ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 08:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Bu Bir Reklamdır.....
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RAMQ

RAMQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 11:51:47      Bu Bir Reklamdır.....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

REKLAMLARINIZ İÇİN BAŞVURACAĞINIZ ADRES info@chatcity.cc 

RAMQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 13:21:59sohbet oyun linki

Burada paylaştığım içerik neden silindi silen arkadaş cevabını yazsın

** Reklam adı altında illegal yayın yapamazsınız. Başvuracağınız adres info@chatcity.cc adresidir. Reklam olduğu zaman site yönetimi sizlere yardımcı olur, siz uğraşmazsınız  nasıl ve ne şekilde istiyorsanız ona göre gereken yapılır.

ForumCC

RAMQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 14:13:05sohbet oyun linki
Birincisi burada illegal gördüğünüz nedir ben anlayamadım ülkenin bir siyasi partisi HEPAR sizin nezdinizde illegalmıdır, İkincisi buradaki paylaşımlar bence reklam değil propagandadır. Başlıkta forumda politika başlığının altına açılmıştır yani ben bir illegallik göremiyorum benim buradaki paylaşımlarımı illegal diyerek siliyorsanız sizin koyduğunuz CHP nn size göre reklamı bana göre propagandasıda illegaldir. Arada bir fark yok var ise siz bunu açıklayın. Madem CHP nin illegal depilde legal bir reklam sizin reklam dediğiniz propagandanın nasıl bir legal seviyede olduğunu aradaki farkı açıklayınız. buradaki paylaşımları silecek yetkiye sahipseniz madem mail adresine yönlendirmeden önce bunu bir izah ediniz. edemiyorsanız yöneticiniz gelsin o müdahele etsin.

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 14:28:16sohbet oyun linki

Sevgili RAMQ ,

Başlığa reklam yazarsan ve bu sitenin onayıyla olmadıysa bu başlığın içeriği silinir. Neden silinir ? reklam bir ücret karşılığında reklam verenin istediği şekilde ve istediği yere eklenir. İllegal derken parti ile alakalı yazmadık. Sitenin her hangi bir yerinde reklam ücreti ödenmeden yapılan bir reklam illegal olur ben bunu anlatmaya çalıştım.

Sonuç olarak sen bir reklam yapmak istersen bunu keyfine göre değil sitenin bilgisi dahilinde yapmalısın. Bu reklam değil, partiyi anlatmak ise eğer reklam diye yazmamalısın.  Yani bunu da siteye ben zaten para ödüyorum mantığıyla da düşünmemelisin reklam çok ayrı bir işlem  ve bu işlemin devamını da verdiğim info@chatcity.cc adresiyle yapmalısın.

RAMQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 15:18:15sohbet oyun linki
 Güldürdün beni sevgili ccForum Allahta seni güldürsün.

Sen şimdi diyorsunki sorun başlıkta,

1. Başlık : https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=42384
Gülme krizine sokan youtube yorumları :)

şimdi buradaki başlıktaki YOTUBE nedir? sence bir internet sayfasının adının REKLAM değilmidir?

2. Başlık : https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=42401
En İyi Tweet`ler..
evet yine bir intenet sitesi adı TWEET reklam değilmidir?

3. Başlık :https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=42101
iPhone Almak İçin Çocuklarını Satan Çinli Çift
başka bir başlıkta IPHONE markası. Bu reklam değilmidir?

Bunun gibi onlarcasını bu forumlarda bulabilirim. Şimdi ben başlığıma bu bir reklamdır yazdım hiç bir ürün marka site veya benzeri herhangi bir şey olmadığı halde başlığımı sen sildin. Madem bu kadar titiz çalışıyorsunuz yukarıda örnekleri gibi onlarcası dururken neden benim bu bir reklamdır başlığıma bu denli müdahale etmeği gereği duyuyorsunuz. İşguzarlık sizinkisi başka hiç bir şey değil yetki bende istediğimi silerim istediğimi silmem mantığıyla yaklaştığınız durumu apaçık ortada. İşinize gelmediği zaman hadi paldır küldür kaldırın. Sizin yaptığınız işin reklam değilde propaganda olduğunu sende benden daha çok iyi biliyorsun. Ama bunu kabullenmek size bu kadar zor geliyor. Tutumunuz ve yetkinizi kullanımınız başına buyruk ve saçma bir o kadarda komik geliyor, dedimya sizin mantığınız her zamanki gibi sırf para gelsinde nasıl gelirse gelsin mantığı.

Şurada desenki sevgili ramo sen siyasi bir parti içerikli paylaşımda bulunarak propaganda yapıyorsun bu yüzden müdahele ettim desen daha inandırıcı olursun sevgili ccForum kardeşim.

Madem öyle istedin şimdi ben sizin işinize gelmeyen başlık adını değiştirip aynı şeyleri paylaşacağım bakalım görelim ne değişecek.. 

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 15:27:18sohbet oyun linki

RAMQ sen anlamamaya devam edeceksen ben daha izah etmek için yorum yapmayacağım, çünkü başka manalar arıyorsun her yapılanda bu yanlış =) . Bir reklam vardır ücreti ödenir yasal olur. Bir reklam vardır ücretsiz illegal olur. Kıstasımız budur. Sen açacağın başlıkta reklam olmamasına dikkat ettiğin sürece sıkıntı çıkmayacaktır. Burası vergisini ödeyen ticari bir sitedir, bu kapsam dahilinde olmayan bir yazı olursa gereği yapılacaktır. Umarım anlatabilmişizdir

RAMQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 15:35:47sohbet oyun linki
Sen üzülme sevgili ccForum herkes anlayacağını anladı zaten....

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 15:59:15sohbet oyun linki
RAMQ :
 Güldürdün beni sevgili ccForum Allahta seni güldürsün.

Sen şimdi diyorsunki sorun başlıkta,

1. Başlık : https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=42384
Gülme krizine sokan youtube yorumları :)

şimdi buradaki başlıktaki YOTUBE nedir? sence bir internet sayfasının adının REKLAM değilmidir?

2. Başlık : https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=42401
En İyi Tweet`ler..
evet yine bir intenet sitesi adı TWEET reklam değilmidir?

3. Başlık :https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=42101
iPhone Almak İçin Çocuklarını Satan Çinli Çift
başka bir başlıkta IPHONE markası. Bu reklam değilmidir?

Sevgili Ramocuğum bu adı geçen başlıklar o sitelerin reklamı için değil siteler ile alakalı haberleri paylaşmak adına foruma eklenmiştir. Bu bir reklamdır adı altında hiç bir paylaşım yapamazsın . Yapmak istiyorsan eğer ilgili mail adresini biliyorsun bir mail yazıp paylaşmak istediğin reklam ile alakalı görüşme yapabilirsin ancak bunun yeri forum değildir. Ben Youtube Facebook veya Twitter dediğim zaman bu reklama girmiyor ancak bu kuruluşlar şuanda CHP nin verdiği reklam gibi odalarda reklam veriyorsa bu reklam oluyor lütfen yazdıklarınızı okuyorum ne dediğiniz neyi tartıştığınız belli değil neden bahsettiğinizi neyi savunduğunuzu bence sizlerde bilmiyorsunuz . 

RAMQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 16:10:49sohbet oyun linki
Özlemcim bal gibide reklama girer. onlar gibi onlarcası var forumda 
IPHONE bir markadır değilmi, misal tvde bir program izlerken herhangi bir markanın ismi olduğunda o isme sansür uygulanmıyormu, diyaloglar arasında bile konuşulduğunda reklam demiyorlarmı, Ben sadece bu bir reklamdır yazdım 

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=36064 
 Şimdi Reklamlar..

Al sana bir örnek başlık daha özlemcim
Sen şimdi bu başlık ile benim başlığım arasında ne fark var söylermisin arkadaşım yapmayın gözünüzü seveyim

judeLaw

judeLaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2014 Cmt 16:49:23sohbet oyun linki
yav  cehape reklamı için kac para verdilerse ben 3 katını vericem yeterki saçmalamayın artık
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir