ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 13:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOCUKKEN HANGİMİZ İZLEMEZDİK?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2011 Çar 21:00:10      ÇOCUKKEN HANGİMİZ İZLEMEZDİK?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Red Kit

Gölgesinden hızlı silah çeken yalnız kovboyumuz "Red Kit", sadık beyaz atı Düldül ve sevimli köpeği Rin Tin Tin ile beraber suçluların ve adaletsizliğin amansız düşmanıydılar. Suçluları temsil eden Dalton kardeşler; Joe, William, Jack ve Averel birçok macerada yer aldılar...

Batman 

Batman`in gizli kimliği milyarder sanayici, playboy ve hayırsever olan Bruce Wayne`dir. Henüz çocukken ailesinin öldürülmesine şahit olan Wayne, pek çok çeşitli alanlarda kendini eğittikten sonra yarasa temalı kostüm ve ekipmanları ile suça karşı savaşa başlar. Pek çok diğer süper kahramanlar gibi süper güçleri yoktu; zekası ve dedektiflik yeteneğini, şirketi sayesinde bilim, teknoloji ve kişisel serveti ile destekleyerek savaşını sürdürüyordu...

Ninja Kaplumbağalar 

Ninja Kaplumbağalar, dövüş sanatlarına hakim olan Leonardo, Rapheal, Michelangelo, Donatello isimli 4 mutant kaplumbağa  ve ustaları mutant fare "Usta Splinter" ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri savaşı konu edinirdi. Bu sırada iyi bir ninja olabilmenin eğitimini sürdürmekteydiler...

He-Man

He-Man, diğer bir değişle Eternia Prensi Adam kılıcını havaya kaldırıp "By the power of Grayskull" (Gölgelerin Gücü Adına) der ve çok güçlü bir süperkahramana dönüşürdü. Yanından ayrılmayan yol arkadaşı korkak kaplan "Titrek" bu sihirli söz ve kılıç sayesinde "Atılgan" olur, bu şekilde kötülere karşı savaşırlardı...

She-Ra

He-man`in ikiz kardeşi, sarı saçlı, mavi gözlü, mini etekli She-Ra. He-Man`dan daha sonra gösterilmeye başlamıştı. She-Ra değilken çekingen bir kızdı. Bir tane de atı vardı, dönüşünce "Pegasus" oluyordu. Ve "Gölgelerin gücü adına, güç bende artııık!" diye bağırdığını hatırlatmama gerek bile yok...

The M.A.S.K

Maskeyi takınca tamamen değişen bu çılgın adamı daha sonra sinemada Jim Carrey ile izlemiştik...

Hayalet Avcıları

Bütün hayaletleri bir çantaya hapsederlerdi. Hatta bir bölümde bütün hayaletler kaçmış, o bölümde hepsini tekrar yakalamak zorunda kalmışlardı...

Kaptan Tsubasa

Öykü bir Japon genç takımın ve onun yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora`nın yaşadıklarını anlatmaktaydı. Çoğu bölümde Tsubasa`nın vurduğu toplar alev alırdı...

Müfettiş Gadget 

Gadget bir insan olmasına karşın vücudunun çeşitli yerlerinden çıkan yararlı cihazlar suçluları yakalamasını kolaylaştırırdı... Görevlerde her zaman şef Kuinbi`den aldığı kağıdı okur ve şef Kuinbi`ye atar ve kâğıt kendini imha ederdi. Suçu hep Dr.Pençe işlerdi. Dr.Pençe`nin yüzü bir kez olsun görülmemiştir...

Road Runner ve Çakal

Koca vadide başka canlı bulunmadığından sürekli Road Runner`ın canına kast eden Çakal`ın Road Runner`ı öldürüp yeme isteği yüzlerce bölüm sürdü. Ve ben bir kez olsun amacına ulaştığını görmedim. Bu arada Çakal, malzemelerini hep ACME Supplies Company`den temin ederdi...

Pembe Panter

Muzip kahraman Pembe Panter ve müfettişin başından geçen komik olaylar anlatılırdı. İlerleyen yıllarda filmi de çekilmişti...

Heidi 

İsviçre`li yazar Johanna Spyri`nin kitabının tamamının Heidi adı altında uyarlanmıştı. Küçük Heide`nin annesinin ölümü ve teyzesinin bunun üzerine Alp`lerde yaşayan dedesinin yanına götürmesi ve küçük kızın yaşadığı birçok serüveni konu edinen bu çizgi filmi izlemeyen yoktur herhalde...

Şirinler

"Eğer bir gün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin; belki Gargamel`in çığlıklarını duyabilirsiniz. Ve iyi bir çocuk olursanız, belki şirinleri bile görebilirsiniz."

1958`de çizgi roman olarak ortaya çıktı. 1981`de televizyonda gösterilen Şirinler büyük ilgi gördü. Yıllarca Türkiye`de de yayınlanan çizgi dizi, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok ülkede, yüksek izlenme oranlarına rağmen gösterimden kaldırılmıştır...

Richie Rich 

Sarışın, ultra zengin bir çocuktu Richie... Ne zaman başı sıkışsa ya uşağı, ya robot hizmetçisi, uçarak yetişip onu ve sevgilisi Gloriayı kurtarırdı. Üstünde dolar işaretleri olan sevgili köpeği de başlı başına bir çizgi filme konu olabilecek maceralar yaratırdı...

Scooby Doo 

Scooby, Shaggy, Velma, Freddie ve Daphne`nin maceralarını konu alan çizgi dizi de çok izlenirdi... Scooby ve Shaggy birbirinden daha korkak olan iki kankaydı. Farklı versiyonlarda Scooby`nin "Scroby Doo" adlı yiğeni de görülmüştü...

Tom ve Jerry

Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry`nin kavgalarını keyifle izlemiştir her çocuk... Tom her seferinde Jerry`yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamazdı ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarırdı. Tom`un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdi. Ve evin sahibi kadının yüzü hiç görülmezdi...

Voltran 

Dizinin ana karakterleri 5 adet mekanik aslan robot ve bu robotları kumanda eden 5 kahraman savaşçıydı. Her aslanın ayrı bir yeteneği vardı. Ancak bu 5 aslan bir tehlike anında bağımsız savaşabildikleri gibi bir araya gelerek dev bir robot olan Voltran`ı oluştururdu.

Kaptan Mağara Adamı 

Tek hatırladığım tüylerinin arasından envayi çeşit hayvanı istediği zaman çıkarabilmesiydi...

Sevimli Hayalet Casper 

Casper`ın bir hayalet olmasından dolayı, etrafındaki bütün canlılar ondan korkmakta bu da Casper`ı çok üzerdi. Bundan dolayı da hiç arkadaş edinemezdi. Fakat o diğer hayaletlerin aksine, insanları korkutmak yerine onlara yardım etmeyi seçerdi. Her defasında kötülük yapmaya çalışan üç amcasını durdurmaya çalışır, yaptığı iyilikler sonucunda bazen arkadaşlar edinirdi. Bazı bölümlerde beceriksiz cadı arkadaşı Wendy de onunla beraber görünürdü...

Bugs Bunny 

Havuç yiyişi, sivri zekası ve "Naber cınım?" demesiyle ünlü sevimli tavşanı uzun yıllar boyunca gülerek izledik... Bazı bölümlerde sevgilisi rolünde Lola Bunny`i de görürdük...

Temel Reis 

Ispanak yiyerek güçlenen çizgi roman karakteri Temel Reis`in sevgilisinin adı Safinaz`dı. Başlıca düşmanı  Kabasakaldı..Temel Reis, kendi döneminde izleyicilerine rotoskop makinesiyle sunulmuştu.

Şeker Kız Candy 

Candy yetimhanede yaşayan kimsesiz bir kızdı. Varlıklı Andrey ailesinin bir üyesi olan Bay Leagon kızı Elisa`ya arkadaşlık etsin diye Candy`yi Pony`nin evinden aldırır ve evlerine getirtir. Ancak Elisa ve ağabeyi Neil onu istememiş ve ona daha ilk günden kötü davranmaya başlamışlardı. Candy`nin hayatını cehenneme çevirmek için ne gerekiyorsa yaparlar... Fakat Candy, kendini her yerde ve her şekilde mutlu etmesini bilen bir kızdı. Bir gün misafirliğe gittiklerinde Anthony ile tanışır. Bu, onun beyaz atlı prensiydi... Ancak Anthony bir bölümde attan düşüp ölmüştü...

Videoları bulmamda büyük yardımı dokunan M4DTURK`e çok teşekkürler.

dorukdoritos

dorukdoritos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2011 Çar 22:12:57sohbet oyun linki

Çok beğendim 4,5 tane izlemediğim var ama çok beğendim,çok güzel paylaşım bravo.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 09:34:34sohbet oyun linki

Juanita :

He-Man

He-Man, diğer bir değişle Eternia Prensi Adam kılıcını havaya kaldırıp "By the power of Grayskull" (Gölgelerin Gücü Adına) der ve çok güçlü bir süperkahramana dönüşürdü. Yanından ayrılmayan yol arkadaşı korkak kaplan "Titrek" bu sihirli söz ve kılıç sayesinde "Atılgan" olur, bu şekilde kötülere karşı savaşırlardı...

He-man`ı görünce duygulandım.. Yeşil kaplanı zaten benim çok sevdiğim bir karakterdi.. Ama yıllar HE-MAN`den çok şey almış diye duydum çok değişmiş kendisi İskeletor öldükten sonra savaşacak düşman bulamıyınca kendisini kaleye hapsetmiş tabi buna vesile olan Shera. Çünkü kendisi HE_MAN`den ayrılmış terketmiş adamcağızı..

Evine kapanıp kendini yemeğe adamış bir dönem o yüzden çok fazla kilo almış ..

1 senelik diyettten sonra...

1 sene içinde aldığı bütün kiloları verdi geri sigara başladı.. Tabi bu durum dişlerinin saçlarıyla aynı renk olmasına zemin hazırladı

Kendisiyle sık sık görüşüyoruz eski günleri çok anlatıyor o günlere hasret olduğunu her fırsatta dile getiriyor

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 09:55:18sohbet oyun linki

ben izlemezdim çünkide ben hala çocukum hala izliyom

hiiimennnnnnnn

gölgelerin güçü adına

rözet bende ardıkkkk

hiiimennn

RAMQ

RAMQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 09:57:33sohbet oyun linki

İlk olarak çalışman için tebrik ediyorum gökçe, eleştri olarak şunu söyleyeceğim başlığı beğenmedim. Çünkü ben hala çizgifilm izlerim "çocukken" kalmadı aynen devam

Bir cümlede ufukcuğuma nihaaaamuhaaaaaaaa  sabah sabah iyi geldi ellerinize sağlık arkadaşlar.

Ryu

Ryu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 10:42:35sohbet oyun linki
çocukken izledim ama haLende izLiyommm

youkamil

youkamil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 17:27:37sohbet oyun linki

Ben Halen İzliyorum :)))

gizlidemo

gizlidemo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 19:23:29sohbet oyun linki

sabahın köründe çizgifilm izlicem diye kalkardım.o günlerii hatırlaaadım :)

SdeNliOceB

SdeNliOceB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2011 Cum 12:49:24sohbet oyun linki

Voltran Voltran Voltran  ::)))

Voltranı oluşturuyoruz yeniden 5 kişi lazım ilk 4 hazır

1 : ramo         = Ramazan

2: ryu             = Mesut

3:efendi          = Efe

4: sdenlioceb  = Yusuf

5:?

5. kişiyi bulamadığımızdan Voltran oluşamıyo acil 5. lazım bize

İlgililere duyrulur:)

RAMQ

RAMQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2011 Cum 13:07:16sohbet oyun linki
Ben sağ kolum uysufum:D sağım kuvvetlidir kodumu Allahına kavuştururum kısa yoldan:D
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir