ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 06:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İTİRAF EDİYORUM...
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2012 Çar 16:06:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bir de sağımı solumu şaşırıyorum itiraf ediyorum.. (bkz 2. paragraf)

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2012 Cum 23:05:47sohbet oyun linki

İtiraf Ediyorum.

Ev telefonumu; telekomun tarifelerini dinlemek için ve cep telefonumu bulamadığımda çaldırmak için kullanıyorum.

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2012 Pzr 01:31:56sohbet oyun linki

İtiraf ediyorum: İtirafçı arkadaşlarımız hep aynı kişiler ve itiraflar çok.

Kısır bir döngü içindesiniz.

Biraz daha sürünün ki yanlışlarınız azalsın.

İtirafsız bir hayatınızın olmasında büyük bir etken gölgeniz olsun.

ewwel

ewwel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2012 Sal 19:45:47sohbet oyun linki
İtiraf ediyorum ``Aşık``olmaktan  nefret ediyorummm

yurtsevercephe

yurtsevercephe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2012 Cmt 14:40:56sohbet oyun linki

itiraf edicek biseyi olmayanlar napsın?

Regardss

Regardss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2012 Per 15:18:38sohbet oyun linki
·Soondawn· :

Yıllar Sonra Yaklaşık 20 yıl çocukluk aşkımı facebooktan buldum o evli ben sadece sohbet düşünürken o bununla yetinmedi ve ilk kez evli biri ile beraber oldum.Fakat Sonra öğrendim ki kocasını daha önce komşusuyla , çocuğunun öğretmeniyle ve iki kişi ile daha aldatmış.Beni  hepsinden daha cok sevdiğini söylüyor... Allahım kurtar beni...

Seven ne yapmaz Bence de seni  Allah kurtarsın

Regardss

Regardss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2012 Per 15:20:22sohbet oyun linki
HurremSuItaan :
Bu köşede içimizde kalmış, yapıp da söyleyemediklerimizi itiraf ediyoruz... İlk itiraflar benden gelsin...

Öncelikle;
Anneciğim,
Yazın sen köye gittiğinde, camları hiç silmedim... Çünkü; üzerine yapılacak şahane desen çalışmalarının birgün sanat eseri olarak değer göreceğini düşündüm... Pencere önündeki güvercin b.klarına, maydonoz tohumu serptim... Kışın yeşillikleri bedavaya getirmekti niyetim. Koltuk ve kanape altlarında biriken tozların pamuklaşmasını heyecanla izledim... Birkaç ay içinde mevsimlik yorganlarımız ve yastıklarımızı oradan tedarik etme fikri muhteşemdi...

Telefon faturasına patates baskı mühür bastığımı,
Eski patronumun kahvesine tükürdüğümü,
Alt komşumun balkonunu sigara izmariti ile yaktığımı,
Hiç anlaşamadığım girişdeki komşumun, kapı önünde duran ayakkabıların tümünün birer tekini sakladığımı,
Trafik kuralı ihlalinden yakalandığımızda, polise hamile numarası yaptığımı İTİRAF EDİYORUM.:D

Minibüste yolculuk ederken, farklı bir minibüsten bizim araca aktarılan yolculara mülteci gözüyle baktığımı,
Lise yıllarımda kırmızı otobüs biletlerini 3-4 parçaya bölerek, tek biletle bütün İstanbul`u dolaştığımı,
Sapık olduğunu düşündüğüm komşumun, kapı önündeki ayakkabısının içine bulaşık deterjanı pril sıktığımı,

Evimize emanet bırakılan anahtarlı bavulu, saç tokamla açmak kaydıyla karıştırdığımı,
Bir avuç dolusu kiraz çekirdeğini, sokaktan geçen kel bir adamın kafasına fırlattıktan sonra yukardaki kata kafamı kaldırarak; "Allah cezanızı versin" diyerek hedef şaşırttığımı İTİRAF EDİYORUM... :)))

Lise yıllarımda, boş, kısa Marlboro paketine kısa Samsun sigarası koyarak "Marlboro içiyorum" görüntüsünde hava attığımı,
Patronumun dolabından kuruyemiş aşırdığımı,
Karnemdeki düşük notu çamaşır suyuyle silerek "8" yaptığımı,
Arkadaşlarımın haylaz çocuklarına, 5 çayında rahat bırakmaları için pasifloralı meyve suyu içirdiğimi,
Eskihisar - Yalova feribotunda, tuvalet kapısı arkasına göz kalemiyle; "her an batabiliriz, salavat getirin" yazdığımı,
Bir yazlık beldede, hiç tanımadığım birinin bahçesinden elma çaldığımı,
İşyerinde sinir olduğum kadından önce WC e girip, taharet musluğunu uzatark tahribata sebebiyet verdiğimi İTİRAF EDİYORUM.. :)))))

Bu yazı kesinlikle bir  dergiden veya biyerden alınmadır.Hürrem işin gırgırında ama yemezler

Geceaspirini

Geceaspirini resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2012 Cmt 21:25:43sohbet oyun linki

çoğu zaman gözyaşlarım görünmesin diye çekip gidiyorum...ondandır bu " burnu yere düşse aldırmaz"  havalarım

gazada geliyormuşum şuan bunu anladım

aspirin...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2012 Pzr 19:14:58sohbet oyun linki
Regardss :
HurremSuItaan :
Bu köşede içimizde kalmış, yapıp da söyleyemediklerimizi itiraf ediyoruz... İlk itiraflar benden gelsin...

Öncelikle;
Anneciğim,
Yazın sen köye gittiğinde, camları hiç silmedim... Çünkü; üzerine yapılacak şahane desen çalışmalarının birgün sanat eseri olarak değer göreceğini düşündüm... Pencere önündeki güvercin b.klarına, maydonoz tohumu serptim... Kışın yeşillikleri bedavaya getirmekti niyetim. Koltuk ve kanape altlarında biriken tozların pamuklaşmasını heyecanla izledim... Birkaç ay içinde mevsimlik yorganlarımız ve yastıklarımızı oradan tedarik etme fikri muhteşemdi...

Telefon faturasına patates baskı mühür bastığımı,
Eski patronumun kahvesine tükürdüğümü,
Alt komşumun balkonunu sigara izmariti ile yaktığımı,
Hiç anlaşamadığım girişdeki komşumun, kapı önünde duran ayakkabıların tümünün birer tekini sakladığımı,
Trafik kuralı ihlalinden yakalandığımızda, polise hamile numarası yaptığımı İTİRAF EDİYORUM.:D

Minibüste yolculuk ederken, farklı bir minibüsten bizim araca aktarılan yolculara mülteci gözüyle baktığımı,
Lise yıllarımda kırmızı otobüs biletlerini 3-4 parçaya bölerek, tek biletle bütün İstanbul`u dolaştığımı,
Sapık olduğunu düşündüğüm komşumun, kapı önündeki ayakkabısının içine bulaşık deterjanı pril sıktığımı,

Evimize emanet bırakılan anahtarlı bavulu, saç tokamla açmak kaydıyla karıştırdığımı,
Bir avuç dolusu kiraz çekirdeğini, sokaktan geçen kel bir adamın kafasına fırlattıktan sonra yukardaki kata kafamı kaldırarak; "Allah cezanızı versin" diyerek hedef şaşırttığımı İTİRAF EDİYORUM... :)))

Lise yıllarımda, boş, kısa Marlboro paketine kısa Samsun sigarası koyarak "Marlboro içiyorum" görüntüsünde hava attığımı,
Patronumun dolabından kuruyemiş aşırdığımı,
Karnemdeki düşük notu çamaşır suyuyle silerek "8" yaptığımı,
Arkadaşlarımın haylaz çocuklarına, 5 çayında rahat bırakmaları için pasifloralı meyve suyu içirdiğimi,
Eskihisar - Yalova feribotunda, tuvalet kapısı arkasına göz kalemiyle; "her an batabiliriz, salavat getirin" yazdığımı,
Bir yazlık beldede, hiç tanımadığım birinin bahçesinden elma çaldığımı,
İşyerinde sinir olduğum kadından önce WC e girip, taharet musluğunu uzatark tahribata sebebiyet verdiğimi İTİRAF EDİYORUM.. :)))))

Bu yazı kesinlikle bir  dergiden veya biyerden alınmadır.Hürrem işin gırgırında ama yemezler

Yok valllahi, yukarda şirazesi bozukken yapılmış eylemlerin tamamı bana ait...:D

systrom

systrom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2013 Cum 10:47:25sohbet oyun linki

Aşık olduğun çocuğuda köydeki tavuk gibi mahfetmişsintir sen :)

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir