ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Mayıs 2024, Çarşamba 23:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   Sağırın Hasta Ziyareti
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2012 Pzr 14:39:05      Sağırın Hasta Ziyaretisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 SAĞIRIN HASTA ZİYARETİ

İyi kalpli sağır adam, bir gün komşusunun hasta olduğunu öğrenir. Kendi kendine, "Komşum hasta­lanmış; onu ziyaret etmem, hal ve hatırını sormam la­zım. Ama hen sağır bir adamım, o da hasta, sesi çık­maz. Zaten hastaya malum şeyler sorulur, malum ce­vaplar alınır.

Ben `Nasılsınız?` diyeceğim;" O, İyiyim, teşekkür ederim" diyecek. `Ne yiyorsun?` dersem, elbette bir ye­mek ismi söyleyecek; ben de `Afiyet olsun!` derim. `Doktorlardan kim geliyor?` diye sorarsam, bir doktor adı verecek. Ben de, `İyi doktordur` derim, olur biter" diye düşünür.
Hastayı ziyarete gider, başucuna oturur. "Nasılsı­nız?" diye hal hatır sorar. Hasta inleyerek, "Ölüyo­rum!" diye cevap verince, sağır adam, "Oh oh, çok memnun oldum!" diye karşılık verir. Hasta, "Bu ne de­mek, adam ölümüne memnun olunur mu?" diye kızar. Sağır tekrar sorar:
"Ne yiyip ne içiyorsun?" Hasta kızgınlıkla, "Ze­hir!" der. Sağır onun bir yemek ismi söylediğini sana­rak, "Afiyet olsun!" diye karşılık verir. Hasta büsbütün çileden çıkmıştır. Sağır adam sormaya devam eder:
"Tedavi için doktorlardan kim geliyor?" Hasta, "Hadi be defol!... Azrail geliyor..." diye cevap verir. Sa­ğır, "Çok bilgin, tecrübeli bir doktordur. İnşaallah ya­kında bir çaresini bulur..." deyince hasta dayanamaz, "Kahrol!" diye bağırır. Sağır ise komşuluk hakkını ye­rine getirdiği için çok memnun ayrılır.
Sağırın yaptığı kıyas yüzünden, on yıllık dostu ve hal hatır sorması hiç olup gitti. Senin duygu kulağın sağırsa, gönül kulağın açık olmalı. Çünkü gönül kula­ğı, her şeyi duyar ve işitir.

Mesnevi` den

Alleria

Alleria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2012 Pzt 16:44:51sohbet oyun linki

Evdeki hesap çarşıya (komşuya) uymamış. Emeğine sağlık, güzel paylaşım olmuş.

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2012 Per 03:37:15sohbet oyun linki

Anlayana fazlasıyla anlamlı anlamayana fazlasıylan saçma anlamak isteyene içler acısı...anlar zannadene, anlattı zannedene, anladım zannedene... ne desem nasıl desem bilmem ki...............................................................................................hakikaten anlattınız anlayana anlayabildiğince anlatabildiğinizce.

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2012 Per 14:13:32sohbet oyun linki
·NeDedimseDedim· :

Anlayana fazlasıyla anlamlı anlamayana fazlasıylan saçma anlamak isteyene içler acısı...anlar zannadene, anlattı zannedene, anladım zannedene... ne desem nasıl desem bilmem ki...............................................................................................hakikaten anlattınız anlayana anlayabildiğince anlatabildiğinizce.

nededimsededim ne dedin lan sen nası bi beynin varr ...söverim bak sana

BoleroDeRavel

BoleroDeRavel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2012 Per 19:04:37sohbet oyun linki
·atarkan· :
·NeDedimseDedim· :

nededimsededim ne dedin lan sen nası bi beynin varr ...söverim bak sana

nededimse dedimse dedim lan ben.ne dedim de söversin he akıllı ol alırım aklını

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir