ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 16:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Haftanın Konuğu
 <<123456789 101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2014 Cmt 17:03:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·atarkan· :
Cc de bir sevgilin var mi

varsa istedigin o mu yoksa gozun baskasinda mi

Cc de ki sevgilini reeldekinden daha cok sevebilir misin

Reeldeki sevgilin seni bigun cc de yakalarsa ne yaparsin

cc deki sevgilinle hic gorustun mu

Son sorum tenlerin tanismadigi aşk sence aşk midir ( bunu gercekten merak ettgim icin sordum ) ltfen hpsine cvp aliyim

atarkan, birde bizlere ülke meselelerinden bahsediyorsun ?

KorhanKara

KorhanKara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2014 Cmt 17:07:59sohbet oyun linki
ForumCC :

Soru bombardımanı istemiş Korhan destek olalım arkadaşlar

1 - CC ile nasıl tanıştın ?

2 - CC ` de tanıdığın ilk kişi kimdi ?

3 - ChatCity`de  şunu hiç unutmuyorum dediğin bir anın ?

4 - Sana 1 söz hakkı verseler dünyada ya da ülkemizde nasıl bir değişiklik isterdin ?

İstediğim türden bombardıman tarzı sorular  Böyle olun canımı yiyin 

1 - CC ile 2006 yıllarında babamın sıkça okuduğu gazetelerden birinde ChatCity reklamını görmüştüm. O gün bu gündür en fazla 6 ay 10 ay arayla gidip geri geliyordum  En uzun KorhanKara ile durdum yaklaşık 1 - 1,5 yıldır cc`deyim. Açıkçası bırakmayıda hiç ama hiç düşünmüyorum 

2- CC`de ilk tanıdığım kişi o zamanki nicki EnesPrens son zamanlarda ise cENESc nickiyle enesti 

3- Hiç unutamıyorum dediğim anım küfürbazlar tarafından şahsıma yapılan saldırı ile 2007 yıllarında olmuştu  4 arkadaş yaklaşık 10 15 dk boyunca bir programla beni ne kadar çok sevdiklerini anlatmışlardı  Her şey bittikten sonra ise "Memnun oldum, çok ilginç ortak noktalarınız varmış ve kendinizi çok iyi tanıttınız. Ben sizin kadar geniş değilim, adım Korhan, memnun oldum" demiştim yaklaşık 1 ay sonrada cc`yi bırakmıştım 

4 - Tek cümle ile anlatacak olursam "Savaşlar dursun, terör bitsin, ırkçılık bitsin, insanlar açlıktan ölmesin, kul hakkı yenmesin ve adaletli bir dünyada adaletli bir şekilde herkes yaşasın" derdim.

Teşekkürler...

KorhanKara

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2014 Cmt 17:11:32sohbet oyun linki
·atarkan· :
Cc de bir sevgilin var mi

varsa istedigin o mu yoksa gozun baskasinda mi

Cc de ki sevgilini reeldekinden daha cok sevebilir misin

Reeldeki sevgilin seni bigun cc de yakalarsa ne yaparsin

cc deki sevgilinle hic gorustun mu

Son sorum tenlerin tanismadigi aşk sence aşk midir ( bunu gercekten merak ettgim icin sordum ) ltfen hpsine cvp aliyim

1- cc`de bir sevgilim yok, olması tarafında da artık gönlüm yok 
2- tek eşli biriyim, ikinci bir insan hayatımda "asla" olamaz 
3- Real`de sevgilim yok.
4- Yakalasa ona cc`nin ne olduğunu, ne olmadığını anlatırdım hatta davet ederdim 
5- Evet, görüşmüştüm.
6- Her aşk ten tanışmasıyla olacak diye bir şey yok  Geçmiş zamanlarda evlendirilen kadın eşini sadece ilk görüşmede görürmüş  Çoğunlukla da kim olduğunu bilmezmiş  O insanlar hayata, eşine ve çocuklarına ömür vermiş 

emre32

emre32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2014 Sal 11:16:13sohbet oyun linki

SIKISTIRMAYIN LAN CITIRI

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2014 Sal 11:33:38sohbet oyun linki
koray rozet ne zaman gelcek, ne zaman ajan olcen

KorhanKara

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2014 Sal 21:43:52sohbet oyun linki
DawsonCreek :
koray rozet ne zaman gelcek, ne zaman ajan olcen

Ne zaman verirsen abi 

KorhanKara

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2014 Cum 13:30:04sohbet oyun linki
Sorularınızı Can-ı Gönülden Bekliyorum 

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2014 Cum 13:50:23sohbet oyun linki
Bu başlık bana saçma gelmişti itiraf edeyim. CC içinde sohbet ederken yapamadığımız şeyleri burada yapabiliyor olmamız gerçekten şaşırtıcı :)
Demek ki becerebiliyoruz sohbet etmeyi :P

Korhan olmasa bu başlık altında yazılanları okuduğumu deşifre etmeyecektim..

Eveeeet..! Korhancım Gelelim sorularıma:))

1- Benimle ilk tanıştığında gerçekten Oğuz olduğuma bir an bile olsa inandın mı (Kamille konuşmadan önceki zaman dilimi)?
2- Pazartesi günleri senin için ne ifade ediyor?
3- CC içindeki kullanıcılardan bayan olarak bildiğin birisi seni hiç hüsrana uğrattımı?
4- Yıldız ajanlık yaptığın süre boyunca hiç kaytardığın yani nicki parkedip pc başından ayrıldığın oldu mu?
5- Küfürbaz arkadaşlardan birisini ajan yapacaklar ve senin fikrini sordular. Hangi küfürbaz arkadaşı ne sebeple ajan yapmaları için önerirdin ?

KorhanKara

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2014 Cum 14:16:34sohbet oyun linki
Crotch :
Bu başlık bana saçma gelmişti itiraf edeyim. CC içinde sohbet ederken yapamadığımız şeyleri burada yapabiliyor olmamız gerçekten şaşırtıcı :)
Demek ki becerebiliyoruz sohbet etmeyi :P

Korhan olmasa bu başlık altında yazılanları okuduğumu deşifre etmeyecektim..

Eveeeet..! Korhancım Gelelim sorularıma:))

1- Benimle ilk tanıştığında gerçekten Oğuz olduğuma bir an bile olsa inandın mı (Kamille konuşmadan önceki zaman dilimi)?
2- Pazartesi günleri senin için ne ifade ediyor?
3- CC içindeki kullanıcılardan bayan olarak bildiğin birisi seni hiç hüsrana uğrattımı?
4- Yıldız ajanlık yaptığın süre boyunca hiç kaytardığın yani nicki parkedip pc başından ayrıldığın oldu mu?
5- Küfürbaz arkadaşlardan birisini ajan yapacaklar ve senin fikrini sordular. Hangi küfürbaz arkadaşı ne sebeple ajan yapmaları için önerirdin ?

1- Başta Oğuz (cc03) dediğinde bir an için afallamıştım. Önce dedim "Oğuz abinin burada ne işi var, hemde bu oğuz abi ne kadar çok değişmiş, hemde rafet`te burada, Allah Allah..." demiştim içimden. Sonra motosiklette park yeri ararken "Acaba beni mi işletiyorlar? Ahmet abiye daha çok benziyor la bu adam" diyip duruyordum kendi kendime  Kamil`de ağzından kaçırdığı zamanda "Ah Ahmet abi" demiştim 

2- Pazartesi deyince aklıma ilk "PazartesiSendromu" yani Feride diye tanıdığım bir arkadaş geliyor abi  Feride`ye selamlar 

3- Evet, PazartesiSendromu  Onu tanıdıktan sonra her şeyiyle birlikte saniyesinde geçmişimi unutmuştum  Feride ablaya sevgiler 

4- İlk başlarda VIP1 e park edip sadece kahve almaya gidiyordum ve 1 - 2 defa olmuştu bu olay. Ondan haricinde kesinlikle çıkış yapar anasayfa`da beklerim 

5- Usludurmaz nickiyle tanıdığımız fatihi öneririm. Yıllardır bitmeyen ayak alışkanlığı, bir online süresi ve sohbeti var. Sorumluluğunda onu biraz kasacağını ve dikkatli davranacağını düşünüyorum 

Teşekkür ettim 

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2014 Cum 14:23:41sohbet oyun linki
4. sorunun cevabında pek ikna olmadım ama neyseeee :)))
CC sohbet icin buraya
 <<123456789 101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir