ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 15:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   İtiraflar Sayfası
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ferhat610

ferhat610 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2006 Per 09:57:47      İtiraflar Sayfasısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ewet arkadaslar herkes buraya itiraflarını yazsın bakalım ortaya neler cıkacak

Benim itirafım:chatcity de 3 nicim var  ferhat610,ferhat622,ferhat01080

İTİRAFLARINIZI BEKLİYORUM.....

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 06:33:43sohbet oyun linki

İtiraf mı söz mü bilmiyorum ama bundan sonra "PAPPATTYA "nikimle kimseye sataşırken göremeyeceksiniz. Johgalt Abime söz verdim  en azından kimseye onlar etse de bu nikle küfür etmeyeceğim söz..Ayrıca da durduk yere sataşmayın acımam papatyamdan başka 44 nikim var

Hoşçakalın.

xxasiruh

xxasiruh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 03:46:09sohbet oyun linki

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 09:43:57sohbet oyun linki
benim itirafım annemle ilgili;
ya ne saaman renkli taşlardan kolye küpe vs taksam bisim köyde lal halilin karısı vardı deli cemile oda böyle incik boncuk takardı der.ne saman güneş göslüğü taksam bisim köyde kör sadullah vardı oda takardı böyle der.ne saman capri pantolon giyip üstüne çizmelerimi çeksem eskiden ali dayım ağaymış oda böyle giyinirmiş diyoooo yaa annee yeter ama ya beni modadan soğutmaaaaa

xxasiruh

xxasiruh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 13:16:11sohbet oyun linki
[QUOTE=xxasiruh] ÖZLEMLİLİK BU İTİRAF SANA...  SENİ  SEVİYORUMMMMM....

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 13:25:50sohbet oyun linki
FaCiiAKiiZZ86 :
ya ne saaman renkli taşlardan kolye küpe vs taksam bisim köyde lal halilin karısı vardı deli cemile oda böyle incik boncuk takardı der.ne saman güneş göslüğü taksam bisim köyde kör sadullah vardı oda takardı böyle der.ne saman capri pantolon giyip üstüne çizmelerimi çeksem eskiden ali dayım ağaymış oda böyle giyinirmiş diyoooo yaa annee yeter ama ya beni modadan soğutmaaaaa
Kusen Annenin Köyü Modayı Önceden Yaşamış Sen köye git Orada Yeni Moda VardırAcııkın Şehre getir kusennnn.Köye giderkene Kuseninide Benim Yanıma Bırak.

desire18

desire18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 14:06:27sohbet oyun linki
BİZİM ESKİ MAHALLEDE DAHA KÜÇÜK YAŞIMDAYKEN..... HEY GİDİ GÜNLER HEY... BİZİM KOMŞUNUN VELETLERİ BENİ DELİ EDİYOLARDI.....PİS BACAKSIZLAR....SAÇIMI ÇELİP KAÇIYOLARDI... BEN VURMUYODUM ÇÜNKÜ ANASI ÇOK CADIYDI... KORKUDAN İÇİMDE KALMIŞTIR ZATEN VURAMAM.....NEYSE BİR GÜN HAKKETEN DELİ ETTİLER BENİ.. BİZİM APRTMANDA ÇOK BÖCEK OLUR YANİ PİSTİ.HE BU BÖCEKLERİN ADI HALK DEYİMİ İLE KARA FATMA....ÖLDÜRMİCEK ŞEKİLDE EZDİM..OYNAŞIYOLARDI HALA.....AYAKKABILARININ İÇİNE KOYDUM....ÇIGLIK KPOTU KİM YAPTI FALAN ANASI ÇIKTI İŞTE İŞTEEEEEEEEEE ONU BEN YAPMIŞTIMMMMMM HEHEHE

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 14:16:29sohbet oyun linki

arabayı izinsiz olarak almıstım. aksilik bu ya tekeri  patlattmışız. patlak halde cok seyir ettiğimizden aşınmış ve kullanılmaz hale gelmişti  :) bende yenisi pahalı olduundan ikinci el lastik takmıstım. kimse çakmadı. hala o lastik yanılmıyosam

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 17:21:29sohbet oyun linki

FaCiiAKiiZZ86 :

Anne Ne Derse Haklıdır Sözünden Çıkma Tabi

desire18

desire18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2006 Per 20:26:22sohbet oyun linki

itirafım ben ve kankam ile ilgili............biz dershanede 3 üncü kattayız..camdan aşagı atıyoz hep ne varsa..... çok ayıp ;ama biz yapıyoz kınayın biizi.. geçen de pet şişe attık yaşlı teyzenin kafaya isabet oldu ama kasıtlı degildii....en kötüsü de içi doluydu....teyze şikayet etti ama kankam ve ben kaçtık.........teyze asla ögrenemicen ama o rezil biziz ..........

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir