ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 02:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   NumberOne Turnuvası Dx Club Yapılacaktır..
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Yeliz025

Yeliz025 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2011 Çar 13:54:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
PatIican :
·JnrPerfect· :
PatIican :

Ben Çekiliyorum arkadaş

Turnuvaya katıldık dediler bugun hafta sonu 1 gün uzattık millet denizde.Ula saat gece 12 hala mı denizdeler? sonra yine bi gün daha uzattılar bugun mubarek gece millet namazda.Ula saat gece 12 hala mı namazdalar? Elenen adamı yeniden turnuvaya soktular onada eyvallah günlerdir adamı bekliyoruz gelicekte devam edicez diye.Yeter daa gına geldi artık.Zaten kalan nicklerin hepsi perfectin Aynı adamla oynuyup duruyorum.Kabak tadı verdi iyice.Kural yok bişey yok keyfe göre maçlara çıkıyoz.Selametle müdür sen oyna dur kendi nicklerinle.Zaten kimse cc de vermemiş katılırken herkes veresiye yazdırmış.Bi kek benmişim cc ödeyerek :D

bütün herkes cc lerini aldı sende aldın.sevgili patlıcan zaten ödül kazansan emin ol 400 cc kestirecektim senden,geçen 22.222 lik tavla turnuvasını ben kazanmıştım,orda rakibim dogan dı bu turnuvadada sen olursun düşünmüştüm ama şurası gerçekki son 8 e kalan nciklerin 7 si bir şekilde bana aitt.kalan nicklere nicklerimi eşleştirdim sadece bir nickim elendi.oda elenmese 8.de 8 olacaktı.o kadar diyorum çok nickle katılın çok şansınız olsun.neyse tşkler yine.

Ben cc leri alamadım demiyorum ki turnuvanın ciddiyetsizliğinden bahsediyorum.Sende bana cevap olarak geçen turnuvayı kazandığından aldığın ödülden bahsediyosun.Yahu bi kerede kendini övmeyi bırak.30 kişilik turnuvaya 20 nick sokmuşsun, ben olsam 30.000 cc nin yanına bide araba koyardım daha büyüğünü yapamasınlar diye.Okadar nickle turnuvayı kaybedicek halim yok heralde nasıl olsa ödüller bana kalıcak:)

perfect kabul et hatalısın, sen ne demiştin herkesle herkes olmayı seviyorum,turnuva düzenliyorsun ama düzenledigin clupte cc kredileri kalsın istiyorsun herkesi eleyip eli boş döndürüyorsun,bu şekilde yaparsan sana olan güven ve saygı biter azalır,bak hakaretlerde edilmeye başlandı,insan kendi turnuva düzenleyip kendisi kazanmaz eee yensinler ne yapayım demeklede olmaz.patlıcan burda haklı senin için  50 bin cc neki dagıt sevindir milleti işte bence o zaman herkesle herkes olursun.sen beni sevmezsin ama birisi artık seni uyarması lazım çevren bunu sana yapmaz yapamaz.
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gizlidemo

gizlidemo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2011 Çar 17:56:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir