ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 08:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY`NİN SESİ... (19. SAYI)
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 15:38:10sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Dalaşma yok. Bilinen değil de rast gele birilerini alıp, yazıp, yorumlasaymış, daha farklı şeyler olabilirmiş. En azından o kişileride aramızda görmüş olabilirdik.

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 16:47:30sohbet oyun linki
·ccblaackcc· :

bu ayın enlerini arkadaş gece istihareye yatarak sabahı rüyasına göre yazmış olmalı  

ayrıca sizin ne kadar met yıldız ajanlık yaptığınızı forumda alın yıldızı......... şeklindeki ifadelerinde gayet açık gördük

aynayı kendinize tutun önce sonra ahkam kesin

Her zaman söylüyorum. Şimdi senin için de yineliyorum. Foruma yorum yazmak için nick almayın. Bir konu hakkında düşünceni bildirmek istiyorsan, bunu kendi nickinle yapabilecek kadar "erkek" olmalısın. Erkek misin o da meçhul gerçi...

·ChipUser· :

Özgürcüm bizim kimseye başarılı, başarısız diye bi eleştirimiz yok, sadece sorduk hangi verilere göre yapiliyor yani neye göre esinpiri demiş (ajanların hepsi başarılı), neye göre autumn1 demiş (piyanisti hiç görmedim) Neye göre Exula demiş (Nuray Daha fazla nick değişiyor) Ve Neye Göre Clup Fox demiş ( Clup Ziyaret Sayıları için Gündüzleri inceleniyor mu?)

Niyetimiz kimseyi kırmak değildir.
Şuradakini buraya koymak değildir.
Arada bir zülfü yare dokunduk,
Tam yerine rast geldi manzara koyduk....!

Bu derginin bütün sayfaları "Chatcity Dedikodu" hariç benim tarafımdan hazırlanmaktadır. "Bu Ayın Enleri" bölümü için de kendi gözlemlerimi ve site içerisinde tanık olduklarımı göz önünde bulunduruyorum. Her sayı için "Bu Ayın Enleri Oylama" gibi bir başlık açılması söz konusu değildir. Ki böyle başlıkların "güvenirliği" de herkes tarafından tartışılmaktadır. (Fake nick olayı) Eğer dergide yazılarını yayımlatmak isteyen, düşüncelerini paylaşmak isteyen varsa o kişilere de kapım her zaman açıktır.

ChipUser

ChipUser resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 17:06:16sohbet oyun linki

Kimse Demek İstediğimi Anlamamiş Kisa Ve Öz "Chat City`ni Sesi Değil, Juanita`nın Sesi" =)) Anlayana:Pp

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 17:13:51sohbet oyun linki
güzel olmuşta benlen neden kimse röpörtaç yapmıyo ya

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 21:36:34sohbet oyun linki

Hayatın her alanında bir mükemmeliyetçilik almış başını gidiyor… Esasında gayet güzel de bir beklenti gibi görünüyor… Tabi ilk bakışta…

Ben gazete alırken, dikkat ederim en az renklisinin olmasına.. Daha önce rengarenk gazeteleri de okudum, inceledim. Sonra gördüm ki gazete almamışım, o gazetede asparagas haberler dışında gerçek haber yokmuş, asıl amaç bu değilmiş, 0039’lu telefon numaralarının olduğu sakıncalı reklamlar boy boy yer alıyormuş, bir başkasına göre ise, gazete dediğin tam da o şekilde olmalı, hatta bir adam var, ona bir sayfa değil en az üç sayfa ayrılmalı, kendince haklı da.. sonra düşündüm, gazete dediğin böyle olmamalı, (Bence!) Son Haber başlığına değecek 3. sayfa haberleriyle birlikte, sağlıklı ekonomi haberleri, kaliteli köşe yazıları, dünyada bizi de ilgilendiren gelişmelerle ilgili haberler, gerçek spor haberleri v.s.v.s. olmalı dedim… Ardından; varsa ulusal yayını olan 30 kadar gazete, bunlardan 20-25 tanesini alınmayacak gazeteler olarak düşündüm…  

Düşünmeye devam ettim; ya alınabilir dediklerim aslında hiç olmayan gazeteler olsaydı, ve ben illa ki bir gazete okuyacaksam, alınmayacak gazeteler dediğim listeden, en az beğenmediğimi ya da beğenmediklerimi yine alacaktım… Sonuç olarak ben en iyisini istiyorum, beni en çok anladığını düşündüğümü isterim ve onu alırım.. Bu benim hakkım… Bu herkesin hakkı… En iyisi, hem de her zaman!

İyiyi istemek, kötünün, başarısızın, yetersizin….v.s nedenlerini bilmekle somut bir istek haline gelir… “Bu kötü!” Evet kötü; peki iyisi, daha iyisi nerede? Ya da var mı ? Yok… “Bu kötü, bu başarısız” demek, bizim kuracağımız en kolay cümle belki de… Zor olan, “Daha iyisi şu” diyebilmek… Onun nasıl yapıldığını anlatamasak da, nasıl olabileceğini anlatabilmek, olumlu telkinlerde bulunabilmek. “Benim de şu şekilde bir çalışmam olabilir ya da, var” diyebilmek, ve bu dediğini yapabilmek…

Biz milletçe, ya ıslık çalıyoruz, ya da alkış tutuyoruz. Üstelik, neden ıslık çaldığımızı açıklayamadığımız gibi, neden alkış tuttuğumuzu da açıklamıyoruz. Ya destek vereceksin, ya köstek olacaksın… İki uç nokta…  Bu ikisinin arasında olmaktan neden rahatsız oluyoruz?

---

Son olarak başlık sahibi Juanita`ya teşekkür etmek isterim. Uğraşmış, emek vermiş...

Teşekkürler.

Soondawn

Soondawn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 22:12:47sohbet oyun linki

Chatcity ` nin 3-5 kişiden ibaret olmadığını anladığında iyi olan notunu mükemmel`e çıkarabilirim. Objektiflik ! Hsavunla aynı fikirdeyim..

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2012 Per 23:46:09sohbet oyun linki
Güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim...

XFALL

XFALL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2012 Cum 01:48:03sohbet oyun linki

İyiyi istemek, kötünün, başarısızın, yetersizin….v.s nedenlerini bilmekle somut bir istek haline gelir… “Bu kötü!” Evet kötü; peki iyisi, daha iyisi nerede? Ya da var mı ? Yok… “Bu kötü, bu başarısız” demek, bizim kuracağımız en kolay cümle belki de… Zor olan, “Daha iyisi şu” diyebilmek… Onun nasıl yapıldığını anlatamasak da, nasıl olabileceğini anlatabilmek, olumlu telkinlerde bulunabilmek. “Benim de şu şekilde bir çalışmam olabilir ya da, var” diyebilmek, ve bu dediğini yapabilmek…

Biz milletçe, ya ıslık çalıyoruz, ya da alkış tutuyoruz. Üstelik, neden ıslık çaldığımızı açıklayamadığımız gibi, neden alkış tuttuğumuzu da açıklamıyoruz. Ya destek vereceksin, ya köstek olacaksın… İki uç nokta…  Bu ikisinin arasında olmaktan neden rahatsız oluyoruz?

---

Son olarak başlık sahibi Juanita`ya teşekkür etmek isterim. Uğraşmış, emek vermiş...

Teşekkürler.(chatcity şefi) Hikayeden bir başlıgı almış nerelere getirmiş iki üç kişinin eleştirisini nerelere kaydırmış gerçekten şef olmayı hak etmiş çünki yaşayarak yazmış.ChipUser açıkca diyorki yahuu kardeşim bir diger clup sakinleri olarak çalışıyoruz,didiniyoruz hatta etkinliklerde düzenliyoruz ne yani juanita ya clup olarak iltifat yapmzasak 19.sayı 20 sayı 21 sayı olarak hepmi clubumuz en olamayacak,mecburmuyuz juanitayla iyi iltifatkar geçinmeye,kısaca bu gazete adında çıkan sayfada ne var anlamış degilim,juanita ugraşmış kopyalamış başlık açmış elinden de bu kadar gelmiş tbr etmek lazım ama mukemmeldi eline saglık yüregine saglık gibi komedi sözlerine gerek yok.ChipUser sende kardeşim bırak juanitayı o kendi kendine seçim yapsın sanki çok makbul de yaptıgı seçimler oda öyle kendi egosunu tatmin etsin.Teras Katı bırakın siz eglenin juanita da kimmiş üstünde konuşupta reklamını yapmaya gerek varmı..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2012 Cum 11:43:38sohbet oyun linki
Çok güzel bir çalışma olmuş...Zevkle keyifle seçilmiş konuları, aynı zevk ve keyif içinde okudum... Teşekkürler Juanita.:)

ChipUser

ChipUser resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2012 Cum 11:52:37sohbet oyun linki

Yazıma başlamadan önce şefe çok teşekkür ederim, her konuya vakıf olduğu gibi takibi açısından örnek gösterilecek bir davranış sergilediği için..

Arkadaşlar bakın benim bu eleştirim kötü yapılmış veyahut neden böyle yapılmıştan ziyade chatcitynin sesi adı altında daha açık olayım biraz resmice düzenlenmiş gibi gösterilen bir yayının hatalarıdır.. belirtmem gerekir ki chatcity genellemesini kullanmak sadece site yönetiminin takdirinde olmalı, elinizde bir takım veriler yok ise bunu kişisel olarak kimse yayınlamamalı, juanita arkadaşımız sitede editör yada görevli biri midir? bu yayını editörlerden birisi yapsa daha hoş olmazmıdır? En azından chat city için objektif bakmak durumunda kalacaktır. Bazı arkadaşlarımız, clubümüz için bu eleştirileri yaptığımızı düşünmüş haksızda değil bulunduğu ortamı korumak kollamak düşünmek suç olmasa gerek, aynı durumda sitemiz için olumsuz bir durum olsa siteyi korumak kollamak adına bir iki çift kelamımız olur. çünkü "bizim sitemiz" burayı benimsiyoruz ve seviyoruz. Burada bir kaç arkadaşın arasındaki şahsi meselelerden dolayı karşı tarafa olan objektif bakış açısını değiştirebiliyorsa buna kimsenin müsemma göstermemesi gerekir...Unutulmaması gerekir ki eşimizden, dostumuzdan, arkadaşlarımızdan  ve hatta ailemizden çok burada zaman geçiriyoruz, her ne olursa olsun bana göre hata yada yanlışı gördüğüm herşey seviyeli bir şekilde eleştiririm, buda kaliteyi arttirir, saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir