ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 03:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Her hafta bir chatcity üyesi ile röpörtaj
 <<1234 567891011121314>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

M0NTANA

M0NTANA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2010 Per 03:31:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Röpörtaj işi gerçekten güzel. Ellerine sağlık kardeşim , yeni röpörtajları bekliyoruz

ccGizlicc

ccGizlicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2010 Per 07:48:51sohbet oyun linki

Güzel çalışma ufuk tebrik ederim ancak hep lahanamı olacak röpörtajlarda hiç sapı olmayacakmı ? Herşeyin güllük gülistanlık olduğu çok eğlenceli herkesin görevini iyi yaptığı  (cia ajanlarıya hepsi ) çok güzel bir site gibi anlatılıyor chatcity öylemi sizce ? Daha cesur  ve gerçekten düşüncelerin yazıldığı site yönetimine şirinlik yapmanın asıl görev olmadığı görüşmeler olacakmı  ve olursa onları yayınlayabilecek ciğerde bir editör olacakmı ben asıl onu merak ediyorum ? Boş iş bu röpörtaj işide sen iyi niyetle yapıyorsun sana ve emeğine sözüm yok ancak site sahibinin istemediği hiçbir yazıyı peygamber olsan buraya koyamazsın bunu sende bende ve her okuyan biliyor.site sahibinin  istediği şeyleri söyleyenler olur bu röpörtajlarda başkada kimse olmaz . Hadi benle yap bir röpörtaj ve burada yayınlamayı başar  o zaman seni alnından öpeyim :)

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2010 Per 08:45:25sohbet oyun linki
ccGizlicc :

Güzel çalışma ufuk tebrik ederim ancak hep lahanamı olacak röpörtajlarda hiç sapı olmayacakmı ? Herşeyin güllük gülistanlık olduğu çok eğlenceli herkesin görevini iyi yaptığı  (cia ajanlarıya hepsi ) çok güzel bir site gibi anlatılıyor chatcity öylemi sizce ? Daha cesur  ve gerçekten düşüncelerin yazıldığı site yönetimine şirinlik yapmanın asıl görev olmadığı görüşmeler olacakmı  ve olursa onları yayınlayabilecek ciğerde bir editör olacakmı ben asıl onu merak ediyorum ? Boş iş bu röpörtaj işide sen iyi niyetle yapıyorsun sana ve emeğine sözüm yok ancak site sahibinin istemediği hiçbir yazıyı peygamber olsan buraya koyamazsın bunu sende bende ve her okuyan biliyor.site sahibinin  istediği şeyleri söyleyenler olur bu röpörtajlarda başkada kimse olmaz . Hadi benle yap bir röpörtaj ve burada yayınlamayı başar  o zaman seni alnından öpeyim :)

Öncelikle merhaba. Görüyorum ki bazı arkadaşlar halen mazideki olayları, geçmişte ki yaşanmışlığı dile getiren birileri olsun site böyle değil şöyle şöyle desin, yönetim mi ? ya bırakın böyle yönetim olmaz olsun taşlayın vs vs.. gibi bir anlatım olsun istemiş.

Günlük gülistanlık şuan sitenin durumu , yöneticilere şirinliğe ne gerek var ki ? yeri geldiğinde ters düşeriz yeri geldiğinde hemfikir oluruz.. Laf olsun torba dolsun gibi kör fikirlerden sakınalım artık..

Sen hakaret vari cümleler kurmadığın sürece o yazın site forumuna eklenir.Forum serbest bir kürsüdür.Kurallara uyulduğu müddetçe, iftira, bilmeden konuşma, çamur at izi kalsın cümleleri kullanmadığın sürece senin derdin ide hem biz okuruz hem site yönetimi..( bak silmeyeceklerini söyleyen eski bir editör ben sana kefilim  ) Fakat başlığın yeri burası değil.Burada chatcity de ikamet etmekte olan değerli üyelerin röportaj mahiyetinde yazıları ekleniyor.Amaç hem eğlenmek hem yorumlar katarak forumu biraz daha canlandırmak..

Bayram günlerinde bu kin bu nefretten vazgeçin.Yapıcı olmaya gayret gösterin.Zorla siteye sokmuyorlar adamı  değil mi ? Kimse ne hüküm giysin ne canı sıkılsın.Bu yazının uzatılacağı yer burası değil bu başlık amacından şaşmamalı herkese keyifli sohbetler.

ccGizlicc

ccGizlicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2010 Per 09:09:24sohbet oyun linki
sevgili ajanım ben hakaret etmeden sadece gerçekleri söyleyeceğime yemin ederim sen yayınlanacağına yemin eder yayınlatırmısın ?  :))

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2010 Per 14:22:45sohbet oyun linki

ccGizlicc :
sevgili ajanım ben hakaret etmeden sadece gerçekleri söyleyeceğime yemin ederim sen yayınlanacağına yemin eder yayınlatırmısın ?  :))

En kısa zamanda röpörtaj sizle o zaman :)))

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2010 Cum 00:08:57sohbet oyun linki

Ne yaptık ettik 1970`lerde nesli tükenen Anadolu Kaplanlarının sonuncusunu bulduk.. Sıradaki röpörtajımızın konuğu AnadoluKaplanı yani nâm-ı diğer Emre32.. Chatcity`i anlattı, sorunlardan bahsetti ve beraber maziyi andık... Bakalım neler demiş :))

ll8RUTll

ll8RUTll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2010 Cum 02:34:58sohbet oyun linki
herşey iyi güzelde bi laser eksik

BayanBlack

BayanBlack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2010 Cmt 04:02:50sohbet oyun linki

CRIXUS

CRIXUS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2010 Cmt 12:51:03sohbet oyun linki

Her röportaj çok iyiydi, hepsini bir solukta okudum. 

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2010 Cmt 14:44:40sohbet oyun linki

Röpörtaj yapılması için yoğun istek aldığım kişi var sırada. Kendisi Eski Gold ajanlarımızdan ve "Ben artık bir fosilim" diyen Ozhur

Vipplus ile ilgili önerilerde bulundu, Toplumsal mesaj verdi :)) ve bir değişiklik yaptım Cc üyelerinin nadir kullandığı bir uygulamayı kullandık..

Bakalım ozhur neler demiş...

Çirkin çıkmışım aslında daha güzelim

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir