gelirler. (VIP uyelerden de öncelikli)

Aramada çıkmasamda olur.

* VIP üyeler 24 saatlik Özel Ajan seçilebilirken, VIP PLUS üyeler 48 saatliğine Özel Ajanlık için seçilebilirler.

24 saatlik süre bittiğinden sonra bunu uzatmak şeflere zor gelmemeli.

* VIP PLUS üyeler Ana Sayfada sürekli olarak tanıtılırlar...

Zaten bizleri tanıyan tanıyordur. Fazla reklama gerek yok.

* VIP PLUS üyeler aynı zamanda VIP üye görüneceklerdir...

Bu madde güzelmiş.

Sonuç olarak kanımca dağ fare doğurmuştur.  Çoğu olmasada olur maddelerdir.

Ozhur abi bize yazıcak birşey bırakmamışsın. 3450 cc nedir ?

ByOssy

ByOssy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2010 Cmt 17:17:44sohbet oyun linki

murist :
        Alleria, ajan nickine Viplus alip goze batmana gerek yoktu ki,zaten ajan nickinde Viplus yetkilerinin cok daha fazlasi mevcuttu,sadece gosteris ve yaranma amacli bu hareketin cok gulunc..Madem amacin Chatcity yarari,odalarda gozetleme amacli kullandigin nicklerinden(isim vermiyorum) birine bunu yapabilirdin..

Symbolic07

Symbolic07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2010 Çar 20:01:25sohbet oyun linki

Yazsam mı yazmasam mı diye kararsız kaldım.

Sonunda yazmaya karar verdim.

Çok fazla abarttınız konuyu tartışma programlarına dönmüş.

Herkesin şahsi düşüncesidir bu, Çok farklı yorumlar dikkat çekiyor.

Çüşleyip Yuhlayanlar da oldu gerek yok bu tarz şeylere.

Kimse kimseye zorla al veya alma diyemez, denmemeli de

Bu yazım tarafsızdır umarım altında kimse birşey aramaz.

SaygıLar.

MEDYAPATRONU

MEDYAPATRONU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2010 Çar 20:32:34sohbet oyun linki

Ben bu satırlardan alındım şimdi.Ben zorla kimseye bişey vermiyorum ki; çok istedikleri için veriyorum.Çok seviyorum napıyım daha istesinler daha da veririm henüz görülmeyenler de var ayrıca veren el daima üstündür kaidı ki alttan alınması gereken var.İyi niyet gösterisi için merci.Ancak benden SaygıLar bekleme Saygılar bekle.

MrAIex

MrAIex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2010 Çar 22:55:23sohbet oyun linki

murist

murist resimleri

16.Eki.2010 Cmt 16:38:19

Hocam zaten cin gibi kız  Alleria`nın yapılışı bu O bir senaryo     valla yeni okudumda dikkatimi çekdi şimdi bu. ajanlık tipine birde VipPlus`mu  aldı

Gelde gülme buna

[Resim: 70192578.jpg]

BIood

BIood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2010 Pzr 23:55:38sohbet oyun linki

Herkese iyi akşamlar, öncelikle nasılsınız.. Sağlık durumlarınız çok şükür iyidir herhal;

Eskisi kadar giremiyorum buraya interneti ancak haber ve bilgi aksamında kullanıyorum..Daha öncelerden bazı arkadaşlarla siyasi içerikli yazılardan dolayı tanışmışlığımız var. Amma velakin bir internet sitesinin uygulamış olduğu yenilikten kazanç sağlaması çok açık olmalı, eğer bir internet siteniz varsa ve bundan para kazanmak en doğal hakkınız.O sitenin döner sermayesini en iyi şekilde kullanmak bu benim,sizin,onun,bunun kimin adına veya kurumuna aitse bu site işletmek en doğal hakkıdır. Bazen haber sitelerine göz gezdiriyorum, artık o kadar bıtkınlık geldiki, sitenin reklamlardan dolayı önce 1 dk. kasılıp daha sonra saçma sapan reklamların gözümüzün önüne gelmesi, haber videolarını izlemek isteyince önce reklama tıklayınız gibi yazıların ufak kutukçukda çıkması.. Herkesi sinir ediyor.. Yapmak istenen sadece haberlere göz gezdirmek,ama göz gezdirene kadar ne çile!

Chatcityde bazı insanlar gibi değişik değişik karakterler alıp odalarda dolaşmadım.Belki bazı arkadaşlar kadar zamanım olsaydı olabilirdi.BL00D24 üyeliğime gold üyelik almıştım o kadar.. Ama inanın sohbet ortamında veya forumda herhangi şekilde kasma,rahatsız edici reklamlar vs vs gibi sonuçlarla hiç karşılaşmadım..Bu siteyi bugünlere getiren insanlar,belirli para harçamışlar ve bununda hakkını istemeleri en doğal hakları,kim istemezki emeğinin karşılığını almayı.. İnsanlar memnunsa yeniliklerden durumlarıda müsaitse alabilirler.. Veya alıp hiç kullanmaz, bu durum kimseyi ilgilendirmez. Bu uygulamanın gereksiz olduğunu düşünen arkadaşlar, neden gereksiz olduklarını sorar?, ve bu sitenin sahipleri onlar olsalardı ticari yönünü nasıl ilerletirlerdi acaba merak ediyorum?. Yenilik her zaman insanlara tuhaf ve cazip gelir,Ya bunu kullanırsın ya kullanmazsın..Kullanan kullanmaya , kullanmayanda kullana saygı ve sevgi gösterirse, herkes mutlu olur.. Diceksinizki gereksiz yere alıpda gövde gösterisi yapanlar var!. Eee banane,sanane,sizene,bizene parayı ona ne ben ne sen ne o ne bu ne şu kimse vermiyor..Kendisi kazanıyorki alıyor, yada kazanıyor ama belki almak istemiyor!, Bizene , sizene , sanane , banane,.. İyi akşamlar chatcity üyeleri 

MONTEJU

MONTEJU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2010 Sal 18:22:02sohbet oyun linki
·xXAbuKPreNSeSXx· :

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

Gerçekten ideal bir fiyatmış 3450cc(cik)!

Ben bu yoruma karşı çıkmıştım   ama zamanla chatcity idaresi işi kurnazlıga dökmüş mecbur bırakıyorlar vipplus almayı nedenide site arkadaş arama işlemini çalışma bahanesiyle kapalı tutmaları.inanın chatcity idaresi bu kimin aklına geldiyse yakışmamaktadır.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2010 Sal 18:32:55sohbet oyun linki
·MONTEJU· :
·xXAbuKPreNSeSXx· :

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

Ben bu yoruma karşı çıkmıştım   ama zamanla chatcity idaresi işi kurnazlıga dökmüş mecbur bırakıyorlar vipplus almayı nedenide site arkadaş arama işlemini çalışma bahanesiyle kapalı tutmaları.inanın chatcity idaresi bu kimin aklına geldiyse yakışmamaktadır.

VipPlus  ile  arama sayfasinda ki teknik sorunun nasil bir alakasi var anlayamadim..?

Ya da bu sorudan once VipPlus nedir ? VipPlus kullandin mi ? Vipsiz/Vipli uyelerden farkli olarak ne gibi arti ozelliklere sahiptir biliyormusun ?

MONTEJU

MONTEJU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2010 Sal 20:09:05sohbet oyun linki
gurcu :
·MONTEJU· :
·xXAbuKPreNSeSXx· :

Çüşş! Yuhh! Ohaa!

VipPlus  ile  arama sayfasinda ki teknik sorunun nasil bir alakasi var anlayamadim..?

Ya da bu sorudan once VipPlus nedir ? VipPlus kullandin mi ? Vipsiz/Vipli uyelerden farkli olarak ne gibi arti ozelliklere sahiptir biliyormusun ?

senin derdin ne? ajan olmak için maill attında cevapmı bekliyorsun? bu arama kısmı vipplus çıktıgından beridir kapalı?vipplus kanımca en büyük avantajı aramak istedigin kişiyi hangi odada bulunmasını ögrenmek.gelelim vipplusa.... biz clasnet üyeleriyiz cc03 sahip oldugu bütün erişimleri bizde olsun isteriz bizi vipplus kesmez.Ve seni istedigimiz an vipplusa bogarız içinde yüzer durursun........
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir