ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 09:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   Kütüphanesiz Okul Kalmasın Kampanyası
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

delinaz

delinaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 13:53:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

METİN SENİ YÜREKTEN KUTLERIM. BENİM İSTANBULDA AZ DA OLSA ÇEVREM VAR.İNAN Kİ DUYARSUZ KALMAYIP ELİMDEN GELEN DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIMA SÖZ VERİYORUM..

DjMeTaLLKRaLL

DjMeTaLLKRaLL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 22:26:43sohbet oyun linki
İŞTE  BU.. BU SİTEYİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN VEDE BİZİ MÜBTELASI YAPAN OLAY.YARDIMLAŞMA KARDEŞLİK DOSTLUKVEDE GÜNCEL OLAYLARA OLAN İLGİ.VEDE SENİN GİBİ TOPLUMSAL SORUNLARA  KAYITSIZ KALAMAYAN DEĞERLİ İNSANLAR TOPLULUĞU.KriXoS...HARİKA DÜŞÜNMÜŞSÜN. DOSTUM GERÇEKTEN TEBRİK EDİYORUM VEDE.TÜM KALBİMLE DESTEKLİYORUM. VE O OKULA BUGÜNDEN İTİBAREN KİTAB YAĞDIRMAK İÇİN HERŞEYİ YAPACAM                    SENİN GİBİ DUYARLI İNSANLAR OLDUĞU SÜRECE BU ÜLKEDE OKUMAYA MUHTAÇ ÇOCUK KALMAYACAK....

fatihakin

fatihakin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2006 Pzt 21:09:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben hıc kıtap okuyamadım barı o bıcırıklar okusun bn okulumda bır kıtap bıle yoktu okumak ıstesem bıle okuyamıyodum babam harclık vermıyodu...

bu cocukların kıtap okumasını engellemeylım lutfen

seyy brz sacmaladım ama dutgulandım bırden yaaa

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 18:37:32sohbet oyun linki
KriXoS :

Arkadaşlar, yanlış anlaşılma olmasın. Biz para istemiyoruz bizim isteğimiz evinizde yada çevrenizde fazla olan kitap,dergi,ansiklopedi gibi kaynakları yollamanız. Bu bir gönül meselesidir hepinizin güzel yüreklerine sığınarak talep ediyorum bu yardımı.Yollamak isteyenler için okulun adresini de yazayım.

Dr.Mustafa Yalçın İlköğretim Okulu

Kağızman/KARS

Türkçe Öğretmeni

Metin SEÇEN

Merhaba

Öncelikle melektaş adayın olarak seni kutlarım.Ben de yığınla ansiklopedi var.( babam zamanında almış yığınla kızım okusun da adam olsun diye ) Ben bunların bir kısmını ileride görev yapacapım okullarda ki kütüphanelere vermeyi düşünüyordum ama hazır böle bir fırsat geçmişken elimize değerlendirmek gerekir. En kısa zamanda fazla ansiklopedileri ve birden fazla olan romanları yollayacağım adresinize.

Mesleğinizde başarılar dilerim Öğretmenim

Türkçe Öğretmeni ( adayı ) : Pappattya

ferhat610

ferhat610 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 09:28:07sohbet oyun linki

Arkadaslar bu konuda hepinizi yürekten destekliyorum ve bu kampanyaya tüm arkadaslarımızın destek vermesini bekliyorum insallah verdigin bu caba yerini bulur...

SAYGILAR..

grilkis

grilkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 17:09:10sohbet oyun linki
arkada$ım çok güsel düşünmüşün teßrikler

breakdancergirl

breakdancergirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2006 Pzt 17:39:26sohbet oyun linki
BENCE ŞUANA KADAR YAPILANLARIN İÇİNDEN EN İYİSİ ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN ZATEN ÜLKEMİZ BATIK Bİ DURUMDA BARI ONLARA DESTEK VERELİM HESAP NUMARAMI VERİYORUM ORAYA YATIRIN KİŞİ BAŞI 10 YTL DEN(KÖŞEYİ DÖNERİM)ŞAKA ŞAKA CİDDEN İYİ Bİ KAMPANYA HER ZAMAN ARKANDAYIZ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ

AAAYSECIKKK

AAAYSECIKKK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2006 Pzr 13:24:32sohbet oyun linki

ARKADAS BÖYLE GÜSEL Bİ KAMPANYA YAPTIĞIN İÇİN SAĞOL

HERKEŞ GÖRSÜN BİZİM ELİ BIÇAK DEĞİL KALEM TUTUP KİTAP OKUYAN WE OKUMAK İSTEYEN GENÇLERİMİZDE WAR! BİZ DUYARLI OLDUKÇA HERSEY GÜSEL OLUR.    LÜTFEN HERKES YARDIMDA BULUNMAYA ÇALIŞSIN BELKİ BU KAMPANYA YAYILIRDA DAHA ÇOK OKULADA YARDIM EDİLEBİLİR.

zizium

zizium resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2006 Cum 03:34:35sohbet oyun linki

Ege Üniversitesi Tarih Bölümü olarak kampanyaya destek vermek isteriz,

ayrıca ünivesite bünyesindede ilgili kuruşuşları harekete geçirebiliriz,

yeterki tam bilgileri alabilelim, bizimle irtibata geçilsin

jestozgur@hotmail.com

arintoss

arintoss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2006 Cum 12:46:00sohbet oyun linki
 öncelikle kampanyana buyuk destek vedıgımı belırtmek ve saygılarımı ıletmek ısterınm sana. özellıkle gunumuzde mılletın kafaları başka yerlerıne çalışan gunumuzde boyle dusunenlerın olması benı ne kadar mutlu ettı anlatamam. uzermıze ne gorev duşuyorsa başımla beraber. ben kayserıdeyım bu kampanyanın kayserı ayagı olmak ısterım musade edersenız. mail.adresım zekkurt@hotmail.com                YARINLARIMIZ İÇİN EL ELE .....               
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir