ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 18:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2013 Pzr 12:55:09      Müslüm Gürses Hayatını Kaybettisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Dört aydır tedavi gören Müslüm Gürses’in doktoru Deniz Şener, sanatçının vefat ettiğini açıkladı.

"KALP DURMASI GELİŞTİ. MAALESEF SABAH SAATLERİNDE KAYBETTİK"

Müslüm Gürses`in vefatıyla ilgili açıklamayı Memorial Şişli Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener yaptı. Şener, "Arkadaşlar Müslüm Gürses`i kaybettik. Ailesinin, sevenlerinin, Türkiye`nin milletimizin başı sağolsun. Zor bir süreçti. Bu sabahleyin Tansiyonu düştü. Kalp durması gelişti. Yapılan müdahalelere rağmen malesef sabah saatlerinde kaybettik` diye konuştu.

ÖNCE MUHTEREM NUR ÖĞRENDİ

Şener, Muhterem hanıma baş sağlığı dileklerimizi iletmek için gelmesini bekledik. Ona bağ sağlığı diledikten sonra size bu açıklamayı yapıyoruz. Uzun sürecİ birlikte yaşadık ve söyleyecek bir şey yok"   dedi.

Müslüm Gürses`in hayat arkadaşı Muhterem Nur`un ayakta durmakta güçlük çektiği öğrenilirken, menajeri Nevzat Pakmat gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktığı görüldü.

Müslüm Gürses, 18 Kasım`da Memorial Hastanesi’nde by-pass ameliyatı geçirmişti.

Ameliyat sonrasında sanatçıda karaciğer, böbrek yetmezliğinin yanı sıra bağırsak ve akciğer sorunları baş göstermişti.

Gürses, 4 aydır yoğun bakımda devam eden yaşam mücadelesini bugün kaybetti.

YARIN TOPRAĞA VERİLECEK

Sanatçı Müslüm Gürses`in cenazesi yarın Teşvikiye Camii`nden son yolculuğuna uğurlanacak. Müslüm Gürses için ilk tören yarın Cemal Reşit Rey Konser Salonu`nda yapılacak.

SANATÇILARDAN TAZİYE MESAJLARI

Burcu Güneş ‏@BurcuGnes
Müslüm Gürses "Müslüm baba"... Allah rahmet eylesin.. Ailesine sabırlar versin..

Hamdialkan ‏@hamdialkan
Müslüm Baba da veda etti.."İtirazım Var"desek de bu hakikat ile herkes zamanı gelince yüzleşecek..Mekanın cennet olsun Müslüm Gürses..

Burhan Çaçan ‏@BurhanCacan1
Orhan Gencebay,Ferdi Tayfur,İbrahim Tatlıses,Müslüm Gürses bu insanlar çığır açtı,yol açtı,çağ açtı hepsi bir okuldur.

Seda SAYAN ‏@ssayanofficial
Türkiye`nin en büyük yorumcularından,eşsiz insan Müslüm Gürses vefat etti.Allah tüm yakınlarına sabır versin

yasemin göksu ‏@yasgoksu

Ruhu bin kerre şâd olsun... Eksikliği doldurulamaz... İyi ki sesini bıraktı bize. Müslüm Gürses Urfa divan`ı...

sarp akkaya ‏@akkayasarp
Müslüm Gürses - Nilüfer huzur içinde uyu müslüm baba

ertem şener ‏@_ertemsener
Müslüm Gürses`e ,Babaya yüce ALLAH`tan rahmet dilerim mekanı cennet olur inşallah ...

Mustafa Sandal ‏@mustinetnet
Kötü haber hepimizi derinden üzdü. Müslüm Gürses`e Allah`tan rahmet ailesine ve Türk halkına başsağlığı diliyorum. Mekanın cennet olsun usta

İstiklal Akarsu ‏@istiklalAkarsu
Şu fani dünyanın en iyi insanlarından, en güçlü seslerinden, en büyük yorumcularından biriydin, nur içinde yat Müslüm Gürses.

Mustafa Ceceli ‏@mustafaceceli
Müslüm Gürses... Allah rahmet eylesin...

Bekir Bozdağ ‏@bybekirbozdag
"İnna lillahi ve inna ileyhi raciun" Müslüm Gürses`e Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Barış Yarkadaş ‏@barisyarkadas
Zaman geçmek bilmiyor seni görmediğim an... (Müslüm Gürses)

onur caymaz ‏@onurcaymaz
Müslüm Gürses, benim için İtirazım Var`dı, Bir Kadın Tanıdım`dı, Sana Benziyor`du, Usta`ydı. Hep baba adamdı... Nur içinde yat güzel insan!

Müjde Ar ‏@mujdear_
Sanatın yapı taşları tek tek düşüyor Müslüm Gürses`i de kaybettik .Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin mekanı cennet olsun.

Erdoğan Bayraktar ‏@ErdoganBayraktr
Türkiye`nin ortak değeri Müslüm Gürses Hakkın rahmetine kavuştu. Allah`tan rahmet ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

hakandemir ‏@Hakandemirr
Müslüm Gürses   Allah`tan rahmet yakınlarına sevenlerine başsağlığı diliyorum...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2013 Pzr 16:36:02sohbet oyun linki

"Başımız sağolsun!" dediğimizde her şey çözülmüş olacak mı? Türkiye´deki sağlık hizmetlerindeki aksaklıklar örtülecek mi? Bilmiyorum, bunu sağlıkçılar düşünsün. Fakat şunu pekala bilebiliriz:

İbrahim Tatlıses`in Açıklaması :
"Senaryo hastanenin aynen planladığı gibi gitti. Baba zaten 1 hafta önce vefat etmişti. Bununla ilgili menajerinin de haberi vardı. Benim de haberim vardı. Hatta hastaneden bir doktor Müslüm Babanın ex olduğunu fakat ailesine söyleyemedikleri için cihaza bağlı tuttuklarını bizzat benim bir yakınıma söylemiş. Doktorlar kimi uyutuyor. Babanın beyin ölümü bir hafta önce gerçekleşmişti zaten. Ben bunu dün akşam sayın Sağlık Bakanımızla, Sezen Aksu’yla ve ayrıca Hülya Avşar’la da paylaşmıştım. Babanın ölümü kalp yetmezliği, akciğer falan filan değil. Resmen yoğun bakımda kaptığı mikroptan öldü. Dün akşam sayın Sağlık Bakanımıza babanın birkaç gün önce yaşadığı yönünde yapılan açıklamaların yalan olduğunu, yarın hastanenin ölüm haberini duyuracağını söylemiştim. Ve aynen de öyle oldu.

Rahmetli babamın da dediği gibi ölü bizim Allah rahmet eylesin.

Babaya Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah mekanını cennet etsin…"

JoE

JoE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2013 Pzt 09:20:27sohbet oyun linki
Düşünce gücüyle adamı öldürdüler...
Yaklaşık 15 gündür öldü ölecek öldü ölecek diye diye adamı öldürdünüz lan..
Allah rahmet eylesin..

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2013 Cmt 17:20:10sohbet oyun linki
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm yaa öldümü gerçekten yoğun bakımda mı
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir