ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
29 Nisan 2024, Pazartesi 02:48   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Yeliz025> Forum Mesajları
    Yeliz025'e ait Toplam 13 Forum Mesajı var
<<1 2>>

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >Günün Sözü>
  28.Eyl.2011 Çar 03:52:13

Kendine yapılmasını istemedigin şeyleri Başkalarına sende yapma...

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Joke>
  28.Eyl.2011 Çar 03:31:08
Hayırlı olsun

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Crotch>
  28.Eyl.2011 Çar 03:30:13

Hayırlı olsun

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Muckun>
  28.Eyl.2011 Çar 03:29:16

Hayırlı olsun

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Bilgisayar Oyunları >Counter Strike Download ve giriş>
  15.Ağu.2011 Pzt 22:16:58

BİRİ BUNUN BİR KAMERA ŞAKASI OLDUGUNU SÖYLESİN,,

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Federasyon Beklenen Kararı Açıkladı>
  15.Ağu.2011 Pzt 22:10:57

Benim anlamadıgım beşiktaş jimnastik kulubunun kupayı neden geri verdigi,zaten hile olsa federasyon almıyacakmıydı geriye kupayı.perfect türkiye cumhuriyetinden başka bir cumhuriyet mi var nedir o msj hali.Chatcity akıl hocan kimse degiştirebilirsin,msj yayının çok kötü.

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma >NumberOne Turnuvası Dx Club Yapılacaktır..>
  6.Tem.2011 Çar 13:54:49
PatIican :
·JnrPerfect· :
PatIican :

Ben Çekiliyorum arkadaş

Turnuvaya katıldık dediler bugun hafta sonu 1 gün uzattık millet denizde.Ula saat gece 12 hala mı denizdeler? sonra yine bi gün daha uzattılar bugun mubarek gece millet namazda.Ula saat gece 12 hala mı namazdalar? Elenen adamı yeniden turnuvaya soktular onada eyvallah günlerdir adamı bekliyoruz gelicekte devam edicez diye.Yeter daa gına geldi artık.Zaten kalan nicklerin hepsi perfectin Aynı adamla oynuyup duruyorum.Kabak tadı verdi iyice.Kural yok bişey yok keyfe göre maçlara çıkıyoz.Selametle müdür sen oyna dur kendi nicklerinle.Zaten kimse cc de vermemiş katılırken herkes veresiye yazdırmış.Bi kek benmişim cc ödeyerek :D

bütün herkes cc lerini aldı sende aldın.sevgili patlıcan zaten ödül kazansan emin ol 400 cc kestirecektim senden,geçen 22.222 lik tavla turnuvasını ben kazanmıştım,orda rakibim dogan dı bu turnuvadada sen olursun düşünmüştüm ama şurası gerçekki son 8 e kalan nciklerin 7 si bir şekilde bana aitt.kalan nicklere nicklerimi eşleştirdim sadece bir nickim elendi.oda elenmese 8.de 8 olacaktı.o kadar diyorum çok nickle katılın çok şansınız olsun.neyse tşkler yine.

Ben cc leri alamadım demiyorum ki turnuvanın ciddiyetsizliğinden bahsediyorum.Sende bana cevap olarak geçen turnuvayı kazandığından aldığın ödülden bahsediyosun.Yahu bi kerede kendini övmeyi bırak.30 kişilik turnuvaya 20 nick sokmuşsun, ben olsam 30.000 cc nin yanına bide araba koyardım daha büyüğünü yapamasınlar diye.Okadar nickle turnuvayı kaybedicek halim yok heralde nasıl olsa ödüller bana kalıcak:)

perfect kabul et hatalısın, sen ne demiştin herkesle herkes olmayı seviyorum,turnuva düzenliyorsun ama düzenledigin clupte cc kredileri kalsın istiyorsun herkesi eleyip eli boş döndürüyorsun,bu şekilde yaparsan sana olan güven ve saygı biter azalır,bak hakaretlerde edilmeye başlandı,insan kendi turnuva düzenleyip kendisi kazanmaz eee yensinler ne yapayım demeklede olmaz.patlıcan burda haklı senin için  50 bin cc neki dagıt sevindir milleti işte bence o zaman herkesle herkes olursun.sen beni sevmezsin ama birisi artık seni uyarması lazım çevren bunu sana yapmaz yapamaz.

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >2010 CHATCITY OSCAR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU...>
  5.Haz.2011 Pzr 21:14:56

2010 chatcity oscarları başlıgı ve REZALET!

1....hurremsultan kimdir,ölene kadar edit mi kalacaktır chatcity de.

2....açılan başlıklar hangi krıtere göre en iyiler seçimine girmekte.

3....açılan başlıkta ayrım olmadıgı vipli vipsiz herkes oy verebilecegi görülmekte.

4....öyle ilginç seçim yapılmışki 4 oyla 3 oyla en seçimi yapılmış.

5....bütün seçimler sanki 2 kişinin kafa kafaya verip seçim yaptıgı görülmekte.

6....chatcity editininde buna bilerek alet oldugu net şekilde görülmekte.

7....userleri keriz yerine koymak çok ayıp birşey.

8....vip tip alımı yapanlar düşünsün hariçten gazel benimkisi.

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHATCITY 2010 OSCARLARI>
  30.May.2011 Pzt 22:52:59

Bence chat city yılın olayı   wperfectw ile Barbie30 birbirini yok      Etme mücadelesidir.bu mücadelede en kazançlısı chat city Olacaktır.wperfectw ölçüsüz,sınırsız maddi gücüne ,Barbie30 un chat Cityde tanınırlıgı,takibi eglenceli olacaktır.

Yeliz025

Yeliz025 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >*** 7. ccOkey Turnuvası ***>
  22.Kas.2010 Pzt 02:36:37

YELİZ025        &             EXCELLEENT 

ne o perfect hala yoksun vazmı geçtin

varsan varız

<<1 2>>