ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 09:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SevgiLiye....
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

veen

veen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2011 Pzr 22:16:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sen özlemeyi bir de bana sor;
Gece olunca yalnızlık sarınca bedenimi,
Bir el tutsun ellerimi diye beklemeyi
Bana sor severken özlemeyi…
Bir ses ararken kulaklarım,
Sessizliğin acı çığlıklarını duymayı,
Gözlerim seni ararken,
Karanlıkta hayalini görmeyi,
Sen bana sor kilometrelerce uzaktan sevmeyi…
Elimi göğsüme sokup,
Okşamayı seni özleyen kalbimi,
Yüreğimin titremesini, içimin aniden ürpermesini…
Şefkatinin eksikliği aklıma gelirken,
Hasretimden süzülen birkaç damlayı,
Bana sor sensiz ağlamayı…
Sensiz saatler çabuk geçsin diye,
Geceye sığınmayı,
Yanımdaymışsın gibi yatakta yorgana sarınmayı,
Bedenimi sarmanı beklemeyi,
Sıcacık teninin kokusunu içime çekmeyi
Sensizken seninle sevişmeyi,
Bana sor…
Bana sor sen özlemeyi
Özlemenin en acı, en yalnız çığlıklarını,
Ben iyi bilirim özlemle yanıp tutuşmayı…

veen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Oca.2011 Per 17:09:19sohbet oyun linki
bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana, sade bir kurdeleyle süslenmiş.
çöz kurdeleyi ve kaldır kutunun kapağını yavaşça...

mavi bir gül koydum içine
ebedi sevgiyi gör yaşa ve hisset diye...

kocaman bir fırça ve bin renk koydum kutuya
bir cennet resmi yapıp içine gir diye...

19 yapraklı papatyalar yerleştirdim
falında şansa yer bırakma diye...

düşler serpiştirdim gizlice, düş kurmayı unutma diye.
bir tane de elma şekeri yerleştirdim, içindeki çocuğu yeniden tadabil diye...

boğazın kokusunu, çayın sıcaklığını ve taze simidin tadını koydum içine
istanbul sevgisini yaşatalım diye...

güneşin batışını, billur suyun sesini, kırmızı gelinciklerin saflığını, taze ekmeğin kokusunu ve bir gülümsemenin sıcaklığını da sığdırdım.
ruhlarımız aç kalmasın diye...

kutuya biraz da sevecenlik koydum, güçlü ol diye, çünkü acımasız olan güçsüzdür.
beyaz bir güvercin uçup kendi kondu kutuya, barışı ve özgürlüğü sunmak için...
kısa dünya hayatında kavgaya yer yok diye...

bir buket sevgi, bir yudum aşk ve yarım bir elma koymadan edemedim.
paylaşmayı anımsayalım diye....

sevdiklerimize onları sevdiğimizi söylemek için yarını beklemeyelim.
hemen şimdi bunu yapalım diye...

içtenliği, umudu, neşeyi, bağışlayıcılığı, hoşgörüyü, saygıyı, özgüveni ve açıkyürekliliği unutmadım, 
"ben"in dışına çıkıp bize ulaşabilelim diye...

son olarak da bir kart iliştirdim kutuya bak bu kartta neler yazıyor:

"bu kutunun kapağını her kaldışında yaşamla ilgili yepyeni şeyler keşfedeceksin. yaşamak için yarını bekleme, al yaşamı kollarının
(arasına ve sımsıkı sarıl yaşamdan yanlızca almak yerine ona bir şeyler ver.
kısacası bütünüyle "insan" ol.
unutma yaşam dokuması henüz tamamlanmamış, olağamüstü güzellikte bir duvar halısıdır ve sana ait olan boşluğu yanlız sen
doldurabilirsin. kimsayi kırmamak ve üzmemek şartıyla istediğin her şeyi dene
bir gün sonsuzluğun bulutlarına oturduğunda ne aklın kalsın geride ne de kırık bir yürek."

artık kaldır bu kutunun kapağını...
gör gerçekleri ve sevgimi....

ben hemen aşık olmam bilirsin
önce dolmam gerek sevgiyle
paylaşmak gerek iyi ve kötü günleri
sonra her şey "pıt" diye olur
yıldırım aşkı değildir bu
bu bir "dolma süreci" dir
yıldırım gibi başlayan şey yıldırım gibi bitmez mi?

o zaman...

bırak duygularını serbest kalsın
sevgi ırmağına set çekmek niye?
sevgi bir sonsuzluktur
kullandıkça artan, paylaştıkça katlanan
bırak onun musluğunu aksın
kazanan sen olacaksın
doldur yaralı kalbimi
fazlası bırak taşsın
taşan sudan bırak diğerleride faydalansın
bunlarla mavi, kırmızı ve rengarenk güllerin yer aldığı
bir "sevgi bahçesi" yapalım seninle
belki 7 renkli gülüde burada yetiştiririz
her zamanki gibi " sevgiyle" "

aleyna36

aleyna36 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2011 Cum 13:54:01sohbet oyun linki
Hangi Güç

En büyük güç sevgidir...

Hangi güç durdurabilir ki sevmeyi aşkı tatmayı,
Ölümse, ölümsüzleştirir...
Ayrılıksa, hasret çektirir...
Aldandıysan, her gecenin bir sabahı vardır...
İnsan varoldukça yeryüzünde hiç bir şey tam olarak
Unutulmaz,
Bir şeyler mutlaka hatırlatır sevgini sevgiliyi...
Nem gem vurabilirsin hislerine Ne de reddedebilirsin
Aşkı, pervasız hesapsızca girer hayatına fark ettirir
Nefes aldığını, renkleri, çiçekleri...
Acı çekebilirsin aç kalabilirsin kızgın olabilirsin...
Her şey bitti dediğin bir anda ise yeniden sevebilirsin
Bütün acıları en azında kendin ve onun için
Dindirebilirsin...
Sadece onun olabilirsin... Her dokunuşta her öpüşte
Zamanı unutabilirsin...
Acı hüzün ayrılık hasret hepsi yerinde cebinde olsun,
Zamanı geldiğinde çıkarıp tat onları, sevda gibi...
Her acının her hüznün her ayrılığın her hasretin sana
Bir diyeceği mutlak vardır dinle...
Sonra tekrar sev paylaş yaşa...
Bir bakmışsın zaman akıp gitmiş saçlarında,
Gözlerinde, yorgun yüreğinde izleri...
Gidenler gider kalanlar kalır...
Yaşanan yaşanmıştır ne geri gelir ne de silinir...

Sana kalansa belki de yalnızca torunlarına anlatacağın anılardır....

veen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2011 Cum 21:20:22sohbet oyun linki
Seni sevmek, bana hayatın ne kadar anlamlı, nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi. Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım. Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var. Onlara her baktığımda; birsinde gözlerini, birisinde gülüşünü, bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum. Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum. Beni senin gibi bir hediyeyle mükafatlandırdığı ve seni hayatıma soktuğu için... İnsanın hayatta kendini şanslı hissetmesi kadar güzel bir şey olamaz herhalde! Benim de kendimi şanslı hissetmemi sağlayan sensin. Senin sevgin... Sen doğan yeni günüme en büyük sebepsin.

Seni sevmek, sanki bütün dünyaya kafa tutmak, bütün kötü şeyleri pembe görmek... Hoş sen yanımda olduktan sonra gerekirse dünyaya da kafa tutarım. Bilirim ki sevgin, aşkın yanımda. Bilirim ki düşsem de, yenilsem de beni kaldıracak olan eller senin ellerin... korkmam bu yüzden. Çünkü sevmenin ne kadar güçlü, ne kadar yüce bir duygu olduğunu sen öğretin bana... Seninle birlikte yeniden doğdum ben, seninle emekledim, seninle yürüdüm, ilk sözcüklerimi senin yanında söyledim. ilk göz yaşlarımı senin için döktüm. Anlayacağın hayatımı seninle en baştan yaşadım, her şeyi sende temize çektim ben. Hatalarımı, günahlarımı, aşklarımı...

Tek korkum seni kaybetmek... Senin beni, sadece ikimiz için kurduğum dünyamda dünyamızda tek başıma koyup gitmen... tek korkum her yeri seninle, kokunla dolu olan bu yerde beni senden, senin o güzel gözlerinden mahrum bırakıp gitmen. Ben senin gözlerinin içinde boğulmaya razıyım. Yeter ki bana olan sevgin, aşkın eksilmesin dilinden...

veen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2011 Cmt 21:20:36sohbet oyun linki

Seni seviyorum

Sevgili; Adin yurek kilidimin sifresi, bir sen bilirsin o kilidin ardindaki sen dolu enginligi! Simdi uzakta bakislarimin esiri gozlerin, bilinmez bir yokluga burunmus oysa sensizken bedenim! Sicakligini ariyorum Seni ozlemeleride en az seni sevdigim kadar sevdim Sevgili! Sana kavusmalarin verecegi hazzi dusundukce acitmaz oldu ozlemlerin sancisi kalbimi! Uzak veya yakin Sen ol yeterki!... Elimde adini bilmedigim kucuk bir cicek tutuyorum, Kipkirmizi ve oyle guzel oyle narin yapraklari varki dokunmaya cekiniyorum incinir diye tipki seni incitmekten korktugum gibi. Bazen anlamsizliklar icinde boguluyorum Sevgili, diyorum hayatin bana en guzel hediyesinden uzakta yasamaya calisiyorsam bildigim tum guzellikleri neden yasiyorum ki, hayatimin anlamini buldugum o essiz ruh benden uzakta simdi! Sonra sacmaladigimin farkina variyorum uzak veya yakin aslolan sevmektir diyorum hissetmek degil, SEVMEK! Gozlerini goremeden "Seni Seviyorum" diyebilmek! Onemli olan sana dokundugunda titremek degil onemli olan adinin anilmasiyla bedenini titreten o adını sevmek! Hayallerini sevdada buyutup hayallere sevda tohumu ekmek! Usudugum ruzgarlarin hepsini senin esintilerin bilmek! Tum tumcelerime Sen`le baslayip yine Sen`le bitirmek! Bu hayati Seninle bir okadar da sensiz yasamayi ogrenmek...

veen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2011 Pzr 21:28:09sohbet oyun linki
Yalnızca yazdım... Hesabıma düşen bir kara kaderi alnımın tam ortasından çekerken usulca kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladım en vazgeçilmezinde tuttum en köründen tutuldum ama seni sana yazdım. Kanımın rengiyle sana adandım."

Yokluğun bir bıçak sırtı sana boyanarak aydınlandım.
....
Ağrıyor elim şimdi gözümün yolunda karabasanlar var avucumda sıkışan yazım var. Gel ve sil yeniden gölgelerini gel ve üçüncü gününden başla sana yazılanlara.

Kimsem olmadı benim kimse sen olmadı hiç
Kimse ellerim değildi kimse gözüm kalmadı kanlı kınında. Kimse bilmedi kimse sana yazdım olmadı kimse sen demedi kimse uyutmadı yüreğinin yastığınsa kimse biz demedi kimse vazgeçersen kendinden ben olamamki demedi... Kimse ben değildi senin kadar.
Sana yazdım işte gözümün kimyasında duran nefesi kanatlarına vurgun yemiş sevdalar akıtan sana anlattım

Sana adandım... Sen’e ben’e biz’e...
Sıfıra bölünce beni sana eşitleniyordum birle çarpınca ellerimi seni anlatıyordum ikiye toplayınca gözümü seni görüyordum üçten çıkarınca yüreğimi; sensiz hiç kalıyordum...
Kentler buluyordum hep sen olunca aşkın sonsuza akacağını biliyordum. Kimbilir bilmediğim bir şarkıyı söylerken seninle dudaklarının ses tonunu ezberliyordum sensiz kalınca senin gibi okumak için bir daha... Benim için martı kanadıydı ellerin dokunduğum her an denizden esen rüzgarları hatırlatan. Gözlerindi gözlerime baktığında gözlerimin çocuk hayalini gördüğüm sendin öldükten sonra tanrının katına gülümseyerek beni götürecek olan melek sendin sonsuza açılan kapının güzel bekçisi... Anlatılamayan kelimeydin hiçbir kitapta bulmayacağımı bildiğim halde hala aradığım. Sendin o senindi bana getirdiğin akında denizin gözlerini hissettiğim
Gözlerindi.
....

Sana yazdım
sıcacık hayatlar kokuyor kelimelerim seni buldukça. Ki nereye baksam kimi görsem kimi duysam sensin... Sen kalıyorsun gözlerimin en yüksek dağında... Ve sana yürüyüp dokunuyorum göğün yıldızlarına umut veren ağaçlarına yaslanıp bulutların ardından bakıyorum güneşe. Sana uzandığım toprağa her yüzümü sürdüğümde papatyalar kokuyor tenim...
Senden önceydi suflörsüz bir sahnede kör adam rolüm. Ve senden öncelere denk geldi intihar mektuplarım. Sorgusu bitmiyordu düşlerimin isyan çok sesli bir koro gibi sahnesinden vuruyordu yüreğimi. Senden önceydi sarmaşıklarla dolu umut yolları seni bilmeden yürüdüğüm İstanbuL  sokaklarıydı acıyı katık yaptığım sancılar... Her karartı senden önceydi ellerimde yaşayan.
....
Geldin sana yazdım ben... Hasır altı düşlerimin kırmızı kalemle altı çizili kelimeleriydin. Sendin vurguna uğramış nefes alışlarımı kaybeden sesindi dilimin teğet geçtiği her umudu bana anlatan...
İzlerimden geçen her bakış sana dönen gün gibi çevreledi karanlığımı ve seninle gitti plastik kokum seninle kurudu kanayan yanım. Sendin her şey sendin seninle gelen gözyaşı hediyem...
....

Sana yazdım düşünmeden gözlerimi kapatarak... Kelimeler seni anlattıkları için mutlular artık bakışlarım da öyle.
Az önce fark ettim yüzümü yıkarken; aynaya bakan gözbebeklerimde uyuyorsun hala o eski sıcaklığınla... Uyanacaksın birazdan biliyorum ve sarılacaksın yine sesinden akacak senden duyulacak her şey...
Senim artık tenim dilim bütün bildiğim.

veen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2011 Pzt 13:21:06sohbet oyun linki

Sevgili…
Kalbine düşen nisyan yaprakları bile unutturamadı günlüğünde,gözlerini.Başka işliyorum yüreğime şimdi seni.
Baktım,durgunluğun yüreğime toz kondurtmayan hayaline.Baktım ve gördüm cemreleri ıslatan ve baharlara karlar yağdıran sebeplerine.Güneşin alacasında morun derinliğini yakalamak bile mavinin seyridir.Gördüm düşlerinin izlenmiş kakülünü.Ellerini uzat bana.Uzat ki ****netimi kıran ay sürgün yazmasın yıldızlara.
Uzaktır.Limanların kentlere nispeten bulanık havası.Uzaktır yeşilin rengi hepsinin mihengi…seyrin sülüğü,hasretin mecali.Şimdi mecalsiz zamanlarda dokuyup kilimin en güzel desenine…Diyorum ki hazandır bu mevsimde gözlerimde duran.Baksana baharlarıma bile artık karlar yapar oldu.Don tuttu bütün tomurcuklanan çiçekler.Kıtlığa hükümdür ferman zaten padişahın.Seyrimde alem senin.Gözlerin senin.Ellerim senin.Aşım ekmeğim suyum senin.Tutunup dallarınla izlet maveradan gözlerine yansıyan melekleri.İzlet ki göreyim bütün güzelliğini.
Sevgili…
Kalbime düşen nisyan yapraklı bile unutturmadı gözlerini.Denizler var ya onlar dinginliğinin sebebidir.Ya hasrettir ya da küllen yangındır.Mihengisin aslında hayatların.Seni isteyen ölümlere dalmalı.Bırak yeşersin bahardım dedim;yeşeren yaprakların tohumlaşacak anlarıyla.Gözlerime değen gözlerinin ışıltısı yaktı yine gözlümü.Yüreğime alevden bir harp lazım şimdi.Yenilgisini izleyecek pencerelerden bir de sultan.Oysa hasrettir ve çekmeyen bilmez.Özlemdir oysa ki bilmez gözlerinden yaşlar akmayan.Mecalsiz yazıyorum şimdi.Az kaldı susacağım.
Sevgili…
Bir umudun zencefil kokulu rüyasını görüyorum.Ellerimde çiçeklerinin solan kısımları.Yaprakları duruyor kuruyan sözlerimin.Bir ucundan yakalamaya çalışıyorum sayfaları; onlar bile benden uzakta.Uzakta deniz,çığlıkların berisinde.Gözlerime değip kudurtuyor yalnızlığımı bütün çiçekler…
Bilmek lazım halbuki bilinmeli.Bilinmelisin.Kitap dolusu olsa bile seni anlatmak;kelam nazan kalsa da,bilinmelisin.Ortaya çıkmanın zamanı gelmedi mi.Tarihten ne değişsin ki sen böyle karanlıklara saplanasın.Eskidir insanlığın sayfalara yazılamayacak kaderi..Dolu dizgindir savaşları.Ve gözyaşları tarih kadar eskidir.Bu yüzden ağlamaklı bakıyorum bir yandan zamana.Hem de hasretle.Özlüyorum düşlerini kurduğum iklimlerin.
Sevgili…
Uzun cümleler yazamayacak kadar kısa bir zamanda uzun uzadıya tasvirlere gerek var mı…Bu yüzden tek kelime ile açıyorum defterini.Yine eskisi gibi.Eskimeyen düzeninle yine içimde kalan duruşunla açıyorum gözlerinden besmele ile.Özlediğimin belirtisi olsun yine gözbebeklerinde.Işısın varlığım.Bu seyrin allamesi sen ol.Ben yine sana geldim....

aleyna36

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2011 Pzt 14:20:40sohbet oyun linki
İki güneş geçti bir gece
Biraz yağmur yağdı bana
Biraz ben yağmura...
Sevdiğim bir şarkı çıktı radyoda
Yarısına ben eşlik ettim
Yarısına gözlerim...
Anlatmak istemiyorum ama
BEN SENİ BURDA ÇOK ÖZLEDİM! ...

sevdiğinin özlemi insanın içini başka yakar.. bambaşka bir yangındır bu... ne kaçmak mümkündür nede yangını söndürmek.. tek umut ise kavuşmaktır.. umudunu yitirmeden kavuşmayı beklemek... ve beklerken onu dahada özlemek...

aleyna36

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2011 Pzt 14:24:42sohbet oyun linki
Yeniden başlamak cümlenin ilk harfini yazar gibi
Konuşmayı yeniden öğrenir gibi konuşmak seninle
Aynaya bakmak yüzünü görmek gibi
Ve yürümeye başlamak gibi hayata tutunmak
Bütün birikmiş çirkin kokuları atmak üzerimden
Sadece senin kokunu sindireyim diye içime

Yeniden başlamak hayata doğar gibi
Şarkı söylemeyi yeniden öğrenir gibi ezgiler seninle
Uyanmak yüzünü görmek gibi
Ve seni görmek perdeleri açmak gibi baharın gelişiyle
Bütün yalanları atmak üzerimden
Tek doğru sen ol diye

Seni sevmekte böyle bir şey işte

veen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2011 Sal 17:55:18sohbet oyun linki
sen varmışsın gibi yanımda..
seninle yaşıyorum seni yaşıyorum.
uyandığımda yastığımı öpüyorum sen diye.
seni yaşıyorum, seninle kalkıyorum.
aynaya bakıyorum.. yanımda sen?
utana sıkıla duş alıyorum.
evden çıkıyorum, karşımda sen?
beraber yürüyoruz tozlu yollarda.
konuşuyoruz bazen..
herkes bana bakıyor.
deli midir nedir diyorlardır içlerinden.
seninle yaşıyorum, seni yaşıyorum.
geceler seninle, şarkılar söylüyoruz birlikte.
rüyalarım seninle ama anlamıyorum kabuslar sensiz.
seni büyütmüşüm benliğimde, şartlanmışım sana.
sen varmışsın gibi yanımda.
ansızın girdin hayatıma, değiştirdin neyim varsa.

herşeyimdin, benimdin, .
şimdi..

sen varmışsın gibi yanımda, seninle yaşıyorum, seni yaşıyorum.
dolaşıyorum seninle kaldırımlarda.
seninle seyrediyorum kız kulesini..
üsküdar yeniden doğuyor ilk adımında.
balıkları yine teker teker götürüyoruz galata da.
eminönü saygı duruşunda duruyor resmen.

şu halimi bir görsen.
sen varmışsın gibi yanımda.
tutunuyorum ve korkmuyorum karanlıktan.
uzanıyorum yatağıma, sarılıyorum doya doya.
gitmem ben uzaklara, hayalinde olsa, sen varsın ya yanımda.
vız geliyor hayat, vız gelir uyumak kabuslara inat.
dayanıyorum o deli arzulara, sevemem senden başka.
seni bekliyorum inan bana.
ve bazen tak ettiği de oluyor ne yalan söyleyeyim.
hayalin yetmiyor, rüyalar yetmiyor, aslında bana sen lazımsın.
seninle yaşıyorum, seni yaşıyorum.
yanımda olmasanda
seni gerçekten seviyorum
görmek istiyorum gerçekleri,sevgime karşılık;
getir bana gerçek seni.
yine gecelerime.. gel yine gecelerime.

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir