ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 22:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Özel İleti ve Oda Daveti Hakkında..
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FriedrichNietzsche

FriedrichNietzsche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2011 Cmt 06:46:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·yabancibiri· :

İyi güzel hoşda,

Ya bunun önüne nasıl gecilecek?,Tam bir arkadasınız,sevgiliniz,yada ne konumda ise kız arkadasınız filan,Tam konusmaya(özelde veya genelde) dalmıssınız,veya odada ikiniz başbaşasınız,tatlı bir sohbet icerisindesiniz, pat odaya bir vip giriyor,yanınızdaki kız arkadasınıza ki gözü ile konustuğunuzu gördüğü halde özel yazıyor,ve hali ile kız arkadasına diyor bunu veya tersliyor,utanmadan birde "sanamı soracam" gibi bir densizlik karşısındasınız,buna ne dersiniz,budamı viplik hakkı?

Aynı şeyi siz yapsanız şikayet etmedik yer bırakmaz coğu!

+10 yüz bin milyon baloncuk  
He bir de (yazınla ilgisiz olarak) her muhabbet etmek isteyenin kendisine sulandığını sanan "kezban" tipler var ve onlara çok gülüyorum.

soyceloso

soyceloso resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2011 Cmt 23:54:27sohbet oyun linki

Şöyle bir okudumda yazıyı herkes martaval okumuş :))) Site sahibinin isteklerini makul gösterme şirin görünme çabasından başka birşey değil vip üyenin özele yazmasının doğruluğunu savunmak . Birde özel yazıp rahatsız etmeyi meslek edinenlere normal gelir. Yahu neden içinizden geçen doğruları yazmıyor yada yazamıyorsunuz ,yoksa gerçekten bunun ne anlama geldiğini anlamaktanmı acizsiniz ben onu anlıyamadım ?.

Özel  ne demektir ? herkes gibi olmayan farklı konumda olan demektir . Kelime anlamı böyle olunca 15 tl veren birisi nasıl bir sebeple özel olur ? Az düşünseniz bulacaksınız doğruları

Özel odada yazılanlara ceza yoktur

Özel mesaj ile yazılanlarada ceza yoktur

ister sex daveti yap ister ana avrat söz farketmez yani 15 tl ver kralda sapıkta sensin ajan dahi sana tek kelime edemez hatta tüm ajanlar seni korumak zorundadır 20 tane nick örneğide verebilirim isteyene.

Ancak şöyle yaparsa site yönetimi o zaman kabul isteyen istediğine özel yazsın. Her üye cc ye girdiğinde otomatikman özel mesajı kapalı olursa ve kendisi kendi rızası ile özel mesajı açarsa o zaman her şeyi yaz odana davet et hatta evine davet et. Yada msn gibi konan engeller kişi kaldırana kadar açılmasa oda bir derece . Ancak şefimiz bu  önerilere sıcak bakmıyor para kaybı olur diye .

Neyse bu site böyle geldi böyle gider 15 sene sonrada bu başlık açılsa gene ayni olacak yazılanlar ve 7 yıldır noktasız nick ile gezen sapıklar hala ayni nicklerle gezecekler ajanlarda S S kanunu ile onları koruyacaklar . İsterse korumasınlar ozko gibi turuncu gibi rozetleri alınır 2 dk da ellerinden :)))

kalın selametle

LaserSail34

LaserSail34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2011 Pzr 00:50:49sohbet oyun linki

Eğer adam gibi yapılırsa Chatcity userlığı Dünya`nın en şerefli userlığıdır arkadaşlar.vip tip ayırımı yada vipli tipli ayrımcılığı yoktur ben vipli de gezdim vipsiz de gezdim.Benim şu an vip üyeliğim yok ama vip de oldum vaktiyle.Her türlü maksadını aşan kullanıcı hatasına ceza vardır olmayada devam edecektir.Bu konuda da görev chatcity yönetimine ve onların ajanlarına düşmektedir.Lütfen bu konuda taviz vermeyelim sitemizi kirletmeyelim bu konuda da görev sanıyorum hepimze düşüyor.Ben küfürün ya da kız arkadaşımıza sarkıntılık edenlerin önüne nasıl geçileceğini değil bu gibi durumlarda kız arkadaşınızın yanında nasıl duracağınızı merak ediyorum.Bana göre 7 yıldır bazılarına göre üj bej yıldır kimine göreyse 5-10 yıldır bu tartışmalar vardır devam etmekten de ileri gitmeyecektir bazı hususlarda boşa kürek çekmektir sonuç alınmayan tartışmalardır bir çoğu zihinlerimizi sonuç verecek konulara yormamızdan yanayım.Meselâ görsel olarak sitenin odaların ya da vizyonu sil baştan ele alınabilir kanaatini taşıyorum.Yeniden yapılanma kararıyla siteye yeni bir yüz yeni ufuklar getirilebilir.Hepinizi saygıyla selamlıyorum

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir