ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 22:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Dev Röportaj
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Merbey

Merbey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2010 Cmt 12:40:15      Dev Röportajsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhaba,

Geçtiğimiz ayın en büyük olayı StarCraft II`nin piyasaya çıkması oldu. Bizde ilk fırsatta gittik ve StarCraft`ın efsanevi karakteri Sarrah Kerrigan`ın kapısını bir röportaj yapabilmek umuduyla çaldık...

Merbey:Merhaba... Sarah... Orada mısın?
Sarrah Kerrigan:Hemde uzun zamandır...
Merbey:Oy tamda arkamızdaymışsın, kalbime iniyordu valla...
Sarrah Kerrigan:Sizi teranlılar mı gönderdi?
Merbey:Yok ablacım. Bizi Salawhat gönderdi. Röportaj için şey etmiştik.
Sarrah Kerrigan:Ne röpotajı?
Merbey:Ya Türkiye`de çok seviliyorsunuz, StarCraft II`nin çıkmasıyla beraber ilgi dahada arttı. Bizde bir röpörtaj yapalım, sizi Türkiye`deki oyunseverlere daha yakından tanıtalım istedik. Birde TekJeton rica etti bir imza verecekmişsiniz...
Sarrah Kerrigan:Öyle desenize bıçağı takıveriyordum neredeyse. Gelin oturun şöyle, çay söyleyim mi?
Merbey:Yok ablacım çay içtik beklerken, zahmet etme sen. Fakat sen gene de o bıçağı indir boynumuzdan. Elin kayar falan sakatlık çıkmasın.
Sarrah Kerrigan:Ya kusura bakmayın alışkanlık. Bizim işte gardını almazsan ölüveriyorsun.
Merbey:Heh, doğrudur valla. Hani boğaza bıçak dayamak dışında doğruyu söylemek gerekirse sen baya bir insan canlısıymışsın. Hani bütün StarCraft boyunca takip ettik, özellikle Queen Of Blades`de biraz daha ürkütücü gibiydin.
Sarrah Kerrigan:Yok canım, onlar hep Terranlılar`ın abartması. Bir savaşçının yapması gerekenleri yaptım sadece.
Merbey:Ne güzel ya, koskoca Kerrigan`la oturup korkmadan iki laf edebşkecepşzç Aslında Salawhat bizi buraya röportaja yollayınca epey korkmuştuk Hani " başımıza iş gelmesin " dedik ama korkacak birşey yokmuş meğer. Çay hala varsa alayım ben ablacım ya, açık bir tane.
Sarrah Kerrigan:Ne demek al bakalım. Salawhat`la eskiden tanışırız. Onunla iş birliği yaptığımız günleri anlatabilirim sana.
Merbey:Hadi ya? Bak bunu bilmiyordum. Nasıl işbirliği yani?
Sarrah Kerrigan:Nasıl söylesem... Hmm... Ona sorun çıkartan bazı yazarlarla ilgili olarak gerektiğinde ona iyilik yaptığımı söyleyebilirim mesela.
Merbey:Sorun çıkartan yazarlar derken?
Sarra Kerrigan:Yani yazısını geç veren, teslim tarihi geçirip konu başlığını bekleten yazarlar mesela. Her başlığın planı programı belli...
Merbey: "Geç veren, konuyu bekleten yazarlar" diyorsun... Hani böyle en son güne kadar bekletenler gibi mi?
Sarra Kerrigan:Evet aynı senin gibi...
Merbey:Çayımızı içtik, sohbetimizi yaptık biz kalkalım artık...
Sarra Kerrigan:Sen yanaş bakalım şöyle; bakalım bir daha yazı geciktiriyormusun! TekJeton`un imzasını atayım sana ben.. TekJeton istediğinde gelip bakar...
Merbey:Güzel ablacığım kağıt vardı... Ona atsan imzayı? Aaahhhhhh... Valla geciktirmeyeceğim konuları bir daha... Aaaaah...

( Ahlar vahlar arasında bir röportaj yine acı ve gözyaşı ile sona ererken Salawhat`la TekJeton`un kahkahaları birbirine karışır )

Yazılarımızın devamı gelecektir.

Saygılar,
Merbey

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir