ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

26 Nisan 2024, Cuma 18:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   En Güzel Film Replikleri
 <<12 3456789101112...16>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WhySoSerious

WhySoSerious resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2010 Cmt 19:19:26sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·CooLizmirArtek· :
R--O-M-E-O :

Onlardan biriymiş gibi konuşma. Değilsin. Olmak istesen bile değilsin. Onlar için bir ucubesin. Tıpkı benim gibi. Şu anda sana ihtiyaçları var, ama olmadığında cüzamlı gibi dışlarlar seni. Onların ahlakı, yasaları.. Kötü bir espri gibi. İlk sorun belirtisinde defedildin. Ancak dünyanın izin verdiği kadar iyiler. Sana göstereceğim. İşler yolunda gitmediğinde şu medeni insanlar birbirlerini yer. Yani ben canavar değilim. Sadece herkesten öndeyim.

WHYYYYY SOOOOO SERİOUSSSSSSSS

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2010 Pzt 13:14:43sohbet oyun linki

"Birinin sana birşey yapamazsın demesine izin verme... Hatta benim bile, anlaşıldı mı? Bir hayalin varsa onu koruman gerek... İnsanlar birşey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Birşeyi istiyorsan, git ve al !"

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2010 Pzt 13:17:19sohbet oyun linki

Merdivenlerden çıkarken orda olmayan bir adamla karşılaştım..Bugün de orda değildi..Keşke dedim keşke gitse..

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2010 Sal 16:14:26sohbet oyun linki

"Tüm dünyada, bütün evrende insandan başka hiçbir yaratık kendini övmez!"

cakm

cakm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2010 Sal 17:04:29sohbet oyun linki

KADRİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT

"KADRİ" karakterini canlandıran Şafak Sezer`den güzel bir replik

Biliyorsun değilmi; beni dedem büyüttü. Baba hep piizde tabi alkollü bir insan durumu. Anne zengin bir lavukla kaçtı, anne sevgisi nedir bilemedik zaten. Mahalle takımına almadılar beni kanka, bir hırsızlık olurdu heme nsuçu üstüme atarlardı. Küçükken bütün arkadaşlarımın suçunu ben çekerdim biliyormusun, dayağıda ben yerdim yani. Aşşağı mahalle kavgaya giderdi, ben hasta dedeme bakardım. İnanmazsın kanka bir gün o çok sevdiğim dedemin cenazesine gidemedim biliyormusun. O gün bir palyaçoluk işi var idi, senin deden haftada dört gün ölüyor diyerek göndermediler. Bu surata varya bir kız en fazla üç ay dayanabildi biliyormusun. Harbi diyorum bak en fazla üç ay katlanabiliyor. Belkide doğrudur bazen ben bile katlanamıyorum lan. Çokmu seviyorum zannediyorsun ben bu işleri, yüzümü boyayıp gezmeyi, üç beş kuruş için işte. Ulan evimde ayna yok benim bee. Hakkaten ayna yok bee. Hani senin şu hiç gelmediğin evde. Bu adamdaki hüzünün sebebi ne biliyormusun kanka, biliyormusun? Kendiyle yüzleşme korkusu, valla bak. Dede gitti bir sen kaldın geride kanka vallahi arkadaşlığımı keseceğim diyorsun. Kesiceksen kes @yim yaaa. Kes ulan hakketen kes. Dediğinin arkasında dur kes. Bu durumlara senin için geldim be ağzımı açıp bir laf ettimmi. Kusura bakma ama kanka hayat bana pek adil davranmadı bee. Vallahi davranmadı. Senin anlayacağın eksik takımla sürülmüşüz biz hayat denen bu sahaya. Neyse bunada katlanırmıyım bilmiyorum ama, galiba altından kalkarım. O yüzden arkadaşlık duyguları en iyi gelişmiş hayvanlar fillerdir. Fillerden sonrada bu hayvanın adı gelir KADRİ....İyi geceler.....

romantizma

romantizma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2010 Çar 13:14:05sohbet oyun linki

KolpaÇino...

Para.. Baktıgın zaman basit bir kağıt parçası, Ama mevzusu cok aga, darpanelerde basılır, imzası atılır, bankonot yapılır, deste deste akar gider. milyonlarca temiz milyonlarca pis el değer paraya. Anlatılmaz bir sevgisi anlatılmaz bir acısı vardır. Para için dilenicek en güzel dilek, pis tarafını tutmamaktır.

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2010 Per 16:03:58sohbet oyun linki

Keşke zaman dursa

Sen hep orda dursan

Ve bana baksan öylece.

Keşke böyle kalsak biz, hiç bitmese...

Bunu sana söyleyebilmeyi ne kadar çok isterdim.

Sana söyleyemediğim o kadar çok şey var ki zaten..

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2010 Per 16:32:50sohbet oyun linki

Gülersen, bütün dünya seninle birlikte güler. Ağlarsan tek başına ağlarsın

en beğendiklerimden

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2011 Cmt 09:52:09sohbet oyun linki

Korkacak kimse yok, kendinden başka.

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2011 Pzr 04:41:03sohbet oyun linki

Ben artık önemliyim. Herkes beni seviyor. Yakında milyonlarca kişi beni görecek ve benden hoşlanacak. Onlara senden ve babandan bahsedeceğim. Bize nasıl iyi davrandığını. Hatırladın mı? Bu, sabahları uyanmak için iyi bir sebep. Kırmızı elbiseye girmem için, kilo vermem için bir sebep. Gülümsemem için bir sebep. Yarını çok güzel gösteriyor. Elimde ne var? Neden yatağı yapıp bulaşıkları yıkayayım? Yapıyorum ama neden yapayım? Yalnızım. Baban gitti, sen de gittin. Bakacak kimsem kalmadı. Elimde ne var?

Yalnızım ve yaşlıyım.

- Arkadaşların var.

-Aynı şey değil. Bana ihtiyaçları yok. Hissettiklerimden hoşlanıyorum. Kırmızı elbiseyi, televizyonu, babanı ve seni düşünmekten hoşlanıyorum.
Artık güneşe çıktığımda gülümsüyorum..

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...16>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir