ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 09:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCİTY NİN EN KÖTÜ YÖNLERİ NELERDİR?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2013 Pzt 23:40:46      CHATCİTY NİN EN KÖTÜ YÖNLERİ NELERDİR?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
CHATCİTY NİN    EN  KÖTÜ   YÖNLERİ  NELERDİR?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2013 Pzt 23:57:53sohbet oyun linki

Bağımlı yapar sizi... Gerek arkadaşlık ortamıyla, gerekse hiyerarşik yapısıyla... Bu kötü bir şey değildir ki tadında olduktan sonra.

Çayı tek şekerli seviyorsanız ikinciyi atmazsınız. Bazıları iki şekerli sever, öyle içer. Ama 3 şekerli seven de yok değildir onu. Bazıları da alabildiğince şeker atar öyle sever. Herkes farklı sever...

Öyle "Çekip gidiyorum ben." demekle gidemezsiniz. "Bir daha dönmem ben." gibi beylik laflar da etmemeli zaten. Merak edersiniz bi‘ süre sonra "N‘apıyor bunlar?" dersiniz. Döner gelirsiniz... Tilki ve kürkçü dükkanı ikilisi misali... Bu dediğime karşı çıkacak bazıları biliyorum. Hatta bu bazıları "Bak gittim dönmedim ki..." de diyecek, ve yeni nickler alıp yazılar yazacaklar. Ama bilemeyecekler ki, aslında bu onların hiç gitmediğidir. İnsan öyle sevgilisinden kolay ayrılır mıymış hiç!? :)) "Ayrılıklar da aşka dahil." diyelim biz.

İlk sevgilidir ChatCity... Ne kadar kötü değil mi? :))

Bol paylaşımlar.

Hokkabaz

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2013 Sal 00:56:27sohbet oyun linki
Chatcity`i seviyoruz

Schizophren7

Schizophren7 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2013 Sal 05:24:22sohbet oyun linki
Herkes yakisikli ve herkesin mal varligi kabarik kimisinin ferrarisi var kimisinin ucagi yati kati :) Demek istedigim gerçekci takilmayan insanlar olmasa iyi fakat yapacak bişy yok Ego işte :)

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2013 Sal 08:05:17sohbet oyun linki
lazerin cc ye fazla takılmaması, şaka bir yanada, cc de kötü yön bulmuyorum, ama eksik yön var, mesela chrome ile cc ye giriş yaptığımda Türkçe karakterlerin çıkmaması
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir