ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 15:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   GÖRÜNMEZ ADMİN
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DeJURE

DeJURE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2012 Pzr 23:43:18      GÖRÜNMEZ ADMİNsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Çok sevdigim bir dostumun destegi ve teşvikiyle chatcity üye oldum,sadece oyun olarak tavla ve okey mecburiyeti`yle karşı karşıya kaldım,neden diger sitelerde olan kagıt oyunları yok anlamış degilim,hepsinden öteside neden adminler görünmez olmazlar çogu siteler`de adminler yazmaz polimige girmez görünür şekilde`de ceza vermezler.Görünmez ADMİN.

Cilvertoo

Cilvertoo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2012 Pzt 02:53:01sohbet oyun linki
Benim Düşüncem Görünmez Admin yada ajan olayı cok Güzel bir fikir. Küfür edildinde ceza verenın kim oldunu bilmemek şu demekdir. Ajan arkadaşa neden bana ceza verdin sen diye sövmezler. Cok mantıklı Ama burda hayata gecmesı sıfır bana göre.Düşüncem bu yeni Tip yenı oyun Vs cok istek oldu ama hic bırı gercekleşmedı.

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2012 Pzt 23:28:21sohbet oyun linki
Burada malesef çoğu şey gösteriş için yapılır böyle tehlikeli hayaller kurmayın bence :)

MascuIine

MascuIine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2012 Sal 16:53:49sohbet oyun linki

Geçen forum başlığı altında benim, "Aydınlık dolu günler dilerim." yazıma karşılık; "Sizede Manisalık dolu günler." diye kabak tadı veren espirinin ardından, aslında yazmamayı düşünüyordum. Gel gör ki.. yorumları okudukça, şaşırıyorum doğrusu...

"Sitede yapılanan birçok şeyin gösteriş için olduğunu bilenler, yakın zamana kadar çeşitli görevler içinde bulunarak, konusu geçen `gösterişin` bir parçası olmaya neden göz yumdular? Gösteriş için olabilir mi? Tehlikeli hayaller kurmayın derken; zamanında tehlikeli sularda kulaç atmak riskli değil miydi?"

Asla... Bu kesinlikle, böyledir! demiyorum. Sadece ufak bir beyin fırtınası yaptım. Şu an üzerine tartıştığımız konular, enine boyuna düşünüldüğü zaman, akla ilk gelecek olan soru bunlardır. Zaten sitenin bir parçası halini alanların çoğunluğu, gösterişten ziyade; emek vermeye yönelmiş kişilerdir...

Eleştiri silahını hedefe çevirdiğimizde, onu bize doğru geri döndürecek bir güç bulunuyorsa, bu da bizim boş yere kuru sıkı attığımıza alamettir. Günümüzde de bir çok yerde, kuru sıkın için; "Silahtan değildir." diyorlar... :)

Keyifli sohbetler...

Crotch

vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2012 Sal 23:10:38sohbet oyun linki
·MascuIine· :

Geçen forum başlığı altında benim, "Aydınlık dolu günler dilerim." yazıma karşılık; "Sizede Manisalık dolu günler." diye kabak tadı veren espirinin ardından, aslında yazmamayı düşünüyordum. Gel gör ki.. yorumları okudukça, şaşırıyorum doğrusu...

"Sitede yapılanan birçok şeyin gösteriş için olduğunu bilenler, yakın zamana kadar çeşitli görevler içinde bulunarak, konusu geçen `gösterişin` bir parçası olmaya neden göz yumdular? Gösteriş için olabilir mi? Tehlikeli hayaller kurmayın derken; zamanında tehlikeli sularda kulaç atmak riskli değil miydi?"

Asla... Bu kesinlikle, böyledir! demiyorum. Sadece ufak bir beyin fırtınası yaptım. Şu an üzerine tartıştığımız konular, enine boyuna düşünüldüğü zaman, akla ilk gelecek olan soru bunlardır. Zaten sitenin bir parçası halini alanların çoğunluğu, gösterişten ziyade; emek vermeye yönelmiş kişilerdir...

Eleştiri silahını hedefe çevirdiğimizde, onu bize doğru geri döndürecek bir güç bulunuyorsa, bu da bizim boş yere kuru sıkı attığımıza alamettir. Günümüzde de bir çok yerde, kuru sıkın için; "Silahtan değildir." diyorlar... :)

Keyifli sohbetler...

Bazı şeylerin aslını işin içinde bulunmadıkça göremezsiniz. Buradaki yorumlarımın ortak yanı genelleme yapılıp yazılıyor olması. İğneleyici yorumlarımı bırakında iğnenin batması gerekenler düşünsün. Sizi tanımıyor olduğumdan bu iğnenin batması gereken kişilerdenmisiniz, değilmisiniz bilemiyorum doğal olarak. Eğer iğnelenmesi gerekenlerdenseniz cevap niteliğindeki bu yazınızı dikkate alacağım emin olun :) Yok eğer bu iğnenin batmaması gereken kişilerdenseniz size diyeceğim şey; "sen boşver benim yazdıklarımı eğlenmene bak alkollüyken yazdım" :))))

MascuIine

MascuIine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2012 Çar 22:03:15sohbet oyun linki

Üzerine yazdığımız konu; genel yorumdan çıkıp, kişisel boyuta doğru ilerlemeye başladı. Yaptığımız yorumların bu şekilde gelişmesi hoşuma gitmediğinden ve kimsenin zan altında kalmaması için kısaca yazıp, daha fazla uzatmayacağım...

Herhangi bir kullanıcı, zorlama olmaksızın bir işin aslını gönüllü olarak yüklenmişse, karşılaştığı sonuçlar yüzünden bence kalemini sivriltmemeli... Genel yoruma açık olan bir yerde, yeri gelir alakası olmayan kişiler, iğneleme amaçlı yapılan yorumlara "saygılı olmak" şartıyla karşı çıkabilir. Ben de Chtcity`de, herkes gibi özgürce fikirlerini paylaşabilen, gerektiğinde site için negatif içerikli yazılara karşıt fikirde durabilen herhangi birisiyim. İğnelemekle, önerinin aynı nitelikte olmadığını düşünenlerdenim. "Maksadı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek." felsefesini yadırgayan bir insanım. Gereksiz sinir bünyeye zarar... :)

İyi akşamlar...

Crotch

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2012 Çar 23:05:31sohbet oyun linki
·MascuIine· :

Üzerine yazdığımız konu; genel yorumdan çıkıp, kişisel boyuta doğru ilerlemeye başladı. Yaptığımız yorumların bu şekilde gelişmesi hoşuma gitmediğinden ve kimsenin zan altında kalmaması için kısaca yazıp, daha fazla uzatmayacağım...

Herhangi bir kullanıcı, zorlama olmaksızın bir işin aslını gönüllü olarak yüklenmişse, karşılaştığı sonuçlar yüzünden bence kalemini sivriltmemeli... Genel yoruma açık olan bir yerde, yeri gelir alakası olmayan kişiler, iğneleme amaçlı yapılan yorumlara "saygılı olmak" şartıyla karşı çıkabilir. Ben de Chtcity`de, herkes gibi özgürce fikirlerini paylaşabilen, gerektiğinde site için negatif içerikli yazılara karşıt fikirde durabilen herhangi birisiyim. İğnelemekle, önerinin aynı nitelikte olmadığını düşünenlerdenim. "Maksadı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek." felsefesini yadırgayan bir insanım. Gereksiz sinir bünyeye zarar... :)

İyi akşamlar...

Malesef cc içerisinde önerilere önem verilmiyor. Konu hakkında ne kadar haberdarsınız bilmem fakat öneri yapmak isterken ve amaç buyken konuların başka yere çekildiği bir ortamda benim iğneleyici yorumlarımıda çekmek zorundalar. Evet zamanında benimde site içindeki çeşitli görevler almamın sebebi siteyi daha iyi bir konuma getirmek amaçlıydı. Yapabildim mi? hayır. Yinede umarım bazı şeyler yoluna girerde ben bağcıyı döven kişi olarak anılırım sorun değil..

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir