ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mayıs 2024, Salı 23:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Quarezmax Kimdir?
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:24:23      Quarezmax Kimdir?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Hakkında ilginç söylentıler barındıran bu kişi hakkında görüşlerınızı ve yorumlarınızı merak edıyorum. Yoğun baskı ve isteklere daha fazla dayanamadım ve bu kutsal görevi kendıme borç bildim. Başlık altında her türlü eleştiri objektif olarak degerlendırılecek ve kati süretle ceza-i yaptırıma gıdılmıcektır (:

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:29:01sohbet oyun linki

Yukardaki yazımdan sonra ilk yorumu yapmam gerektiğini düşündüm. Kankam dıye soylemıyorum oyle bir adamdır kı ahh ah. Gözlerınden ateş saçar. Altın sarısı saçları rüzgarda dalgalanırken hiç bir kız onun bu etkıleyıcı cazibesinden nasibini almadan eybesınden gecemez. Hayat felsefesi arı maya ile aynı olup Ankaralı olmanın gerektırdıgı butun vasıflara sahıptır. Aslında dıyecek çok şey var ama daha fazla abartıpta kankamı şımartmak ıstemem.

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:34:33sohbet oyun linki

Hımm çok zor bir soruNasıl anlatılır ki cc de eski  tanıdığım insanlardan biri hoş tanışmamız baya komedi idi gizli ajan(anladın sen)Lafı dolandırıyorum seni anlatıcak kelime bulamadım ozicimSeni Seviyorum Arkadaşım..

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:35:24sohbet oyun linki

Kankacım teşekkürler. Ama bu altın sarısı saçlarım olayı biraz kafama takıldı. Bi an ben sarışınmıyım acaba die düşünmeden edemedim  

Yorumlara bakalım bende merak ettim şimdi

Kimdir bu Quarezmax

Quarezmax

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:37:39sohbet oyun linki

Sanada "Hıımm" iveoşum  Gizli ajan olayı çok gizli lütfen karıştırma oraları.. Bende seni seviyorum arkadaşım iyiki tanımışız birbirimizi..

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:42:18sohbet oyun linki
Compeira :

Yukardaki yazımdan sonra ilk yorumu yapmam gerektiğini düşündüm. Kankam dıye soylemıyorum oyle bir adamdır kı ahh ah. Gözlerınden ateş saçar. Altın sarısı saçları rüzgarda dalgalanırken hiç bir kız onun bu etkıleyıcı cazibesinden nasibini almadan eybesınden gecemez. Hayat felsefesi arı maya ile aynı olup Ankaralı olmanın gerektırdıgı butun vasıflara sahıptır. Aslında dıyecek çok şey var ama daha fazla abartıpta kankamı şımartmak ıstemem.

Bize fazla söz bırakmamışsın Compicik (: İyi olan herşeyi hakediyor

Ankaralı Şşş

EnDBreaTHII

EnDBreaTHII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:47:09sohbet oyun linki
Benim yegen olur herkes tarafından sevilien biridir.Diyecek pek bişey yok tek kelime ile harika bi arkadaş.dost canlısı

Quarezmax

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:49:17sohbet oyun linki
Exum kardeşim tşkler sende çok iyisin ve aynı şeyler senin içinde geçerli Yılmaz sanada tşkler Güzel insanlar Güzellerle arkadaştır

delinaz

delinaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:51:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
abi ne diyeyim ki şimdi ben..ne desemmmmmmmmm.Quarez seviyorum seni ama çok alıngansın yaaa..bence sen çok alıngan bir okadar çok duygusalsın..ALKIŞ BANA

dreamdfg

dreamdfg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 13:52:53sohbet oyun linki
  • quarezmax aman be ılk once ozgurcum nıckın cok uzun ve yazamıyom sunu doru durust bı nıck etsen elıne mı yapaısırdı yahu nese asıl konuya donelım valla ne dıyımkı benım ıcın cok degerlı ve onemlısın ozgurum senı cok sevıyorum ve emınımkı herkesde benım gıbı dusunuyordur sımdıden buraya yazsılacak seylerı tahmın edebılıyorum

buarada ıvosumla arnızdkaı su gızlı acan meselesını cok merak ettım bı ara msn den anlatta bılım yaff catlarım yoksam bagg

SENİ ÇOKKK SEFİYOM ÖZGÜRÜM

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir