ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 06:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   KAPIKULU OLANLAR....
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheMusketeer

TheMusketeer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2014 Cmt 17:43:03      KAPIKULU OLANLAR....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Kul olan, kululktan vazgeçmeyen, atılan kemikle nasiplenen,artığa üşüşen, ganimetten pay kapmaya çalışan ve bunu yaparkende utanma adına en ufak bir hassasiyet göstermeyen ( malum biliyorsunuz tıp sadece ar damarındaki çatlağı ve yırtığı tedavi edemez)... Birilerinin eteği altına saklanarak (ki o etek o kadar büyük ve genişki lunaparktaki balerina bile yanında halt eder) sağa sola saldıran, ismi, cismi ve hayatı yalan olan tipler, sabahtan gece yarısına kadar oda oda dolaşıp av peşinde koşan, aldığı vip tip yetmezmiş gibi cinsiyetinin tersi vip tip yapan cinsiyeti ve kanı bozuklar...

Tamam tamam bitiriyorum.Velhasıl kalkıpta forumu kullanan ve onu yöneten insanlar hakkında ahlaki yorumlar yapamaz. En azından bu hakkı kendinde göremez.. Tamam meramını anlatmak konusunda da sıkıntıları var.. Yani insan akım derken okum dememeli dimi.. Sonra aynı "Amerika`yı Kolomb değil,Müslümanlar keşfetti,Küba`da dağın tepesine cami yakışır,ampülüde Ediz Hun buldu" diyen Uzun Adam`ın pozisyonuna düşer. Komik olur yanii..

Hadi eyvallah ccnin mantıklı ve aklını kullanan insanları.. Hala içinizde birazınız kalmışsa..Malum bazılarının kafası olması gereken yerde değil. Zamana ve şartlara göre yer değiştirebiliyor..LOL

llCCpReNsSsll

llCCpReNsSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2014 Cmt 19:19:13sohbet oyun linki

bak kardeşim yazdıklarına nereye baksak sen varsın nerde ne bulduysan yapıştır dur
foruma alakalı alakasız herşeyi koyuyor heryere yazıyorsun yalakalık
yapmadığın bir an bile yok. Üşenme dön yazdıklarına bir bak.
Üçbeş davulcu çıkmış yola karalama politikası yapıyor egolarını tatmin edmek icin
Bir Şahan Gökbakar tiplemesi olan Recep İvedik´in "A mı diyeyim, B mi diyeyim, C mi diyeyim" geyiğini yapalim?

Zerre Kadar Gocunmuslugum Yok O hıtap  Adına kullandığın ınsanlar adına konuşuyorum, niyetim
kımsenın avkatlıgı değil ama Satılık satılmış kulluk etmıs tabirleri sana Yakısmıyor,  Orada Takılan senın ailenden bırısı olabılırdı, Bır erkegın Annene veya bacına ve akrabalarından herhangı bırıne, Bu lafları soylese merak edıyorum senın tepkın ne olacak?  Kımse Kımsenın Ne 200 lıralık Parasına Muhtac, Nede kımse Kımseye Kulluk etmek ıcın Avuc açacak? Sonra Eteklerı Genıs olanların Halı ne Olacak?

Bak Kardeşim Canım Kardeşim Aslan Kardeşim, Akıllı Sandıgın Bu zekanla Nıck arkasında Farelık yapma
 Erkek veya Kız cınsıyetın Herneyse, Gelırsın Derdını sıkıntını Anlatırsın Insalarla Konusursun, Sirf Odalarında Kabul edılmıyosun dıye Bu sekılde kendını Kabullendırmeye çalışmanın bır Manası yok,Mılletın Agzı torba degıl zaten Dıkelım, Sende Kalkmıssın Mıllet soyle mıllet böyle..

bir insan bir laf söylerken önce kendina bakıp konuşmuyorsa ona bir kuşun beynini nakil yaptırtmak lazım
beyinsiz gezmektense kuş beyni ile yaşamak biraz daha iyiherkesin ne olduğu ortada yüzünde ki deri tenekeyse insanın bunlar makara gelir, madem sen bu Konuları dx ıcın hıtapda bulunuyorsun, O odayı Kırletmek adabında, cc almadığını Veyahut Orjınal Nıckınde bu Yazılar Karsında Ucretlenmedıgını Nereden bılecegız?, Ha Ben Ne Kımsenın Kopegı Oldum nede Kımsenın Kopegıyle Muhattap Oldum, Trafıkde 80 Yasındakı Ninenin  Araba Camı Sıldıgını Gordukden Sonra, Bu Genc kardeşlerımızın arkadaslarımızında, bir 200 tlye muhtaç kalacaklarını Sanmıyorum, Onun ıcın Kardeş bu Kadar Kendını Reklam etme, İyi veya Kotu bir Sohbet gecırıyoruz Bokunu çıkartma, Arkana Yaslanıp Yazdıgın Yazıyla Ogunup, Milleti Hakereten veya Aşşalamakla meşgulsün, Herkes İşine Gelene Kardeşim İşine Gelene Arkadasım Kankam sevgılım, Bak Hacı Bu Yapdıgın İş İş değil Kusura bakma ama Eger Zıhnıyetın Buysa Kopegın Şerefi Senın Şerefini Aşar..

NOT : Gereksiz Eleştiri Gizli hayranlıktır

TheMusketeer

TheMusketeer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2014 Cmt 22:58:59sohbet oyun linki

Madem bana kardeşim dedin, ee biz de öyle hitap edelim artık... Bak güzel kardeşim... Birincisi zerre kadar üstüme alınmadım diyorsun yazdıklarımı, ama ifadelerine bakılırsa fena halde alınmışsın.. Neyse bunu geçelim.. Yazdıklarımı iyi okursan, ne bir kişi belirttim, ne de imada bulundum.. Ben genel bir zihniyetten bahsettim ama bunu anlamanı beklemek, suya yazı yazmak gibi bir şeydi sanırım.. Ha diyeceksin ki zaten sitede olan bi şey bu, yeni değil,ve bu devran böyle sürecek.. Mümkündür tabii.. Alan razı veren razı durumu varsa bana, bize yada forumda yorum yapan3. şahıslara b..k yemek düşer. Yapıştırma meselesine gelince.. Valla bak orada fena halde yanılıyorsun.. Allaha şükür, hepinize topunuza alayınıza yetecek kadar aklım var... Hatta bunun zekatını bile veriyorum. Ayrıca Recep İvedik yakıştırması da hiç hoş olmamış.. Senden daha zekice bir yakıştırma beklerdim... Hayal kırıklığına uğrattın beni güzel kardeşim...

Nikime, ismime, cinsiyetime bu kadar takmış olman ayrıca garip. Üstelik bunu senin gibi bu konularda doktora yapmış biri söyleyince açıkçası pek de mantıklı olmuyor.. Hadi merakını giderim, yada merakınızı.. Merak etme, ben öyle 3-5 nik alıp, odaları dolaşıp başka kulüplere takıldığı için küfüre hakarete maruz kalan yada kulübünü dolu göstermek için odaya 10 tane nik atan, insanlara saldıran,mübarek günlerde ahlak dersi veren (ki kendisi bundan zerre kadar nasip almamış olsa bile) tiplerden değilim.. Tek nik,tek insan ve görüş.. Bundan niye alınıyorsunuz ayrıca bu da tuhaf.. Söylediğim gibi ben yorumlarımda ne kişi ne de nik belirttim.. Yara ve gocunma meselesi tabii.. Bu konuda kimseyi yargılayamam.. Yalnız ajitasyon konusunda gayet başarılısın.. Ne öyle 80`lik ninelerin cam silmesi falan.. Sence bunun konumuzla bi alakası var mı...

Bu arada cidden sıkıldım bu mevzudan... Şu memleket içinde işgal ettiğim yere ve konumuma bakınca Neyse, son olarak... Madem güzel bir atasözüyle bağlamışsın... Bende bi Romen atasözüyle bitireyim de tam olsun.. KÖPEKLER İSTEDİ DİYE ATLAR ÖLMEZ.. Anladın mı canım kardeşim,hadi selametle...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2014 Pzr 15:30:40sohbet oyun linki

Ah şu eğlenceli başlığı zamanın ötesine itelemeseler de biraz dedikodu yapıp gülsek. Diğer benzeri eğlenceli başlıkları silen arkadaşlarımı da kınıyorum ayrıca.

#silmeselerbari

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2014 Pzr 15:35:46sohbet oyun linki

Hep bunu bilir bunu söylerim
Tadının kaçmasını istemiyorsan,
Çayın sallamasından ve insanın dallamasından uzak duracaksın..!

Ben umutsuzluğun olduğu yerde umudunu kaybetmeden yürümeyi bilirim Her yürüdüğüm yolda çakıllar
Her durduğum yerde çakallar olsa ne yazar Mesele Kopeklıkse ağza verılmeyen Kemık yüzüne havlamanın bır anlamı kalmaz, madem ortaya dokuyoruz herseyı forum baslıklarında oyle böyle dıyıp sonra ben sahıs veya kımlık kullanmadım dıye ortadan kendını çekmen kadar acımısyon bır vaka yok..

Alanda yok verende yok razı gelende yok kardeş, bu senaryolara kım sahıp anlamıyorum, nereden çıkıyor cozemıyorum, dıyelımkı hadı senın bu soyledıgın vaka var dıyelımkı sahıs adına kullanmadığın ve bılgısını aldığın kısılerın veya sahısların ellerınde böyle bır ıdda name olduğuna bakılırsa, mıllettın ozel hayatı ne senı ne benı ılgılendırır canım kardesım. Insanları yargılamak ne sana ne bana düşer, mılletın ne aldığına ne verdıgıne karısabılırız,nede ne yapdıklarına 3 5 dostun veya dostumuz hatır saydığımız bır kac kışı varsa onlar adına tesellı veya sohbet amaçlı yardımcı olur çıkar gıderız, burasi yargıday devlet, mahkeme, avkatlık ,Polıslık bürosu degıl burası ınsanların hakkarlını savunma sıkayette bulunma yerıde degıl, senı veya senı rahatsız eden bır vaka oldugunda `` Exu `` SEf adına secılmıs User,veya info@chatcity.com `a gonderebılecegın adresler var, herkes kendısıne gore kalkıp en ufak bır sınek bulanmasında, buraya yazar vızıldarsa vay bızım editorlerın halıne vay bızım chatcıty kullanıcı userlerımıze..

Ortada bir Aiplık yok, Mılletın durumu olmaya bılır, Hanı sen O konuda ıddaneme koyuyorsun ya güzel kardesım bende oyoldan sana bır kac kelıme yazayım umarım kafi gelir;

İnsanların durumu olmaya bılır, net parası dışında odeyemeyebılır bunu sende bende ıyı bılıyoruzkı burada vıp tıp olmayan arkadaşlarımızın, fazla ıplenmedıgı veyahut sohbete tavlaya okeye dahılı olmadığı , ve bu durumda maddi durumdan sıkıntı cekerek kafa dağıtmak ıcın dostluk namına bır kac kuruş yardım amaçlı cendırmen kardeslerımızi, onları kırmak yerıne böyle bır katkıda bulunduğu ıcın onalara teşekkür etmeyı, ve sıtemıze güzel bır sekılde sohbet ortamı yaratmak ıcın ugrasan tum user kardeslerımıze hakareten veya assalamak yerıne tebrık veya takdır edılmesı on gorulur..

Sana gelince : Kımın ne Oldugunu Ne yapdıgı benım Umrumda Olmaz zerre kadarda Kımsın Ne bılırım ne arasdırırım, senelerdır buralardayım bılmedıgım sahıs tanımadığım sohbet etmedıgım kışı yokdur, en azından kendını saklamayan kısıler 3 5 kısıyle sohbetı muhabbetı adı geçecek sekılde tanılması gerekır, ve senı bu nıckle tanıyan tek bır sahıs yok ! Diceksınkı Bende bır allahın kuluyum benımde 2 kulağım var 2 elım var, Tamamda güzel kardesım var olmasına var yok demiyoruz, peki o baslıgında ınsanların yokmu?
Kufurbazlıkdan bahsetmıssın, burada gerçekten Hakeden ınsan cok, Ama bu tur vakalarda kufure bas vurulması tamam yanlısdır kabulumdur, dedıgım gıbı gerekdıgı adres ve sahıslar var sıkayyette bulunacağın
Yerleri bir daha Arastır bır daha Oku ve Heraletını ve ıcındekı  Seylerı buraya dökmek yerıne, Gereklı yerlerle konuşup halletceklerıne ınanarak konuşup, oraya yonlendırıyoruz.. Sımdıden Bendende sana Selametle Olsun Konuyuda Uzatma..

Not : Devletin Sutunden Ictınız dıye Kendınızı Kurt Sanmayın Çakallar..

XrememberMe

XrememberMe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2014 Pzr 21:05:46sohbet oyun linki

·llCCpReNsSsll· :

Hep bunu bilir bunu söylerim
Tadının kaçmasını istemiyorsan,
Çayın sallamasından ve insanın dallamasından uzak duracaksın..!

Ben umutsuzluğun olduğu yerde umudunu kaybetmeden yürümeyi bilirim Her yürüdüğüm yolda çakıllar
Her durduğum yerde çakallar olsa ne yazar Mesele Kopeklıkse ağza verılmeyen Kemık yüzüne havlamanın bır anlamı kalmaz, madem ortaya dokuyoruz herseyı forum baslıklarında oyle böyle dıyıp sonra ben sahıs veya kımlık kullanmadım dıye ortadan kendını çekmen kadar acımısyon bır vaka yok..

Alanda yok verende yok razı gelende yok kardeş, bu senaryolara kım sahıp anlamıyorum, nereden çıkıyor cozemıyorum, dıyelımkı hadı senın bu soyledıgın vaka var dıyelımkı sahıs adına kullanmadığın ve bılgısını aldığın kısılerın veya sahısların ellerınde böyle bır ıdda name olduğuna bakılırsa, mıllettın ozel hayatı ne senı ne benı ılgılendırır canım kardesım. Insanları yargılamak ne sana ne bana düşer, mılletın ne aldığına ne verdıgıne karısabılırız,nede ne yapdıklarına 3 5 dostun veya dostumuz hatır saydığımız bır kac kışı varsa onlar adına tesellı veya sohbet amaçlı yardımcı olur çıkar gıderız, burasi yargıday devlet, mahkeme, avkatlık ,Polıslık bürosu degıl burası ınsanların hakkarlını savunma sıkayette bulunma yerıde degıl, senı veya senı rahatsız eden bır vaka oldugunda `` Exu `` SEf adına secılmıs User,veya info@chatcity.com `a gonderebılecegın adresler var, herkes kendısıne gore kalkıp en ufak bır sınek bulanmasında, buraya yazar vızıldarsa vay bızım editorlerın halıne vay bızım chatcıty kullanıcı userlerımıze..

Ortada bir Aiplık yok, Mılletın durumu olmaya bılır, Hanı sen O konuda ıddaneme koyuyorsun ya güzel kardesım bende oyoldan sana bır kac kelıme yazayım umarım kafi gelir;

İnsanların durumu olmaya bılır, net parası dışında odeyemeyebılır bunu sende bende ıyı bılıyoruzkı burada vıp tıp olmayan arkadaşlarımızın, fazla ıplenmedıgı veyahut sohbete tavlaya okeye dahılı olmadığı , ve bu durumda maddi durumdan sıkıntı cekerek kafa dağıtmak ıcın dostluk namına bır kac kuruş yardım amaçlı cendırmen kardeslerımızi, onları kırmak yerıne böyle bır katkıda bulunduğu ıcın onalara teşekkür etmeyı, ve sıtemıze güzel bır sekılde sohbet ortamı yaratmak ıcın ugrasan tum user kardeslerımıze hakareten veya assalamak yerıne tebrık veya takdır edılmesı on gorulur..

Sana gelince : Kımın ne Oldugunu Ne yapdıgı benım Umrumda Olmaz zerre kadarda Kımsın Ne bılırım ne arasdırırım, senelerdır buralardayım bılmedıgım sahıs tanımadığım sohbet etmedıgım kışı yokdur, en azından kendını saklamayan kısıler 3 5 kısıyle sohbetı muhabbetı adı geçecek sekılde tanılması gerekır, ve senı bu nıckle tanıyan tek bır sahıs yok ! Diceksınkı Bende bır allahın kuluyum benımde 2 kulağım var 2 elım var, Tamamda güzel kardesım var olmasına var yok demiyoruz, peki o baslıgında ınsanların yokmu?
Kufurbazlıkdan bahsetmıssın, burada gerçekten Hakeden ınsan cok, Ama bu tur vakalarda kufure bas vurulması tamam yanlısdır kabulumdur, dedıgım gıbı gerekdıgı adres ve sahıslar var sıkayyette bulunacağın
Yerleri bir daha Arastır bır daha Oku ve Heraletını ve ıcındekı  Seylerı buraya dökmek yerıne, Gereklı yerlerle konuşup halletceklerıne ınanarak konuşup, oraya yonlendırıyoruz.. Sımdıden Bendende sana Selametle Olsun Konuyuda Uzatma..

Not : Devletin Sutunden Ictınız dıye Kendınızı Kurt Sanmayın Çakallar..

Bu güzel kardeşimden 10 numara ajan olur..Pardon odun..

Not : Ya fark yaratanlardan olursunuz ya da fark yaratamayan odunlardan..

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2014 Pzt 12:26:47sohbet oyun linki

Paşam Hayırdır Eksık Olmayın Dedık Fazla Olmaya Basladınız?

gleamof

gleamof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2014 Pzt 12:47:07sohbet oyun linki
·HoKKaBaZ· :

Ah şu eğlenceli başlığı zamanın ötesine itelemeseler de biraz dedikodu yapıp gülsek. Diğer benzeri eğlenceli başlıkları silen arkadaşlarımı da kınıyorum ayrıca.

#silmeselerbari

RoseBeaut

RoseBeaut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2014 Pzt 13:27:40sohbet oyun linki

Kimileri iş yapar  kimileri laf yapar

it ürür kervan yürür

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2014 Pzt 13:40:10sohbet oyun linki

Adaletin Şerefi , Şerefsizlerin Eline Geçmiş ...!!
Kiminin Namusu Yok .. Kiminin Şerefi Yok .. Kiminin Adamlığı Yok ...!!! :)
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir