ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 13:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İTİRAF EDİYORUM...
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ewwel

ewwel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 15:41:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Ya ne yapim çocuktum  Bide çok kötü kokuyorlardı beaa

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 16:30:44sohbet oyun linki
muratugras82 :

İtiraf ediyorum, İlköğretim 1. sınıfta sosyal bilgiler dersi olmadığını, bunun yerine bu dersin alt versiyonu olan Hayat Bilgisi dersi işlediğimi :)

Üstünden 18 sene geçmiş, dersin ismini hatırlayamamışım. Bozmasan olmazdı...

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 16:33:44sohbet oyun linki

kara şimşek dizisini seviyorum...

hala.....

SelverYildirim

SelverYildirim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 18:39:32sohbet oyun linki
DawsonCreek :

kara şimşek dizisini seviyorum...

hala.....

hahahahahahhah

JoeBIack

JoeBIack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 10:47:53sohbet oyun linki

İtiraf ediyorum; ortaokul sonsıfta İngilizce Öğretmenime sırıksıklam aşıktım...  Bu yüzden ilk aşkımsın dediğim 1654612684 ( rakam yaklaşık değerdir) tane kıza yalan söyledim..
İtiraf ediyorum; Lisede voleybol takımından kovulmamın sebebi maçta hakeme top attığım içindi... Arkadaşlarım kendi isteğimle bıraktım sanıyorlar..
İtiraf ediyorum; Lisede bir kız arkadaşımdan ayrılmamın sebebi yanımda yürürken düşmüş olması...
İtiraf ediyorum; Hala "star wars" izliyorum... 
İtiraf ediyorum; Askerde 8 hafta çarşım kitliyken, her hafta kaçak olarak çarşıya çıktım... Tabur komutanının imzasını atıp askerleri izne gönderdim.  İzne çıkanları izne çıkmamış gibi göstererek erken terhis almalarına sebep oldum..
İtiraf ediyorum; Kız arkadaşımla konuşurken kaza yaptığımda aileme arabaya vurup kaçtılar dedim.

soguknevaIe

soguknevaIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 14:46:47sohbet oyun linki
Burda herkez Günah çıkartıyo sanırım...Nerden başlasam acaba..Çok var. En iyisi ben sırlarımla aşamaya devam edeyim.

ChipUser

ChipUser resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 18:04:32sohbet oyun linki

İtiraf Ediyorum, 14 yaşındayken arkadaşlarla okuldan kaçıp, Babamın Arabasnı kaçırdık ve kaldirima vurduk. Daha sonra korkudan geri dönüp yerine park ettik ve arkadaşlarla koca bi kaldırımı otoparka taşıyıp çarptığımız yere koyduk hala babam kendi çarptığnı zannetmekte=)))

KabuksuzLimon

KabuksuzLimon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 23:20:18sohbet oyun linki
 İtiraf edebilicek hiç bi anımın olmadığını itiriraf ediyorum :(

eyupcantuncergil

eyupcantuncergil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2012 Sal 00:24:04sohbet oyun linki

BU İTİRAFIII YAPIYORUM AMA İNŞALLAH ESKİ SEVGİLLERİM GÖRÜR...

1. BEN BİR KADINA ASLA BAĞLANAMAM TABİYATIMA TERS.BİRDEN ÇOK OLUCAK.

2. SEVGİLLERİMİN BİR ÇOĞUNUN ARKADAŞ ORTMALARINA DAHİL OLMAK İÇİN EDİNİRİM

3. ÖPÜŞMEKTEN VE ÖN SEVİŞMEDEN NEFRET EDERİM TİSKİNİRİM.

4. DÖNEMSEL RAHATSIZLIKLARINIZI TAKVİME ALMIŞTI BAZILARININ Kİ ŞAŞIYORDU. UYUZ OLUYORDUM.

5. SAHTE SARIŞINLARDAN NEFRET EDERİM.

6. BAHARAT TÜRLÜ PRFÜMLER BENDE ALERJİ YAPIYOR BURNUMUN DİREĞİ KIRILIYOR TÜKÜRESİM GELİYOR.

7. BABA BUNU BİLMENİ İSTEDİM SENİN ARABA VURUP TANPUNU KIRAN BENDİM HANİ O ŞERFSİZİ BULURSAM KURŞUNLUYCAM DEMİŞTİN BENDE GAZ VERMİŞTİM O BENDİM İŞTE.

8. ORTAOKULDA FEN ÖĞRETMENİME AŞIKTIM SÜPER BACAKLARI VARDI PARMAK ATMIŞTIM KULLAĞIMI ÇEKMİŞTİ KEŞKE ŞİMDİ OLSAYDI BAŞKA YERLERİMİ ÇEKTİRSEYDİM.

9. ÖĞRENCİLERDEN NEFRET EDİYORUM PARASIZ ZÜĞÜRT ADAMLAR TOSTUMA ORTAK OLUYORLAR SİMİTİME ORTAK OLUYOR UTANMASALAR KÜTÜĞÜME GEÇECEKLER İT ADAMLAR.

SAYGILARIMLA ARAZ EDERİM...

HE BİRDE CCYE GİRİPTE SOHBET ETMEYEN YER İŞGAL EDEN KİŞİLEREDE UYUZ OLUYORUM.

CC DEN UYUZ OLDUKLARIMIDA YAZSAM:

FAVORİM COHSS= ADAM SAPIK HARBİDEN SAPIK!

T4NEM = KÜFÜR BAZ HİÇ YAKIŞMIYOR.

TEKİLA = BAYIK MUHABETLİ UYKUMU GETİRİYOR

CHOSBY = HAHAH AĞLAMA DUVARI GİBİ HERKEZ ONA SÖVÜYOR.

DİĞERLERİ ZARARSIZ.

NOT : BOND007 BENİ GÖRDÜĞÜN YERDE ODADAN ATMAKTAN VAZGEÇ GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALDI BAK ZEYTİN DALI UZATIM SANA :)

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2012 Çar 03:05:58sohbet oyun linki

Orta birinci sınıfta sınıftan bir çocuğa aşıktım.. Sadece ben değil bütün sınıftaki kızlar hep beraberce aşıktık..Ama ben kimseye belli etmemiştim.. En önde oturuyordu.. Onun arkasında oturanlara gıcık oluyordum.. Biri saftı diğeri çok akıllı.. O saf olan kıza seninle aynı sırada otursak ne güzel olur aynı sırada oturalım ya falan deyip aslında onun benim sırama benim onun sırasına geçmesini sağlamaya çalışıyordum.. Yanımda da amcamın kızı oturuyordu.. Benim bu numaramdan kazançlı çıkan hep o olmuştu.. Onu o aşık olduğum çocuğun arkasındaki sıraya gönderiyorduk, biz beraber oturmak istiyoruz diye.. Seninle yer değiştirelim diyemedim hiç Asiye, itiraf ediyorum.. O günlerden beri ,çünkü çok denedim bunu ama hiç başaramadım, Asiye`ye gıcık oluyorum.. Bir de sanki kız suçluymuş gibi derste benim yanıma oturunca kötü davranıyordum amacıma ulaşamadığım için.. Bir de oturduğum yerden sıradan gönderdiğim amcamın kızının o çocukla konuşmalarını izleyip daha da gıcık oluyordum.. Off offf.. Yine sinirlendim.. 

İlk okul birde, öğretmenimi okumayı söktüm diye kandırmaya çalışıyordum, halbuki yanımdaki kız okumayı biliyordu o sessiz söylüyordu ben de onun söylediklerini bağıra bağıra söylüyordum.. Bu sayede yeşil bir kalemim olmuştu.. Kur`an kursunda hocayı kandırmaya çalıştım Kur`an ı okuyabiliyorum diye.. Alttaki yazıları ezberlemiştim, tek bilmediğim Kur`an ı okumaya soldan başlandığı idi.. Sağdan başlayıp rezil olmuştum.. İşin kötüsü bunu çok sonradan öğrendim ve aslında o gün ne fena birşey yaptığımı daha yeni anladım.. Tek avuntum,çok küçüktüm..

İlk okul üçüncü sınıfta öğretmenimden herkesin içinde felaket bir biçimde defalarca tokatlanmıştım.. Sırf yazılıda çarpma işlemlerini yapamadım diye.. O tokatlar aklıma geldikçe hala ağlıyorum.. Evet bildiğin ağlıyorum, şu an bile kalbime bir şey oturdu.. Eğer oyuncu olsa idim ve ağlamam gerekse idi bu olayı düşünüp anında ağlayabilirdim..

İtiraf edecek şey çok..

18 yaşında masumdum.. Şimdi masum değilim..

18 yaşında iyi biri idim şimdi kötü biriyim..

18 yaşında çok güçlüydüm şimdi hayat kendi dönen çarkına beni de dahil etti..

18 yaşında güneşe ve denize baktığımda şükretmeyi biliyordum,yağmurda içim huzurla doluyordu, yaşıyorsam yapabilirim diyebiliyordum..

İtiraf ediyorum,şimdi ne güneş ne deniz ne de yağmur, hiçbir şey umut vermiyor..

Küçükken herşey çok güzeldi..

Ve itiraf ediyorum her geçen sene geçmişe olan özlemimin daha çok artmasından, korkuyorum..

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir