ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 23:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Özel İleti ve Oda Daveti Hakkında..
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 23:52:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Söylenenler olması gerekenler fakat şöyle bir nokta var atladığın ufukcum; vipi özel odası olan arkadaşların yaptıkları iyi veya kötü niyetli davetlerin "kibarca" nasıl reddedilceğini anlatmışsın. Doğrudur kibarca bu şekilde reddedilir. Özel yazan veya oda daveti gönderen arkadaşında karşısındaki bayanın psikolojisini, tavırlarını, yaklaşımını tartıp şansını denemesi gerek bunu yapmazsa genelden rencide edilebilme ihtimalini göze almış demektir. İnsanlar her zaman beklenen veya istenen tepkiyi vermez. Yazılan şeyleri anlama biçimleri farklıdır insanların buna bağlı olarak sergileyeceği tavırlarda değişken olur. Eğer ben bir bayan olsam ve hiç bir şekilde sohbetim olmayan bir kişi gelip bana direk özel yazarsa veya oda daveti gönderirse bunu iyi niyetli karşılamam. Verilecek tavırda kişiden kişiye değişir. Özel odası olan veya vip olan üyeler ilk olarak bir sohbetin temelini topluluk içerisinde kurmaya çalışırlarsa özel mesaj veya özel odada sohbet etmek istemelerinin niyetini az çok belli etmiş olurlar. Kendilerini doğru tanıtabilirlersede karşısındakinin psikolojik sorunları yoksa isteklerine ulaşmalarının oranı %90 lara kadar çıkacaktır :)

Risk almak kendini en kötüsüne hazırlamaktır. Risk alacaksanız en kötüsüne hazırlanmalısınız. Alınmak gücenmek olmaz riski aldığınızda.

xxTIGERRRxx

xxTIGERRRxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2011 Sal 15:06:55sohbet oyun linki

nasibishesin :

Bu konu daha önce de öneri bulunulmuş farklı şekillerde ifade edilmişti. Önerilen yöntemi oldukça ilkel buldum. Böyle bir yöntem, olsa olsa imkansızlıkların içinde aciz kalınmışlığını gösterir. Belirtildiği gibi özel görüşme penceresinin engelli olması durumu oda değiştirilmesi halinde ortadan kalkıyor. Bunun devamlılığını sağlayacak, aynı arkadaş listesi gibi bir kara liste oluşturulması çözüm olabilir ya da Vipban gibi ancak herkesin kullanımına açık bir küçük klik oluşturularak tacizcinin şikayet edilebilmesi sağlanabilir.

Zaten Chatcity` nin var olan sorunların alt yapısını çözebilmiş mi ki kullanıcılarının önerileri ya da şikayetlerini değerlendirebilsin. Var olanı muhaafaza edebilmeyle yönelik kaygısı bile olduğunu samıyorum. Zaten 22 Ağustos 2011 itibaren İnternet fetişi BTK nın uygulamalarıyla geleceğinden şüpheyle bakılan bir chat kanalının yazılımı geliştirilse ne olur geliştirilmese ne olur.

Ayrıca karşı tarafın psikolojisi falan filan, bilmem ne... O da ne? Yok öyle bir mantık. Burası sohbet etmeye gelinen Chatcity mi yoksa koca bulmak için Çöpçetan sitesi mi? Komik :) Hakikaten!

Crotch :

Söylenenler olması gerekenler fakat şöyle bir nokta var atladığın ufukcum; vipi özel odası olan arkadaşların yaptıkları iyi veya kötü niyetli davetlerin "kibarca" nasıl reddedilceğini anlatmışsın. Doğrudur kibarca bu şekilde reddedilir. Özel yazan veya oda daveti gönderen arkadaşında karşısındaki bayanın psikolojisini, tavırlarını, yaklaşımını tartıp şansını denemesi gerek bunu yapmazsa genelden rencide edilebilme ihtimalini göze almış demektir. İnsanlar her zaman beklenen veya istenen tepkiyi vermez. Yazılan şeyleri anlama biçimleri farklıdır insanların buna bağlı olarak sergileyeceği tavırlarda değişken olur. Eğer ben bir bayan olsam ve hiç bir şekilde sohbetim olmayan bir kişi gelip bana direk özel yazarsa veya oda daveti gönderirse bunu iyi niyetli karşılamam. Verilecek tavırda kişiden kişiye değişir. Özel odası olan veya vip olan üyeler ilk olarak bir sohbetin temelini topluluk içerisinde kurmaya çalışırlarsa özel mesaj veya özel odada sohbet etmek istemelerinin niyetini az çok belli etmiş olurlar. Kendilerini doğru tanıtabilirlersede karşısındakinin psikolojik sorunları yoksa isteklerine ulaşmalarının oranı %90 lara kadar çıkacaktır :)

Risk almak kendini en kötüsüne hazırlamaktır. Risk alacaksanız en kötüsüne hazırlanmalısınız. Alınmak gücenmek olmaz riski aldığınızda.

İki görüşe de katılmadan edemiyor ve arkadaşlara teşekkür ediyorum Bir bayan olarak ve bir ChatCity sever olarak istenildiğinde genelde çok renkli ve düzeyli sohbetlerin yapılabileceği bu sanal ortamda özel selam vermenin iyi niyetli olabileceğine yok denecek kadar az ihtimal veriyorum.. Keyifli zamanlar, hoş sohbetler....

cingenstayla

cingenstayla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2011 Sal 17:39:41sohbet oyun linki

gizlidemo

gizlidemo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2011 Sal 18:18:02sohbet oyun linki

Secateurs

Secateurs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2011 Çar 23:28:59sohbet oyun linki

empati kurabilmek ve mevcut şartlar itibariyle çözüm üretmeye yönelik adımlar atabilmek için öncelikle, içinde bulunulan ortamın ve erkeğin doğasını kabullenmek lazım her erkek millete yazılacak diye bir kaide yok ama deli gönül ferman dinlemiyor işte :P

birde hop şş bana mesj atma, herkesin özeline dalınmaz vs yazan hatunlarda kendilerini afedersin birşey sanmakta şahsen ben bu huyları yüzünden hiç birine pas vermiyorum, zaten %90ı çikin yolda görsem dönüp bakmam :P

bence en iyi çözüm herkes resim koysun, tencereler sadece kapaklarına yuvarlansın :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2011 Per 00:20:07sohbet oyun linki
Secateurs :

bence en iyi çözüm herkes resim koysun, tencereler sadece kapaklarına yuvarlansın :)

gizlidemo

gizlidemo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2011 Per 13:04:18sohbet oyun linki
R--O-M-E-O :
Secateurs :

serger

serger resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2011 Per 14:26:30sohbet oyun linki
erkek üyelere özel oda satılmasın, hiç gereği yok.  kız üyeler özel oda satın alıp, erkek üyelere davet yollamaları konusunda teşvik edilsin, bunun önündeki sosyo-psikolojik engeller kaldırılsın. ve tabi ki yeni, demokratik bir anayasa yapılsın.

xBerkeCCx

xBerkeCCx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2011 Per 20:52:52sohbet oyun linki

Mantıklı. 

yabancibiri

yabancibiri resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2011 Cmt 00:43:42sohbet oyun linki

İyi güzel hoşda,

Ya bunun önüne nasıl gecilecek?,Tam bir arkadasınız,sevgiliniz,yada ne konumda ise kız arkadasınız filan,Tam konusmaya(özelde veya genelde) dalmıssınız,veya odada ikiniz başbaşasınız,tatlı bir sohbet icerisindesiniz, pat odaya bir vip giriyor,yanınızdaki kız arkadasınıza ki gözü ile konustuğunuzu gördüğü halde özel yazıyor,ve hali ile kız arkadasına diyor bunu veya tersliyor,utanmadan birde "sanamı soracam" gibi bir densizlik karşısındasınız,buna ne dersiniz,budamı viplik hakkı?

Aynı şeyi siz yapsanız şikayet etmedik yer bırakmaz coğu!

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir