ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Haziran 2024, Pazartesi 18:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Onlara Sahip Çıkalım...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KUPAKlZl

KUPAKlZl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 16:58:52      Onlara Sahip Çıkalım...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 Bir çok hayvan sokakta yaşamaya mahkum edilmiş.Yemek bulmak yaşayabilmek için savaşlar veriyorlar.Onların yaşadıklarını anlatmaya güçleri yok.Seslerini yetiremiyorlar,Çünkü biz insanlar gibi nefretlerini,sewinçlerini ,üzüntülerini we  isteklerini dile getiremiolar, bir çoğu o kadar kötü muamele görüyorki,işkenceye maruz kalıyor, birçoğu tecavüze uğruyor. bunları düşünerek onlara bi şans werilmeli,Çünkü her canlı herşeyden önce yaşamayı ,sewmeyi sewilmeyi hak ediyorlar...

DYG

DYG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 17:09:01sohbet oyun linki
Ben böle 2 tanesini aldım ocağımızı söndürdü !!  :DDDD Ama muhtac 10 tanesını daha bulsam 10unuda alırım ... İnsanlardan daha cok sevıyorum ayrıca kendılerını :) ÇIKIMMMMM :$

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 03:03:33sohbet oyun linki
Canım güzel başlık açmışsın kutlarım. Ama benim evim hayvanat bahçesi gibi zaten, Büyük baş hayvanlar olarak 1 babam sonra ben varız. Harici 4 kedimiz 2 tane köpeğimiz var. Köpekler benim değil ha bildiğin sokakta yaşayan köpeklerden evimizin önüne gelmiş bizde ekmek veriyoruz. Yani amaç sesini duyurmak farkındayım ama kaç kişi insan ki? Onlar hayvansa biz neyiz ben açıkçası tahmin edemiyorum. Çünkü bu gaddar bu kadar sorumsuz bu kadar acımasız ve daha ne kadar bu kadar varsa hepsi bizde mevcut değilmi? Keşke tecavüz ettiklerini yazmasaydın sinirlendirdin beni gece gece. Annesini siin o pez k evladı çok meraklıysa. Bu kadar basitmi ya? Hayret bişey!!!

KUPAKlZl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 15:22:33sohbet oyun linki

AcEdUdE :
Canım güzel başlık açmışsın kutlarım. Ama benim evim hayvanat bahçesi gibi zaten, Büyük baş hayvanlar olarak 1 babam sonra ben varız. Harici 4 kedimiz 2 tane köpeğimiz var. Köpekler benim değil ha bildiğin sokakta yaşayan köpeklerden evimizin önüne gelmiş bizde ekmek veriyoruz. Yani amaç sesini duyurmak farkındayım ama kaç kişi insan ki? Onlar hayvansa biz neyiz ben açıkçası tahmin edemiyorum. Çünkü bu gaddar bu kadar sorumsuz bu kadar acımasız ve daha ne kadar bu kadar varsa hepsi bizde mevcut değilmi? Keşke tecavüz ettiklerini yazmasaydın sinirlendirdin beni gece gece. Annesini siin o pez k evladı çok meraklıysa. Bu kadar basitmi ya? Hayret bişey!!!

Ben teşk ederim duyarlı olduğun için ,hiç yoksa bu kadar kişi içinde sadece 2 kişi bu konuya duyarlı dawranıp yorumunu yaptı en çok ben buna üzüldüm açıkçası,kızdığın konuya gelince ewet böle insanlar war ,insan denirse tabiki ,ama bunu bi şekilde dile getirmek zorunda kaldım ne yazıkki acı bi gerçek

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 15:31:02sohbet oyun linki

·DYG· :
Ben böle 2 tanesini aldım ocağımızı söndürdü !!  :DDDD Ama muhtac 10 tanesını daha bulsam 10unuda alırım ... İnsanlardan daha cok sevıyorum ayrıca kendılerını :) ÇIKIMMMMM :$

Bu videoyu sana armağan ediyorum Duygu.

Bu arada ben de evde balık besliyorum.

KUPAKlZl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 15:33:37sohbet oyun linki

·DYG· :

Biliyorum duygum bu konu hakkında ki düşünceleri,2 tanesini sokaktan aldım demişsin ,gerçek bi haywan dostu olman bunu kanıtlıor işte,petshoptan alınan haywanlar yerine; sokaklarda muhtaç o kadar haywan warken ,neden sokaklardakini sahiplenmeyesin ,ayakta alkışlıorum seni canım arkadaşım

KUPAKlZl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 15:39:11sohbet oyun linki
·HoKKaBaZ· :

·DYG· :

Bu videoyu sana armağan ediyorum Duygu.

Bu arada ben de evde balık besliyorum.

Balık bi sokak haywanı değil ama başlığa katkıda bulunduğun için teşk ederim Hokkabazgerçi ayrımcılık yapmamak lazım,Balıkta güzel sewimli bir haywan,ayrıca fazla bir sorumluluğuda yok ...

SettembrE

SettembrE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 15:55:35sohbet oyun linki

Ellerine Sağlık Ezgimm

Türkiye`deki sokak hayvanlarına yani bize uygulanan şiddeti durdurmak adına neredeyse tüm dünyanın seferber olduğunu biliyor muydunuz?

Hayvanları canlı gözüyle görmeyen zihniyetlere onların da canlı oldugunu hatırlatalım. Bir canlının en temel yaşama hakkını elinden almıyalım. kendimiz bakamasak bile Türkiye`de Özellikle büyük şehirlerde her semtte Hayvan Barınakları mevcut.

Canlıya değer vermek kendinize değer vermektir. kendinize Değer verin

KUPAKlZl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 16:03:19sohbet oyun linki
·SettembrE· :

Ellerine Sağlık Ezgimm

Türkiye`deki sokak hayvanlarına yani bize uygulanan şiddeti durdurmak adına neredeyse tüm dünyanın seferber olduğunu biliyor muydunuz?

Hayvanları canlı gözüyle görmeyen zihniyetlere onların da canlı oldugunu hatırlatalım. Bir canlının en temel yaşama hakkını elinden almıyalım. kendimiz bakamasak bile Türkiye`de Özellikle büyük şehirlerde her semtte Hayvan Barınakları mevcut.

Canlıya değer vermek kendinize değer vermektir. kendinize Değer verin

saol bebeğim seninde kalemine sağlık çok güzel şeyler yazmışsın,özelliklede barınaklar konusunda bende bişey eklemek istiorum yazına ,barınaktaki bazı haywanlar çeşitli  sağlık muayenesinden geçirilip, kısırlaştırıldıktan sonra ,güwenli semtlere bırakılabiliolarlar ,benimde burda üstüne değinmek istediğim konu o kadar insan bi kapısının  önüne su bile koysa artmış ekmek bile koysa onlara yeter de artar bile

sefa99

sefa99 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 16:26:21sohbet oyun linki

Köpek alamam ben kendim korkuyom zaten :D Başımdan geçen bir olayı anlatam :D Kedi alırsak evde savaş başlar valide uçurur bizi :D Ama normalde dükkanın önüne gelen kedileri besliyorum

Geçen yıl sahurda evden çıktım fırına gidip poğaça alıcaktım gecede karanlık uyku sersemi ilerliyorum. Tam olarak emin değilim ama uyuyan bir köpeğin kuyruguna bastım ondan sonra bizim evin orda 3 5 tur attık sağolsun ayaktada terlik vardı :D ondan sonra köpek durdu gittim fırına aldım pogaçayı bu seferde poğacanın kokusunu mu çekti köpeği anlamadım ama yine kovaladı. Zaten ayaktan terlikleri fırlamıştım :D (terlikler kayboldu sabah aradım yoktu). Kaçarken köpek en son kapının önünde durdu hadi bakam dedim eve nasıl gircez :D neyseki 5-10 dk sonra köpek kendi yerine gitti sonunda eve geldim. Pederde bir gülümseme ve şunu dedi köpek kovaladı deme seni :D :D

Hem bu arada köpek evde beslenemez hayvana yazık kesinlikle bahçe lazım. Ve köpek her gün 1 - 2 saat gezdirilmeli yani sorumluluk ister. Yardım etmek isterkende eziyet etmeyelim hayvana :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir