ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 20:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Şampiyonlar Ligi Fıkrası :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2011 Cum 22:03:31      Şampiyonlar Ligi Fıkrası :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bir İtalyan, bir Rus, bir Fransız bide bizum Temel. Şampiyonlar liginde karşılaşmışlar başlamışlar muhabbete; İtalyan demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım iki gün iki gece kutlamalar yapar. Rus demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım iki tanker votka içerek kutlama yapar. Fransız demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım 400 güzel kızla şampiyonluk kutlar. Bizum Temelde demiş ki haçan pizum orda şampiyon kim olursa olsun kutlamasini fenerbahçe yapar..

MawiBereli

MawiBereli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2011 Cum 22:55:07sohbet oyun linki

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2011 Cmt 07:16:22sohbet oyun linki
Jisell :

Bir İtalyan, bir Rus, bir Fransız bide bizum Temel. Şampiyonlar liginde karşılaşmışlar başlamışlar muhabbete; İtalyan demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım iki gün iki gece kutlamalar yapar. Rus demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım iki tanker votka içerek kutlama yapar. Fransız demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım 400 güzel kızla şampiyonluk kutlar. Bizum Temelde demiş ki haçan pizum orda şampiyon kim olursa olsun kutlamasini fenerbahçe yapar..

hahahahahhahahaa   çok iyi bu ya :DDDDDDDDD   bir tanede ben yazayım

ŞEYTAN
Bir gün İ.cavcav, İsmail Uyanık ve A.Yıldırım birlikte oturuyorlarmış. Birden ortaya şeytan çıkmış.
"Ben geçmişte ve gelecekte olacak herşeyi bilirim ve sonsuza kadar yaşarım" demiş.

İ.Cavcav sormuş:
-G.Birliği ne zaman şampiyon olucak?

-2045`te...
-Allah kahretsin göremiyceemm...

İ.Uyanık sormuş:
-peki samsun ne zaman ne zaman şampiyon olucak?

-2053`te...
-Ben de göremiycem...Allah kahretsin..

Son olarak Aziz Yıldırım sorar:
-fb ne zaman türkiye kupasını alıcak?

şeytan:
-Allah kahretsin göremiyceeemm!!!.... 

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2011 Cmt 11:59:55sohbet oyun linki
ahahahaha Okan senin fıkrada supermiş

MemCho

MemCho resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2011 Cmt 16:14:21sohbet oyun linki
Bir fenerbahçeli sunucu ; "Beşiktaş`ın iyi niyetli bulunduğu için kupaya alındığını söyleyen TFF, UEFA`nın
Trabzonspor`u şirin ve sempatik bulduğunu da sözlerine ekledi.TFF`nin açıklamasına göre Beşiktaş`ı iyi niyetli bulan UEFA, Bursaspor`u hırçın ve seksi, Orduspor`u da şirin ve ahlaklı buluyor.Mersin İdman Yurdu`nu tanımadığını belirten UEFA`ya yanıt TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar`dan geldi: "Tanısan, seversin ."

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2011 Cmt 19:50:22sohbet oyun linki
kralkanon  Tebrik ederim sizi çok güzel fıkra yazmışsınız gülmekten yarıldım ben hayatımda böyle komik fıkra duymamıştım.  Burda fıkra malzemesi olarak kullanılan aizi yıldırımdan daha çok sana acıdım Kralkanon Kendini küçük düşürme bukadar saçma sapan komik olduğunu düşündüğün fıkraları yazma olurmu.İşin içinde aziz yıldırım yada fenerbahçe yi ilgilendiren bir durum olduğu için yazdım hee sen üstüne alınma. Sen başa konular hakkında fıkra falan yazda orda gülelim sana olurmu.

Lasersail16

Lasersail16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2011 Pzr 04:13:50sohbet oyun linki
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 26.08.2011 22:58:08

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Huzur Mallesi Seyrantepe-İstanbul
Telefon ve Faks No. : 212 305 1902/212 305 1948
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 212 305 1902/212 305 1948
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello`nun Nassr Saudi FC`ye geçici transferi konusunda resmi görüşmelere başlanmıştır.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

"Profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello`nun Nassr Saudi FC`ye geçici transferi konusunda resmi görüşmelere başlanmış olup kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu`nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

yukarı

MEDYAPATRONU

MEDYAPATRONU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2011 Pzt 23:01:26sohbet oyun linki
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 29.08.2011 15:40:33

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Huzur Mahallesi Seyrantepe-İstanbul
Telefon ve Faks No. : 212 305 1902/ 212 305 1948
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 212 305 1902/ 212 305 1948
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Şirketimizin ana ortağı Galatasaray Spor Kulübü Derneği tarafından 56.761 lot tutarında satış işlemi yapılmış ve bunun sonucunda ana ortağımızın Şirketimizdeki ortaklık payı %83,38`den %81,38`e düşmüştür.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimizin ana ortağı Galatasaray Spor Kulübü Derneği tarafından 56.761 lot tutarında satış işlemi yapılmış ve bunun sonucunda ana ortağımızın Şirketimizdeki ortaklık payı %83,38`den %81,38`e düşmüştür.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu`nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2011 Sal 02:13:40sohbet oyun linki

RoxyC4 :
kralkanon  Tebrik ederim sizi çok güzel fıkra yazmışsınız gülmekten yarıldım ben hayatımda böyle komik fıkra duymamıştım.  Burda fıkra malzemesi olarak kullanılan aizi yıldırımdan daha çok sana acıdım Kralkanon Kendini küçük düşürme bukadar saçma sapan komik olduğunu düşündüğün fıkraları yazma olurmu.İşin içinde aziz yıldırım yada fenerbahçe yi ilgilendiren bir durum olduğu için yazdım hee sen üstüne alınma. Sen başa konular hakkında fıkra falan yazda orda gülelim sana olurmu.

Dostum neden bu kadar kendini kastın anlamadım :) Senin bogazını Aziz Yıldırım veya Fenerbahçe klubu mü doyuruyor . Fıkra bu gül geç sende yaz Gs ile ilgili fıkra bende güleyim geçeyim :)

Kendini bu kadar üzdügüne degmez :)

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2011 Sal 02:30:02sohbet oyun linki
kralkanon :

RoxyC4 :

Dostum neden bu kadar kendini kastın anlamadım :) Senin bogazını Aziz Yıldırım veya Fenerbahçe klubu mü doyuruyor . Fıkra bu gül geç sende yaz Gs ile ilgili fıkra bende güleyim geçeyim :)

Kendini bu kadar üzdügüne degmez :)

Ben komik şeylere gülerim genelde trajikomik şeylere değil. Evet benim Karnımı,boğazımı fenerbahçe spor klübü Doyuruyor. Trajikomiklik yapacaksan tuttuğun klüb hakkında yapki insanlar seni sevsin.Öyle saçmalayarak komik olmaya çalışma, Komik olursun.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir