ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 21:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Günlük
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2013 Cmt 00:43:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·cczalimmmmcc· arkadaşım yazılan yazı silinmeseydide okusaydın ne yazıldığını ondan sonra yorum yapsaydın ama biz insanlar okumadan bilmeden eleştirmeyi yargılamayı sevdiğimiz için sana da hak veriyorum

cczalimmmmcc

cczalimmmmcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2013 Cmt 10:59:42sohbet oyun linki
atarkanı pek tanımıyorum ama bildiğim kadarıyla 12 13 yaşında bi çocuk,banada küfür ediyo bazen günahım kadar sevmem kendisini ama formda yazdıkları bana eğlenceli geliyo.benim bakış açımla senin ki tabiki bir olamaz.ne yazdığını bilmiyorum ama abartılı bişeyler yazdıysa karar sizin.ben genlede sohbet anlayışınız için eleştiriyorum sizleri,seninle bi sorunum yok

cczalimmmmcc

cczalimmmmcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2013 Cmt 11:01:39sohbet oyun linki
günahım kadar sevmem demeyim yanlış oldu bana bulaşmasın,atarkan bak ben seni savunuyorum o lafın gelişi bi yorum düzeltemedim de özür

NosceTeIpsum

NosceTeIpsum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2013 Cmt 18:53:04sohbet oyun linki
Tarkan buradaki herkesten daha adamdır, adamım diye geçinenlerden bile daha çok.. Biz kaç kişiyiz ki burada, herkes birbirini bilir. Oynamaya gerek yok... Hani bi laf var ya, dinime küfreden Müslüman olsa diye.. Yada tencere dibin kara seninki benden kara diye.. Analatabildim sanırım.. Durmak yok devam Tarkan...Hug

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2013 Cmt 20:19:43sohbet oyun linki

laaaaaaaaa

benim günlüme ne yazıyonuzz sizzzzzzz

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2013 Pzt 20:37:56sohbet oyun linki

sevgili günlük

canım yaa benim yüzümden sana bşey olucak diye çok korkuyorum,bazı sayfalarını kopartıp atıyolar elleri kırılasıcalar ama merak etme ben onlarla görüşücem. hepsini tek tek rüyama alıcam merak etme.. bizim kamyon faciasını biliyosun anlattım devamını bugün anlatcaktım ama boşver detaylara girmeyelim sen bildiğinle kal bunu da böle idare et napalım.

Neyse kamyon olayı baktım başıma çok sarıyo dedim bende bundan sonra uçakla yola devam edicem.karayolları bizim işimiz değil anlıcan o yüzden fena bi rüya gördüm. dedim madem rüya fena olucak, ki ! belli tayfa yine aynı tayfa, tehlikeli yanii o yüzden dedim azda adrenalin olsun.........vuuuuuuuuuuuu uçuyooooruzzzzzzzzzzzz,,,,,,, ve anlamışsındır ki atlıcazzzzzz...allammmm çokkk heyecanlıyımmmm....ilk defa atlıcammmm... neyse tayfaya tek tek takmaya başladım paraşütleri,,kendime takamadım allama kimseye de taktırmam animallah..mecbur atlıcaz çünkü araba da beş evde onbeş uçakta tam olarak sayıyı bilmediğim için çelişkide kaldım..hem adrenalinni yüksek tutmak lazımm havadaaaa,,, müdürr yanlış anlama rüyasında gören varsa çıksın karşıma  sakın deneme suyun bile kaldırma kuvveti var ama atmosfer farklı olum..madara olmak var sonuçta...mundar edersin rezil olursun valla.bu arada uçuyoruzz alayımız memnun durumdan merak etme herşeyi ayarlamışım.neyse fala uzatmayım uçak devrildi laaa  dayanamadı valla..nese sağlık olsun

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2013 Sal 16:43:38sohbet oyun linki
Bazen ben sayfa koparıyorum tarkancım kızma bana yeniden yaz

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2013 Per 18:22:42sohbet oyun linki

sevgili günlük,

pffff ne kadar sıkıcı bi gün daha yaşıyorum,faceden de spawm olarak işaretlemişler yine beni yok bidaha tanımadıklarını eklersen yok msj atarsan yok seni bida şikayet ederlerse falan nnoluuu yaaa nesiniz olum sizzz nese sövmücem,,45 gün daha engelliyim galiba,

dün benim doğum günümdü; düşündümde iyiki doğmuşum gerçekten ben doğmasam nolurdu laa,,nasıl burda olurdum...burda olmazdım ve kimse yokluğumu bile anlamazdı.kimse demezdi ki buralarda atarkan diye birisi olmalıydı neden doğmadı acaba neden gelmedi falan diye eminim kimse sormazdı. babam doğum günümü unutmamış zeliha unutmamış,kübra unutmamış,bizim küçük hasan varya küçük hasan o bile unutmamış valla çok sevindim..

ChatCity de yine manita avındayım,hiç umudumu yitirmedim kesin birisi var ve ben onu bulucam.2 senedir burdayım ne olucak bi 10 sene daha beklerim o zmanda bulamassam bu defa başka nik açarım,,hem o zman tecrübelerimle herkesin nabzına göre şerbet veririm,,kim neyden hoşlanıyo kim ne seviyo bilmiş olurum ona göre muhabbete girerim..oollliimmmm işi bilicen işi..Allam çok bayılıyom aklıma ben..ama bu 10 senelik zamanı yine de iyi kullanmalıyım çünkü zman çabuk geçiyo.burda 12 senedir bi kızdan özel mesaj almamış insanlar bile varmış..çok kalıteli kızlar burdakiler kimseye taviz vermiyolar  (   zeka fışkıırıyo benden ) bu işe yarar kesin.ben herzamanki gibi efendiliğimden ödün vermeden kısmetimi bekleyim...ne demiş atalarımız cümleler doğrudur sen doğru isen doğruluk bulamssın sen eğri isen......... lan o nasıl resim öleee laaa alis harikalar diyarbakırında gibiii

pfff gülemedim deeeee

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2013 Cum 13:17:24sohbet oyun linki

sevgilimm,günlüğümm,sırdaşımmm benim ben geldim....

bi kaç gündür çok aşırı yoğun geçiyo,ne yapıyosun diye sorma çünkü sadece yoğun geçtini biliyom ama ne yaptımı ben bile bilmiyom.mahalleden bi arkadaşım taşındı pfff insanlar neden hep sevdiklerinden ayrılmak zorundalar nerden baksan tamı tamına 5 aydır arkadaşımdı evine giderdim bazen annesi çok güzel yemekler yapıyo ve bize çok iyi davranıyodu.kimbilir şimdi kimlere iyi davranıcak çok güzel kadındı kocasıda yok hiç gelmiyomuş,acaba onun yanına mı gttiler,,bak yaa düşündükçe üzülüyorum yine canım sıkılmaya başladı.saçları sapsarıı uzun boylu gözlerini tam olarak bilmiyom ama bazen yeşil bazen mavi oluyo her defasında karıştırıyorum.zaten çok dikkatlide bakamıyorum çünkü yakalanınca çok iyi olmuyo.keşke gtmeseydi yaa at gibi bi kızdı arkadaşıma da yazık insanın at gibi annesi olur mu laa ben bi ara dicektim gttiğin yerden ara beni mutlaka diye mektup yaz dicektim  diyeemeedimmm.çünkü alperen gerizekalısı annee atarkan senin gtune bakıyo dediii ve aslında bakmıyodum sadece biraz eğildi bende zaten o tarafa bakıyodum zaten içimde kötü bşey yokkkktu.. içimden nasıl küfürler ettim bi bilsen alperene ama ona ettiğim bütün küfürler o güzelim kadıncaza denk geldi..resmen anladı yani kadın sinirlendimi.hadi dedi siz gidin biraz bahçede oynayın atarkan sende geç olmadan eve git dedi.ben hemen taşınıcaklarını bilmiyodum ama sabah erkenden gtmişlerben zaten kime aşıkk olsam hemen kayboluyo. CC de de öyle oluyo.geçen gün 15 kişiye yakın aşık oldum tam olarak sayamadım ama o civarda.tabi bunlarda gönül eğlendirdiklerim hariç..ama şu an onlar kimlerdi hatırlamıyorum.hep karıştırıyorum birbirlerinin isimlerini sonra tongaya düşüyorum.ben gidiyom günlük gelirim sonra anlatıcaklarım var sana çok hemde

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2013 Cum 18:41:16sohbet oyun linki

neyse günlükcüm nerde kalmıştık.,,

saydım az önce tam 17 kişiye aşık olmuşum isimlerini yazdım şimdi masamda duruyo,zaten online olunca bende ışıkları yanıyo.hemen dalışa geçiyom..ee tabi bu 17 ye hoşlandıklarım ve gönül eğlendirdiklerim dahil değil.cc yine iyi varya geçen face bi kızla tanıştım.baya oldu aslında bakıyım???? 2006 da tanışmışız en sonunda ikna ettim ikna kabiliyetim süperdir dayanamaz kimse nihayetinde cam açtık  Allahım açmaz olsaydık ta o kız hep hayallerimde kalsaydı hayallerimdeki kızı anlatsam varya kesin sende aşık olursun çookkk güzellll .....neyse biz kamera açtık ama tam olarak göremiyorum böyle bi kısım görünüyo,,sonra kamerayı biraz oynattı farkettim ki görünen kısım sol göğüss,,ekran tam full HD ayarlara falan baktım zoom yok --- sonra devam ediyoruz falan kamerayı oynattığı her karede bi tarafını görebiliyorum..yüzünü de gördüm en sonunda ama tabi bitap durumdayım öyle bi kız yokmuş yaniii ama bu kızı daha önce gördüm gördüm diyorum nerde gördüm aklıma gelmiyo.bu arada ona da söylüyorum bunu tabiii o da düşünüyo nerde görebilmiş olabilirzz diye.en sonunda aklıma geldi..geçen sene kapodakyaya gtmiştik biz amcamlar yengemler falan orda bi balona binmiştik bolonun rengi turuncuydu aynı kızın üstündeki elbise gibi.sonra ben dedim ki tamam buldum sen dedim kapodakya balonuna benziyosun.tabi izah ettim durumu yani daha önce seni görmedim ama balona çok benzediğin için öyle anımsadım dedim...Aman Yarabbii bu bi fişeklendi bi fişeklendii seni o.ç  seni pçç falannn kamerayı fırlattı ekrana baya sert ama Allahım çokta güçlü kollarında kaslar falan var gördüm yani..sonra ben pc yi kapattım.1 saat sonra bida açtım bi baktım hala orda lan çabuk kamerayı aç yazıyo..ben bida kapattım akşam açtım hala orda bekliyo..IP numaranı aldım seni bulucam diyo ya beni bulursa ve benden ayrılmassa naparım ya beni çok severse bana aşık olursa Allahım beni koru buralardan bi an önce kaçmamız lazım yoksa can güvenliğimiz yok.polisi arıcam eğer bida açınca orda ise.şu kızlar ne garip dmi günlük sen bulama bulama bulunca da bi bul bi orduluk malzeme ama işte öle olmuyo sonuçta gönül bu tek kişilik istiyo insan.ne demiş atalarımız geçme nakım kemal köprüsünden ürkütürsün vakvakları biyerlere çam ağacı diktim git topla kozalakları çok güzel sölemişlerr..ben çokkk kötüyümmmm

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir