ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 21:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Günlük
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KaRaKeddi

KaRaKeddi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2013 Cmt 17:39:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Abv yaaa  :)))))))))))))))))))))))))))))

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2013 Çar 20:54:42sohbet oyun linki

canımmm günlüğümmmm,

çok özledim seni, gelemedim bi kaç gün ama sabret bi müddet sonra senide yanıma alıcam buralarda kalmıcaksın. neyse neler yapıyosun ben iyim bugün 1 mayıs neşe doluyor insan biliyon mu..expolar açılmadı benim bi kaç gün o yüzden yazı yazamadım.yasemin geldiya bize bugün gittiler,cadoloz bozdu herşeyimi bisikletimi de kırdı  bilgisayarımıda bozdu lan elledimiz iki eme yedimizin haddi hesabı kalmadı vallasonuna kadar sabrettim ama olmadı yinede çok şanssızım biliyon mu.gün boyunca yalnız kaldık yaseminle ama akşama kadar ateşle su oynadıkgerizekalııııı bi bırakmadı oyun oynamayıneyyymişşş o su olucakmış ben ateşmiş mişş te mişş mişş tam 10 saat oynadık oyundan bi bok anladıysam neyim.lan ben zaten ateş olmuşum şimdi su olmanın sırasımı hem benim bi alaattin abim var ona anlattım yasemini o bana dediki tarkan o daha ufak anlamıyo sen bi kaç sene sonra gör onu büyüsün kendi gelir kucana dedi.allam bi kaç sene nasıl geçicek.nnlurr çabuk geçsin...

benim bilgisayarım bozuldu ya bizim komşumuz var ayla abla görsen çok güzel hem alperin annesi arkadaşımın yani.o bankacı bilgisayardan anlıyo benim programlarımı o yükledi bugün düzeldi bilgisayarım.o bilgisayarımı yaparken benim aklıma alaattin abinin söledikleri geldi hani büyüyünce kendi gelir kucana diye  çok yaklaştım sürtündüm falan ama cıkss olmadı olmadı hatta beni kovdu tarkan böle yaparsan ben bilgisayarını yapamam ki dedi benim çok umrumda sanki bilgisayar allam bu kadınların büyüğü bi dert küçüğü bi dert ortası hangisi acabaaaa hem ben aşık oldum ayla`ya ama sanırım evliymiş arkadaşımın annesi ve evli olduğu için annem ona olan bakışlarımı hiç sevmedi ya ben aşık olduysam ona hiç aklımdan çıkmıyooo allam ölmek istiyommm nnlurrr boşansın  çok boralim bozuldu günlük yarın görüşürz, hem ben editi hala unutamadım napcam bilmiyomm

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2013 Pzr 18:49:26sohbet oyun linki

sevgili günlük,

sana çok güzel bi haberim var bugün sigarayı bıraktım. hayat çok agrasif bana karşı bende ona çok doluyum aslında ama geçinip gidiyoruz.sigara kanser yapıyomuş ama en önemlisi kısır yapıyomuş amannn dedim o zman neden içiyimki bende diyom neden benim çocuğum olmuyo meğer sigaradanmış.böylece büyük bir dertten kurtulmuş oldum.hem cebimede faydalı günde 50krş veriyorum sigaraya. cumartesi pazar içemiyorum ama olsun hafta 5 tane ikibuçukmilyon yapıyo ayda 10tl yapıyo.ayda 10 milyon ona vericeme 2 ayda vip alırım daha iyi demi.hem manitada bulurum o zman lan varya benim kafam çalışıyo tam ticaret adamıyım ben ama amcan beğenmiyo beni amann onu kimler beğensin.amcamın bi sevgilisi var varya allam nerden bulmuş onu hanzo.. kız melek gibi cumartesi tanışmaya getirdi bembeyaz bi pantolon giymiş uff diyorum sana.ben pantolonu çıkartsın diye üstüne kola döktüm ama orda çıkartmadı gitti içeri amcamda yanına gtti lan kendi ellerimizle kurda kuzuyu teslim ettik sinirlendim gene bak pffff sonra görüşürz günlük

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2013 Sal 19:45:48sohbet oyun linki

sevgili günlük,

biliyomusn kaç gündür bulamıyodum seni bende seni sildiler kaldırdılar sandımdı.çok üzüldüm kimseyede soramadım

hatta az önce seni ararken başka bi yere yazdım sırf sana benziyor diye usulca sokuldum merhaba dedim ama baktım ki sen değilsin hemen çıktım.nese nasıl gidiyo benim vipim olmadığı için çok giremiyorum odalara ama babam geldi artık cüzdanı bi elime geçiriyim giricem merak etme... böle girdiğim zman bi kaç arkadaş toplanıyo bana vip ban veriyolar.sen o kadar filtreden geç ajanlardan kaç bi iki dengesie kurban ol olucak şeymi .neyse seni yeniden buldum ya yeter bana.bu arada bana acil bi arkadaş lazım gerçekten..biraz daha efendi olmalıymışım öle sölediler ama sanki kendileri çok efendiler amaaannn onları kim beğensin dmi.kralın çok manitası var abi onunla takılmalıyım biraz kanka olmalıyım onunla başka çaresi yok bu işin.sana en kısa zmanda güzel haberler vericem merak etme.çok sıkıştım acil tuvalete gtmem lazım grüşürzzz

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 17:24:39sohbet oyun linki

sevgili günlük,

biliyomusun dün işe başladım.artık bende çalışıcam.hemde nerde biliyomusunn,,çookkk büyük bi dükkanda.hani bizim sokağın ordaa büyük bir bina varya işte onun alt katında garanti bankası hahh işte orda.o bankanında altında konfeksiyon var orda işe başladımilk gün çok utandım beni çok sevdiler.ortacı oldum hemde ilk günden.bi alt katta sadece kızlar çalışıyo aslında oraya girmek istiyom ama arif abi seni bırakmam sen burda iyi çalışıyon diyo.allahım malmıdır nedir.  heryerde bi bela buluyo beni.burda bi tane kız var oda nermin di galiba adı oda odasından hiç çıkmıyo.sadece bi kere gördüm oda işe kabul edilince benimle  orda konuştular.ama görmelisinn çok güzel saçları varr gözleri var offff diyorum sukutlar o biçimmm sürekli bakamadım çünkü fikri abi var patronun abisiymiş o, benimle konuşurken gözlerime bak dedi başka yerlere bakma dedi yoksa saygısızlık olurmuş.pffff .... neyseki nermin abla bi ara ayağa kalktı su içmeye allahımm o kadar mutlu oldum kii.bi tayt giymişş ama kot pantolon gibi böle heryerii offff  falan yaa anlatamıyomm çok hoştuu ben bi ara ona daldım fikri abi dediki tarkan hadi sen git abicim ben seni yarın çağırıcam dedi. sonra arif abiye dediki bunu gönder yarın biz arıyalım o zman gelsin dedi.sonra arif abiye ben giderken gönder şunu karşımda çadır kurdu falan dedi.galiba beni birine benzetti,beni eylemlerde çadır kuranlarla karıştırdı sanırım.ben hiç çadır kurmadım ki neyse beni arıcaklar ama ben alt kata çalışmaya giricem.yoksa gtmem oraya bi daha.zaten bugün çok hastayım başım ağrıyo.ben araba kullanmak istiyom belki öyle bi iş bakarım kısmet artık.nese işlerim var sonra gelirim yine taamm hadi grüşürzz.

barbie1992

barbie1992 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2013 Per 16:21:19sohbet oyun linki
 süpersin sen yaa

HakanHawkins

HakanHawkins resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2013 Cmt 12:17:02sohbet oyun linki
Atarkan boşuna panpa demiyorum sana =)

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2013 Cmt 18:29:14sohbet oyun linki

sevgili günlük,

ben Balıkesir`e geldim.bayılıyorum tatil günlerine...karnemizide aldık ama onunla ilgili konuşmak istemiyorum çünkü herkesin karnesi kendine...sana da söz verdiğim gibi senide getirdim.kendi gözlerinle gör diye ne kadar güzel bir yer buralar değilmi.balıkesirin pötürge ilçesi dünyaya nam salmış bi yerdir.buranın leblebisi çok meşhurdur.hafta sonları erciyese çıkar herkes burda avlanmaya.upuzun plajında geceleri yıldızlar neredeyse denizin üstüne düşmüş gibi görünür.sevişmek ah ne hoşmuş bu yıldızların altında ama henüz nasip olmadı bana öle bi an. Elizabetle de fena olmuyo değil ama sanırım yıldızlar altında sevişmenin güzel yanı ön sevişme olsa gerek ee tabi biliyosun elizabet ön sevişmeyi pek sevmez.ortam romantikmiş müsaitmiş karanlıkmış aydınlıkmış tuvaletmiş banyoymuş,arabaymış,ders anıymış onun pek umrunda olmaz.Aslında birbirimize aşığız ve hiç ayrılmıyoruz.birbirimizi hiç aldatmadık şimdiye kadar,yanı ben aldatmadım ama eminim  o da aldatmış olsa kesin haberim olurdu.yok daha neler töbe töbe neler geliyo aklıma yaa.düşünsene elizabet beni aldatıyo..öğğkkk midem bulandı.neyse geçelim bunları çünkü çok sinirleniyorum....ööğkkk hemde bizim mahalldeki hamza abiyle ööğkkkkk.

neyse,burada hava biraz boğuk ama yarın güzel olucakmış.dayım sigaraya başlamış ama yengemle küsler.içtiği sigarayı çay bardağında söndürünce yengem de ikinci çayını buna küllükte vermiş ve kavga etmişler.ee tabi aslan dayım herzamanki gibi güçlü kollarıyla kavgayı kazanmışş. aslan dayım. cc de haybik yıldız olmuş,siftahı bende yapmak için an kolluyo ama o gelince yok numarası çekiyorum artık.o fırsatı ona vermicem.yeni manitalar düşüyo ama ben konuşmayı isim -yaş-işokul-nbr -nrd - u - gibi muhabbetten daha ileri götüremiyorum.bi yerde tıkanıyo insan.iyi bi tatil yapıp kendimi iyi ayarlıcam burda.pazartesi zinde gelicem. sana söz veriyorum en az 3..oda sadece pazartesi için.güven banagörüşürzzz..

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2013 Cum 19:37:13sohbet oyun linki

atarkan yazılarını üzülerek okudum cidden içler acısı bir yazı hani bir insan böyle şeyleri yazarken karakterini, onurunu ,gururunu ,haysiyetini, şerefini ,namusunu ,aile kavramını ,tamamen yitirmesi lazım . Bunun için böyle bir yazı paylaşımın için senin adına cidden üzüldüm

3-5 arkadaşını güldürmek için insanların kalbini kırmak onları karalamak onları rencide ederek eğlenmek insanlığa ne sığar nede yakışır

düşünsene buraya birisi bir yazı yazacak gece rüyamda atarkanın annesini kız kardeşini gördüm virajı alamadık kamyonu devirdik

böyle bir yazı seni üzmez mi seni sinirlendirmez mi

her zaman diyorum ki çuvaldızı önce kendize batırın

saygılar MYSToRiouSS

cczalimmmmcc

cczalimmmmcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2013 Cum 21:02:56sohbet oyun linki
MYSToRiouSS :

atarkan yazılarını üzülerek okudum cidden içler acısı bir yazı hani bir insan böyle şeyleri yazarken karakterini, onurunu ,gururunu ,haysiyetini, şerefini ,namusunu ,aile kavramını ,tamamen yitirmesi lazım . Bunun için böyle bir yazı paylaşımın için senin adına cidden üzüldüm

3-5 arkadaşını güldürmek için insanların kalbini kırmak onları karalamak onları rencide ederek eğlenmek insanlığa ne sığar nede yakışır

düşünsene buraya birisi bir yazı yazacak gece rüyamda atarkanın annesini kız kardeşini gördüm virajı alamadık kamyonu devirdik

böyle bir yazı seni üzmez mi seni sinirlendirmez mi

her zaman diyorum ki çuvaldızı önce kendize batırın

saygılar MYSToRiouSS

mystro böle bi açıklama yaptığın için çok aciz olarak görüyorum seni.çingeneye seleyat vermişler önce  babasını kesmiş,,işiniz gücünüz yok milletle uğraşıyosunuz.hayatınızda aldığınız en önemli görev burda yaptığınız ajanlık olsa gerek ki en ufak bşeyde muhabbetleri kesebiliyosunuz.ortamda 5 kişilik herkesin güldüğü eğlendiği memnun olduğu ufak tefek argo kelime olan muhabbetleri bile cezalandırarak defalarca kestiğinize şahit oldum.ama siz bunlarla bahtiyar olabiliyosunuz.napalım elden bşey gelmez.

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir