ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 12:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Haftanın Konuğu
 <<1234567891011 12>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KorhanKara

KorhanKara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2014 Sal 21:45:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Eveeeeeeeeeeeet onur abim 

1) Hayallerinde nasıl bir insan yatıyor, ilerde eşin olmasını istediğin kişilerde nasıl kriterler arardın.

2) Kendini dışardan biri gibi görerek anlatmak istesen şahsi olarak kötü huy diyebilecek huyların nelerdir.

3) Chatcity`de "asla unutmam" dediğin olay var mı? Varsa nelerdir?

4) İyi ki Chatcity`deyim diyebileceğin CC`nin çok sevdiğin huyları nelerdir.

5) ChatCity`de değişiklik yapacaklar ve sana soruyorlar. Tek bir isteğin olacak ve değişecek, bu ne olurdu?

Teşekkürler 

By_Sakin

By_Sakin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2014 Sal 22:30:48sohbet oyun linki
·KorhanKara· :
Eveeeeeeeeeeeet onur abim 

1) Hayallerinde nasıl bir insan yatıyor, ilerde eşin olmasını istediğin kişilerde nasıl kriterler arardın.

2) Kendini dışardan biri gibi görerek anlatmak istesen şahsi olarak kötü huy diyebilecek huyların nelerdir.

3) Chatcity`de "asla unutmam" dediğin olay var mı? Varsa nelerdir?

4) İyi ki Chatcity`deyim diyebileceğin CC`nin çok sevdiğin huyları nelerdir.

5) ChatCity`de değişiklik yapacaklar ve sana soruyorlar. Tek bir isteğin olacak ve değişecek, bu ne olurdu?

Teşekkürler 

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet korhanım.. :)

1-) İlerde eşim olacak insana aşık olmalıyım gözülerine baktığımda o an aklımda ver olan herşey gitmeli bir tek onu sevdiğim aklımda olmalı, huyunu suyunu bilmiyorum ama iyi biri olsun üzülerek sıkılarak bir ömür birlikte geçmez dimi ? İşin özü iyi olsun oturmasını kalkmasını bilsin beni sevsin ben seveyim yeter :)

2-) Valla kötü huy olarak söyleceğim ve benimde gerçekten hoşnut olmadığım şey inatçılığım ve kindarlığımdır... Bana yapılan hiç bir iyiliği unutmayacağım gibi bana yapılan bir kötülüğü dünyanın sonu gelse unutmam... İntikam duygusu bende ağır derecede vardır 40 yıl beklemem gerekse bekler intikamımı alırım. bunların dışında başka bişey yok...

3-) ChatCity de asla unutmam diyeceğim bi olay olmadı bu zamana kadar ama asla unutmam diyeceğim bi kaç insan vardır tabii ki :)

4-) İyi ki burdayım diyeceğim ChatCitynin bir huyuda yoktur olayı da.. Ama iyiki burdayım dedirten üç beş insan elbette vardır.. Bir kaç kişi tanırım ve hakkaten onlarla burda tanışmış olduğumdan sebep ChatCity i severim bayaca...

5-) Valla bu sorunun sorulacağı son adama sormuşsun korhanım ben cok anlamam bu işlerden değişmesini istediğim bişey inan aklıma gelmiyor..

Soruların için teşekkür ederim kardeşim inşallah yanıtlar uygun olmuştur.. :)

gleamof

gleamof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2014 Sal 23:32:53sohbet oyun linki

Aşkı bize anlatır mısın kardeşim? Aşkın gözü kör müdür sence?

By_Sakin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2014 Sal 23:37:50sohbet oyun linki
·gleamof· :

Ablam ben bu konuda duayen biri değilimdir ama bana göre ; karsındaki insanı 40 yıldır tanıyormuşsun gibi hissetmektedir, sonsuz güvenmektir, onu aklından çıkartamamaktır, bir an olsun gözlerine bakabilmek elini tutmak ona bir kere sarılmak için hiç bir engel tanımamaktır, fedakarlık yapmaktır, ve en önemlisi karşılığı olmasa bile bu yaptıklarının yaptıklarından vazgeçmemektir...

Sanırım kördür ablam bu anlattıklarıma gore :)

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2014 Çar 12:08:46sohbet oyun linki
By_Sakin :
·gleamof· :

Ablam ben bu konuda duayen biri değilimdir ama bana göre ; karsındaki insanı 40 yıldır tanıyormuşsun gibi hissetmektedir, sonsuz güvenmektir, onu aklından çıkartamamaktır, bir an olsun gözlerine bakabilmek elini tutmak ona bir kere sarılmak için hiç bir engel tanımamaktır, fedakarlık yapmaktır, ve en önemlisi karşılığı olmasa bile bu yaptıklarının yaptıklarından vazgeçmemektir...

Allah`tan anlamıyosun yani bir de anlasan neler yazardın merak ettim :)

ben arada gelip bşeyler sorarım

aşk yok mu sence ,,sevişmek herkesle aynı mı sence ?

By_Sakin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2014 Çar 12:38:57sohbet oyun linki
·atarkan· :
By_Sakin :
·gleamof· :

Varlıgından biraz evvel yukarıda bahsettim atarkan

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2014 Çar 15:55:42sohbet oyun linki
By_Sakin :
·atarkan· :
By_Sakin :
·gleamof· :

Varlıgından biraz evvel yukarıda bahsettim atarkan

sevişmek herkesle aynı mı sence dedim ???

adamın sevişmekten haberi yok lugatında yok kelime :dd  ( tam cevap abi ltfen :) )

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2014 Çar 16:00:00sohbet oyun linki
Onurcum ilk içtiğin zaman ve sebebi (  keyif, kadın, aşk ,ayrılık, dert vs gibi)

By_Sakin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2014 Çar 21:08:39sohbet oyun linki

loirena :
Onurcum ilk içtiğin zaman ve sebebi (  keyif, kadın, aşk ,ayrılık, dert vs gibi)

İlk olarak liseden sonraki dönemde içtim aştan yana biraz canım sıkkındı içtik sohbet ettik dertleştik sarhoş oldum ...  aslında aşk ve ayrılık bir aradaydı aşk acısıydı benimkisi :D

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2014 Per 19:20:01sohbet oyun linki

Okancım öncelikle tebrik ederim gayet eğlenceli bir başlıktı Ahmet abinin de dediği gibi odalarda konuşulan konuların buralarda da konuşulması mümkün oluyormuş. Ve böylece kalıcılığını korumuş oluyor. Forumun en güzel özelliği kalıcılıktır zaten. Bende hemen sorularımı yöneltmeliyi kullanıcılara ve soruları cevaplamaya hazırım

Ne diyeceğimi bilemedim

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir