ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 08:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   BİYONİK ADAM TAYSIN (acanbaşı:Pp)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 10:38:41      BİYONİK ADAM TAYSIN (acanbaşı:Pp)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
    O; uranüs ün honululu eyaletinden geldi... Nasa tarafından gerçek kimliği saklanan taysın ın aslında pil, motor yağı vs. ile beslendiğini yakaladık... Bu açığı verirken farkına varmadan dünyevi beslenmenin özentisiyle pissa içip, kahve yemek istediğini söyleyince kamoyu olaya el koydu. Şimdilerde uluslar arası araştırma merkezleri tarafından aranan taysın özenle saklanıyor... Yerini bilenlere kgb, fbı, mit, cıa tarafından 100.000$ para ödülü ve 333 misket verilecek.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 10:57:10sohbet oyun linki
Ne alaka yaww külliyen yalan, ilk defa burda açıklıyorum ben aslında kepsayt town kasabasının honolulu sahilinin antartika şehrinin ortasındanım yani merkezdenim kime sorarsanız sölerler kimsenin aradığı yok yane ben kendi halinde minik minnacık    yaşlı bir dedeyim ve hayatımda bulgur pilavından başka bir şey içmedim (oda tarçınlı olursa) hem bana ne bana ne misketlerimi isitiyomm bulun onları bana en kısa misket zaman birimindee hadin bekliyom :))))))))))))))))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 11:17:35sohbet oyun linki
Hımmmmm.şu bizim jaws tan bahsediliyo galiba O ChatCity in  misket arayan  ama nedense misketlerine bi türlü kavuşamayan çok değişik çok candan çokta sempatıik bir  Ajanı onu çok seviyoruz iyiki varsın DawsonCreek

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 11:20:26sohbet oyun linki

Ben tahmin etmiştim bu adamda bir tuhaflık var diye

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 15:36:41sohbet oyun linki

DawsonCreek nin  MUTAN olduğundan  hiç şüphem kalmadı artık

CHORBA

CHORBA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 15:54:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şu bizim sevimli Ajan Taysın mı? Ben onu ilk gördüğümde robot falan sanmıştım yağlanmayı ihmal ettiğini ve çok çalıştığıı düşünüyodum. Ama ön yargı işte nerden bilecektimki insanlar gibi misket oynayıp bulgur pilavı içtiğini ee ama Japonlar bu işide iyide abarrtı yani..:)) Ama artık ben ona şu X MEN diye bakıyorum aralarından Taş Adam olanı işte :))) şaka bi yana iyidir bisim Dowson ama tıpalı halini tercih ederim:)))

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 16:27:15sohbet oyun linki

Dawson Creek Can dostummisketlerin oliwirde gelsin bi ara dior ona tarçınlı bulgur pilavı içiricem dior misketlerini alsın dior Dawson Creek gerçekten görevini çok iyi yapan bi ajan hem muahbbet edior hemde görevini en iyi şekilde ifaa edior herşey gönlünce olsun can dostum Dawson aha burdasın

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 16:33:01sohbet oyun linki
              hımmmmmmmmmm ben hala kim oldugunu nerden geldigini ne yedigini ne yemedigini nasıl bu hale geldigini anlamadım birde birde BİYONİK ADAM TAYSIN kim biri anlatsın yaa komik biri var ama adı bu degil bu taysın o komik adam mı yoksa

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 16:53:36sohbet oyun linki

Hyr o en güsel gesegenden ithall Venüstenss Türkiye dawsonu burayaa onyüsmilyondolara getirtti. Sizin haberinis yok!! pissa içip kahfe yemek insanı zinde yapıo ve esprütüell oluosunuss Dawson bunun farkındaa!! Venüste misket  çook ama getrmeyi unutmş yanında, aklı hala orada kalmş

Yerini bilsek o misketleri ben ona yollucmss Venüs tenss, (cimri dawsonss)

Sohbetnle ajanlığınla süppersnss (ahanda burdasnss ama yollayamıomss misketlerini usay aracımın pili bitmiş )

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 17:23:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAYYT    AZ YER ACIN BAKALIM

SN HALKIM VE BASIN MENSUPLARI

DAWSON ASLINDA  İLK CC YE GELDİYİNDE ONA REHBERLİK EDEN  acilarinCOCUGUolivir  İN ÖZ VE GÖZ BABASIDIR. AZ DİKKAT EDERSENİZ GÖZLERİ AYNI BABASINA BENZİYOR.

ACIKCASI DAW SON ŞERBETLİ ÜSTELİK KURŞUN DÖKÜLMÜŞ ÜSTÜNE YANİ ONA  HEC BİR MERMİ İŞLEMES.

AYRICA  DAWSON UN BASIN DANIŞMANI OLARAKTAN ŞÖLE DİYİM LÜFTEN  KAMOYUNU YÖNLENDİRMEYİN KESİNLİKLE DAVSON VE HİLAL CEBECİ ARASINDA BİR ŞEY YOK ONLAR SADECE ARKİDAŞLAR

DAWSONU KÜCÜKLÜNDEN BERİ TANIRIM O ZAMANLAR CHATCTİY YANİ BURALR HEP GECE KONDUYDU .DAVSONDA ZATEN GECE KONMUŞTU BURAYA.

DAWSON SENİ SEVMEYENİN BAŞINA RADİOLİNE DÜŞSÜN

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir