ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 14:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İnsanlık Ölmüş
 <<1 2345678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Yay

Yay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 22:42:26      İnsanlık Ölmüşsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sekiz senem geçti bu sitede bir çoğunun karakterinin oturmamış olduğunun farkına vardım ve şu arkadaşım dediğimiz insan topluluğu arkamızı kazıp duran insanlardı diyceğim şu ki adaletten söz eden sizler neden sırf kendi açıklarınızı kapatmak için iftira yalan vs böyle şeylere el atarsınız tamam kimse dört dörtlüktür demiyorum fakat bir gün olsun açık sözlü olup içinizdekileri anlatabildiniz mi? ben söyliyim hayır Bazılarınızın adı sanı fotoğrafı bile yalan hani bizi kandırıyorsunuzya göya ASIL SİZLER KENDİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ UYANIN.!!

LikeQueen

LikeQueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 22:51:36sohbet oyun linki
Baştan Sona Kadar Haklısın Melek Abla`m Katılıyorum

Muteci

Muteci resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 22:54:34sohbet oyun linki

Melekcim Haklısın Canını Sıkmışlar Belli Takma Bu Kadar Herkesi Salla Gitsin.

dafy

dafy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 22:54:59sohbet oyun linki
İnsanlık ölmüş....

ANTON001

ANTON001 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 22:59:43sohbet oyun linki

Benim de farklı nick, farklı ip numarası ve farklı zaman ve aralıklarda chatcity`de 10 yılı geride bırakmışlığım var. Şunu anladım ki: 17 liraya vip, hatta üstüne bir kaç lira daha katıp tip ve kulüp alıp, burada kendi küçük dünyalarını oluşturarak çeşitli güzel söz (yağcılık) ile kendisine çevre edinen zavallı aciz insanlar kendileri de biliyor ki; sadece hayaller aleminde yaşadıkları ve asla adam olamayacakları gerçek dünyaya aittirler. Bazılarının olayı abartması ile gününün 20 saatini hiç bir şey yapmadan cafe 1 de bekleyerek en azından bir yıldız kazanmaları; onların hayattaki tek idealleri olduğunu, yaptıkları şovlar göstermektedir.

Yapılan bilimsel bir araştırmada, gününün en az 2 saatini dahi olsa face ve chat sitesi gibi yerlerde geçiren insanların zekasında ileri derecede gerileme olduğu tespit edilmiştir.

O halde çok az düşünüyorsunuz. Dışarı çıkın, çocuklar gibi oynayın ama burada chat manyağı olmayın.

Yay

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 23:04:50sohbet oyun linki

Biliyorum bu başlığıda silicekler fakat benim düşüncelerime katılan arkadaşlarıma teşekkür ederim Antoncum Kendisini Kral sanan çok ne beklersin lQ şart herzaman

tofidiq

tofidiq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 23:06:05sohbet oyun linki

Yapıcak bişi yok mutluluğu yalanla bulan insanları bundan vazgeçiremezsin bi 8 sene daha zaman geçirsen bu sitede yine aynısı yaşarsın bu değişmez :)

ANTON001

ANTON001 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 23:08:24sohbet oyun linki
Melek Hanım, doğru söylüyorsunuz, kendini kral sananları burada bırakırsak, bir çöp atığı olduklarını hatırlayacaklardır.

Yay

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 23:11:16sohbet oyun linki

İnsan ilk önce aynasını yanında taşıycak kim olduğuna bakıcak ;)

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2013 Sal 23:15:30sohbet oyun linki
·Yay· :

Sekiz senem geçti bu sitede bir çoğunun karakterinin oturmamış olduğunun farkına vardım ve şu arkadaşım dediğimiz insan topluluğu arkamızı kazıp duran insanlardı diyceğim şu ki adaletten söz eden sizler neden sırf kendi açıklarınızı kapatmak için iftira yalan vs böyle şeylere el atarsınız tamam kimse dört dörtlüktür demiyorum fakat bir gün olsun açık sözlü olup içinizdekileri anlatabildiniz mi? ben söyliyim hayır Bazılarınızın adı sanı fotoğrafı bile yalan hani bizi kandırıyorsunuzya göya ASIL SİZLER KENDİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ UYANIN.!!

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir