ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 03:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   ***ŞAMPİYON FENERBAHÇE***
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2011 Pzr 22:15:33      ***ŞAMPİYON FENERBAHÇE***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ligin son haftasına lider giren Fenerbahçe, Sivasspor deplasmanında 4-3 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertliler, 82 puanla ligi tamamlayan Trabzonspor`u averajla geçerek şampiyonluk ipini göğüsledi ve 18. kez mutlu sona ulaştı... Öte yandan Alex de Souza 28 golle gol krallığına uzandı.

SİVASSPOR 3-4 FENERBAHÇE

Stat: 4 Eylül
Hakem: Fırat Aydınus

Sivasspor: Korcan, Sedat, Uğur (Dk.46 Abdurrahman), Mehmet Nas (Dk.62 Rada), Kadir Bekmezci, Erman, Eneramo (Dk.82 Mehmet Yıldız), Navratil, Hayrettin, Grosicki, Pedriel 
Teknik Direktör: Rıza Çalımbay

Fenerbahçe: Volkan, Lugano, Gökhan Gönül (Dk.30 Bekir), Yobo, A.Santos, Mehmet Topuz, Selçuk, Emre, Stoch (Dk.46 Cristian), Alex, Niang Dk.81 Dia)
Teknik Direktör: Aykut Kocaman

Sarı Kart: Abdurrahman (Sivas), Selçuk (Fenerbahçe)

Goller: Dk.20 Navratil, Dk.65-90 Erman Kılıç (Sivasspor), Dk.6 A.Santos, Dk.41 Selçuk, Dk.51 Alex, Dk.67 Yobo (Fenerbahçe)

TÜM FENERBAHÇE CAMİASINI BURADAN TEBRİK EDİYORUM...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2011 Pzr 23:18:21sohbet oyun linki

Ben Futbol Federasyon`u tarafindan Fenerbahce`nin Sampiyonlugunu onaylamasini bekliyorum.. Temkinli olmak lazim.. Yine yanlis bir durum ortaya cikmasin :) Sonra tebrik edecegim :)

NIL

NIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2011 Pzr 23:31:14sohbet oyun linki

Şampiyon Fenerbahçe

Şampiyon Fener Bahçe !! resimleriŞampiyon Fener Bahçe !! resimleriŞampiyon Fener Bahçe !! resimleriŞampiyon Fener Bahçe !! resimleriŞampiyon Fener Bahçe !! resimleri

xbluishx

xbluishx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2011 Pzr 23:41:49sohbet oyun linki
Fenerın şampiyonluk kutlamalarından BİR BURSASPOR AŞI OLARAK BI KARE GÖNDERIYORUM TEBRIK EDIYORUM :)

ooomygirllll

ooomygirllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2011 Pzt 00:55:41sohbet oyun linki

18 şampiyonlukta 19 kutlama yapan tüm  fenerbahçelilere sevgilerimle :)

hayırlı uğurlu olsun..

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2011 Pzt 01:26:07sohbet oyun linki

Fenerbahçe´ye karşı birlik olmuş olan 17 kulübe güzel bir cevaptır bu şampiyonluğumuz..

ŞAMPİYON F£N£RßAHÇ£ 

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2011 Pzt 01:29:28sohbet oyun linki

İZLE!!!

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2011 Pzt 01:43:03sohbet oyun linki
gurcu :

Ben Futbol Federasyon`u tarafindan Fenerbahce`nin Sampiyonlugunu onaylamasini bekliyorum.. Temkinli olmak lazim.. Yine yanlis bir durum ortaya cikmasin :) Sonra tebrik edecegim :)

Aynen katılıyorum gurcu

MEDYAPATRONU

MEDYAPATRONU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2011 Pzt 02:09:51sohbet oyun linki

Tüm Fenerbahçe taraftarlarını ve FENERBAHÇE SPORTİF HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.[FENER]` i gönülden kutlar, önümüzdeki hafta İMKB bünyesinde söz konusu şirketin yatırımcılarına büyük kârlar getirmesini, şirkete ait hisse senedi piyasa değerinin 100TL psikolojik direncini kırıp 120TL gibi makûl bir rantabl fiyata hep birlikte yükseltmemizi gönülden temenni ederim.

Bir piyasa yapıcı olarak; bir yatırımcı olarak beni söz konusu yatırımımda kâr sağlamamı destekleyen tribünlere, taraftarlara, oyunculara ve şirket kararlarında oy kullanma hakkına sahip miktardaki yatırımcılarına ve yöneticilerine bu kârlı yatırımımızdan ötürü tebrik eder, yıllar sonra yeniden FENERBAHÇE SPORTİF HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.[FENER] camiasıyla yeniden piyasa yapıcılığı anlamında yatırımcılık manasında (manüpilasyonu kastetmiyorum :) al-sat lar yapmak üzere tüm ortaklarımı kutluyorum.Öünümüzdeki hafta FENERBAHÇE SPORTİF HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.[FENER]`nin İMKB tahtasında nice keyifli oyunlarda sizlerle olacağımı belirtirim.

GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.[GSRAY] yatırımcısı ve 7 göbek Galatasaray taraftarı olaraktan siz Fenerbahçe camiasına tepeden baktığımı lütfen düşünmeyin her ne kadar piyasa fiyatınız bizim takımımız hisse senedi fiyatının 1/4`ü kadar olsa da.Galatasaray gibi bir Avrupa takımı karşısında komplekslerden uzak bir takım olarak sizi kabul ediyor ve şampiyonluk yarışında bize iyi bir rakip olduğunuz için sizi tebrik ediyorum.Zira şampiyonluk yarışında sizin takımınızı geçmek bize büyük keyif veriyor.Yüzyıllık rekabetimizde size hep fark atıyoruz ancak bu sene kendi bünyemizdeki hususlardan ötürü size şampiyonluğu tattırdık bunun keyfini halay çekerek falan kutlayın sevildiğinizi bilin.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2011 Pzt 04:31:46sohbet oyun linki
·MEDYAPATRONU· :

Tüm Fenerbahçe taraftarlarını ve FENERBAHÇE SPORTİF HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.[FENER]` i gönülden kutlar, önümüzdeki hafta İMKB bünyesinde söz konusu şirketin yatırımcılarına büyük kârlar getirmesini, şirkete ait hisse senedi piyasa değerinin 100TL psikolojik direncini kırıp 120TL gibi makûl bir rantabl fiyata hep birlikte yükseltmemizi gönülden temenni ederim.

Bir piyasa yapıcı olarak; bir yatırımcı olarak beni söz konusu yatırımımda kâr sağlamamı destekleyen tribünlere, taraftarlara, oyunculara ve şirket kararlarında oy kullanma hakkına sahip miktardaki yatırımcılarına ve yöneticilerine bu kârlı yatırımımızdan ötürü tebrik eder, yıllar sonra yeniden FENERBAHÇE SPORTİF HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.[FENER] camiasıyla yeniden piyasa yapıcılığı anlamında yatırımcılık manasında (manüpilasyonu kastetmiyorum :) al-sat lar yapmak üzere tüm ortaklarımı kutluyorum.Öünümüzdeki hafta FENERBAHÇE SPORTİF HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.[FENER]`nin İMKB tahtasında nice keyifli oyunlarda sizlerle olacağımı belirtirim.

GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.[GSRAY] yatırımcısı ve 7 göbek Galatasaray taraftarı olaraktan siz Fenerbahçe camiasına tepeden baktığımı lütfen düşünmeyin her ne kadar piyasa fiyatınız bizim takımımız hisse senedi fiyatının 1/4`ü kadar olsa da.Galatasaray gibi bir Avrupa takımı karşısında komplekslerden uzak bir takım olarak sizi kabul ediyor ve şampiyonluk yarışında bize iyi bir rakip olduğunuz için sizi tebrik ediyorum.Zira şampiyonluk yarışında sizin takımınızı geçmek bize büyük keyif veriyor.Yüzyıllık rekabetimizde size hep fark atıyoruz ancak bu sene kendi bünyemizdeki hususlardan ötürü size şampiyonluğu tattırdık bunun keyfini halay çekerek falan kutlayın sevildiğinizi bilin.

ahh Laser.. o kadar guzel dile getirmissin ki.. bu yazinin arkasindan " buda benim size son vasiyetimdir " diyerek.. Kafana sıksaydın varya.. Daha hos olacakti..

Neyse artik seneye :)))

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir