ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 15:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   Yaşayanlardan mısınız , Ölenlerden mi ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2012 Cum 00:29:52      Yaşayanlardan mısınız , Ölenlerden mi ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yaşayanlardan mısınız, Ölenlerden mi?

Güzelliğin sonu çirkinliktir.
Gençliğin kaderi solmaktır.
Hayat "ağır ağır çürümek"ten başka bir şey değildir, her gün ölüyoruz.
Peki ne yapıyoruz, sürekli erteliyoruz.
*Anne babamıza onları ne kadar çok sevdiğimizi söylemiyoruz. Sıkıca sarılmıyoruz.
* İş, para, kariyer diye gözümüz dönmüş, sevgilimizi eşimizi haftada bir zor görüyoruz.
* Eşimizle çıkacağımız tatili 28.kez planlıyoruz ve 29.`da da gitmeyeceğimizi biliyoruz.
* Bebek istiyoruz ama "kendimize layık" eş bulamıyoruz.Bulduklarımıza kısa süre sonra diğerlerinin yanına "raf"a kaldırıyoruz.
* Reddedilmekten korkup "seni seviyorum" diyemiyoruz.
* Arkadaşlarımızla randevularımızı "öncelikli ertelenebilecekler" listesine koyuyoruz.
* İşsiz kalan arkadaşlarımızı arayıp sormuyoruz.
* Karanlık kış günlerinin ardından parıldayan güneşi, plaza camlarının arkasından izliyoruz.
* Yağlı,kızarmış, kansorejen demeden bilerek ve isteyerek habire yiyoruz. Her pazartesi rejime başlayıp, salı sabahı bırakıyoruz.
* Sigara dumanını oksijenden daha büyük bir zevk duyarak ama "bırakmalıyım" diyerek içimize çekiyoruz.
* Kahve, çay, çikolata tüketiminden vazgeçmeyip selülit kremlerine ve mide haplarına servetimizi yatırıyoruz.
* Spor salonlarının broşürlerini arşivleyip işten güçten bir türlü gidemiyoruz.
* Evimizi kitap doldurup hiçbirini okumuyoruz.
* İhtiyaç duyan bir çocuğu okutmuyoruz.
* Nefret ettiğimiz işimize "para" için devam edip seveceğimiz bir iş arayışına girmiyoruz.
Ne yapıyoruz?
Her gün Ölüyoruz.

Frederic Beigbeder/ Aşkın Ömrü Üç Yıldır

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2013 Cmt 19:43:45sohbet oyun linki
  • Anne babamıza onları ne kadar çok sevdiğimizi söylemiyoruz. Sıkıca sarılmıyoruz. Katılmıyorum.
  • İş, para, kariyer diye gözümüz dönmüş, sevgilimizi eşimizi haftada bir zor görüyoruz. Katılıyorum. Bunu daha çok erkekler yapıyor.
  • Bebek istiyoruz ama "kendimize layık" eş bulamıyoruz.Bulduklarımıza kısa süre sonra diğerlerinin yanına "raf"a kaldırıyoruz. O kadar çok şerefsiz var ki.
  • Reddedilmekten korkup "seni seviyorum" diyemiyoruz. Katılıyorum,adeta insanlar birbirinin kuyusunu kazıyor.
  • Arkadaşlarımızla randevularımızı "öncelikli ertelenebilecekler" listesine koyuyoruz. Katılıyorum. Kolayca evet dediğim kadar çok kolayda hayır diyebiliyoruz.
  • İşsiz kalan arkadaşlarımızı arayıp sormuyoruz. Katılıyorum. Bir iki aradıktan sonra, aramam. Her koyun kendi bacağından asılır.
  • Karanlık kış günlerinin ardından parıldayan güneşi, plaza camlarının arkasından izliyoruz. Katılıyorum. Mevsimlerin bile nasıl geçtiğini anlamıyorum.
  • Yağlı,kızarmış, kansorejen demeden bilerek ve isteyerek habire yiyoruz. Her pazartesi rejime başlayıp, salı sabahı bırakıyoruz. Katılıyorum. Çünkü insan sağlığının bir önemi yok. Plastik şişeden su tüketenleri unutmuşsun.
  • Spor salonlarının broşürlerini arşivleyip işten güçten bir türlü gidemiyoruz. Katılmıyorum.
  • Evimizi kitap doldurup hiçbirini okumuyoruz. Katılmıyorum.
  • İhtiyaç duyan bir çocuğu okutmuyoruz. Herkes şanslı doğmuyor maalesef.
  • Nefret ettiğimiz işimize "para" için devam edip seveceğimiz bir iş arayışına girmiyoruz. Katılmıyorum.

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2013 Pzr 00:56:49sohbet oyun linki
SlMONE :
  • Anne babamıza onları ne kadar çok sevdiğimizi söylemiyoruz. Sıkıca sarılmıyoruz. Katılmıyorum.
  • İş, para, kariyer diye gözümüz dönmüş, sevgilimizi eşimizi haftada bir zor görüyoruz. Katılıyorum. Bunu daha çok erkekler yapıyor.
  • Bebek istiyoruz ama "kendimize layık" eş bulamıyoruz.Bulduklarımıza kısa süre sonra diğerlerinin yanına "raf"a kaldırıyoruz. O kadar çok şerefsiz var ki.
  • Reddedilmekten korkup "seni seviyorum" diyemiyoruz. Katılıyorum,adeta insanlar birbirinin kuyusunu kazıyor.
  • Arkadaşlarımızla randevularımızı "öncelikli ertelenebilecekler" listesine koyuyoruz. Katılıyorum. Kolayca evet dediğim kadar çok kolayda hayır diyebiliyoruz.
  • İşsiz kalan arkadaşlarımızı arayıp sormuyoruz. Katılıyorum. Bir iki aradıktan sonra, aramam. Her koyun kendi bacağından asılır.
  • Karanlık kış günlerinin ardından parıldayan güneşi, plaza camlarının arkasından izliyoruz. Katılıyorum. Mevsimlerin bile nasıl geçtiğini anlamıyorum.
  • Yağlı,kızarmış, kansorejen demeden bilerek ve isteyerek habire yiyoruz. Her pazartesi rejime başlayıp, salı sabahı bırakıyoruz. Katılıyorum. Çünkü insan sağlığının bir önemi yok. Plastik şişeden su tüketenleri unutmuşsun.
  • Spor salonlarının broşürlerini arşivleyip işten güçten bir türlü gidemiyoruz. Katılmıyorum.
  • Evimizi kitap doldurup hiçbirini okumuyoruz. Katılmıyorum.
  • İhtiyaç duyan bir çocuğu okutmuyoruz. Herkes şanslı doğmuyor maalesef.
  • Nefret ettiğimiz işimize "para" için devam edip seveceğimiz bir iş arayışına girmiyoruz. Katılmıyorum.

Paylaşılanları okuyan  ve de yorumlayan birilerini görmek gerçekten çok güzel.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir