ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 16:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   Susuyor Gibiyim
 <<123456 78910111213141516...25>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Alleria

Alleria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2015 Cum 19:06:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 Mizah her zaman için güçsüzlerin silahıdır. Gerçekleri değiştiremezsen onunla dalga geçersin.

-Etgar Keret

Alleria

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2015 Cum 19:11:49sohbet oyun linki
 Sürekli geçmişe bakma; o yöne gitmiyorsun..

-Robin Sharma

NIGE

NIGE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2015 Pzr 01:09:48sohbet oyun linki

Alleria

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2015 Pzr 02:23:07sohbet oyun linki

İçimizde şeytan var. Can kırıkları var. Nefret var. Yalanlar var. Bir yanımız bizi çoktan terk etmiş, kaçıyor. Melankoli ve hüsran var. Keşke bazı geceler hiç sabah olmasa..

-Sabahattin Ali

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2015 Pzr 14:16:00sohbet oyun linki

Benimde bir huyum var.......................

Gözümden düşenin, üstüne basarım..!

Alleria

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2015 Pzr 15:05:07sohbet oyun linki

Kalabalık beni sahiden sıktı. Ben ikide birde böyle oluyorum, bazen bütün insanları boyunlarına sarılıp öpecek kadar seviyorum, bazen de hiçbirinin yüzünü görmek istemiyorum. Bu nefret filan değil… İnsanlardan nefret etmeyi düşünmedim bile… Sadece bir yalnızlık ihtiyacı. Öyle günlerim oluyor ki, etrafımdan küçük bir hareket, en hafif bir ses bile istemiyorum.

#icimizdekiseytan

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2015 Pzt 00:16:27sohbet oyun linki

Neden benimle ilgilenmiyor ?

Neden hep kaybettiğinizi, hep haksızlığa uğradığınızı, hep terkedildiğini düşündünüz mü?

Hiç ``Ben nerede yanlış yaptım?`` diye sordunuz mu kendinize. Sorun, sorun korkmayın. Bakın bakalım yaşadığınız tüm ilişkilerin ortak noktası nedir. Güzel başlayan ilişkilere sonra ne oluyor da, büyüsü bozuluveriyor. İsterseniz sizin yerinize ben bazı tahminler yapayım.

Baştan ihtiyatla başladığınız ilişkide giderek onu daha çok sevmeye, güvenmeye, bağlanmaya başlıyorsunuz. O artık hayatınızın olmazsa olmazı. Üstelik fazla kırılgan ve alıngansınız. Size her konuda destek olmasını istiyorsunuz. Bir gün aramazsa, bir gün gelmezse kızıyorsunuz. Önemli işleri bile mazeretten sayamıyorsunuz. En küçük bir ilgisizliğe bile tahammül edemiyor, bunu büyük bir ihtimal kabul ediyor ve kavga çıkarıyorsunuz. Galiba birazda kıskanıyorsunuz onu..

İlişki bir süre böyle gidiyor. Bu ilişkide onun ne hissettiği, ne aradığı, ne istediği gibi sorular aklınıza hiç gelmiyor. Siz memnunsanız durumdan, onun da memnun olması gerekir diye düşünüyorsunuz. Kolay mı, siz zaten en değerli şeylerinizi vermişsiniz ona, daha ne vereceksiniz ki..

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2015 Cum 00:33:26sohbet oyun linki

Görünmüyorsa yoktur..

Sana zarar verenleri biliyor olmana rağmen, onlardan uzak kalamamanın hatta onlara yakın olmayı daha çok tercih ediyor olmanın açıklaması ne olabilir.

Bu tutumu insanoğlu, hem ruhsal olarak hemde bedensel olarak sergileye devam eder.

Kendine zaman zaman sözler verse de , gün gelir aynı hataların içerisinde yine bulur kendini. Hayır diyemiyor olmanın kızgınlığı daha da hatalara doğru iter insanoğlunu. Kendisine zarar veren şahsiyetlere de ya da sağlıksız yaşamına dur diyemiyor olmak, bilinçaltında fark etmeden kendi özüne karşı bir öfke uyandırır. Çünkü her beden ve ruh, yaradılışında kendini korumak ve muhafaza etmek üzere şartlanmıştır. Buna ayak uyduramayan iradeden dolayı, zeka devreye girer ve savunma mekanizmaları oluşturarak, kişiyi işliyor olduğu suçtan dolayı rahatlatır ve mazeretler ya da haklı gerekçelerle kendine karşı koyduğu öfke ile izole edilir. Ama izolasyon sadece saklar, ya da meydana çıkmasına engel olur. Maalesef yok etmez o derinleşmekte olan, kendine karşı duyduğunuz öfkeyi..

Sakladığımız şeyleri yok saymaktır esasen en büyük hatamız. Görünmüyorsa yoktur denklemi üzerine kurulmuş bir hayat ne kadar sahtedir düşünsenize. Kimsenin görmediğini bilseniz bile sizin bildiğiniz bir gerçeği ne kadar saklayabilirsiniz ki kendi benliğinizden ?

Ne kadar derine iterseniz o kadar büyük bir basınçla taşacaktır zamanı geldiğinde o yanıltmalar. Aynı yıllarca sessiz kalmış bir volkan gibi. Bunların hepsine rağmen, hatalar ve acılar olmalı tabi ki insanın hayatında. Acıları alış ve kabulleniş şeklimizdir bize şekil veren. Ama hatalarımızı görmezden gelip, acılarımızı yaşamak yerine saklamayı tercih ettikçe, bir volkan gibi patlayacağımız günden korkmamız gerekir.

Zira o vakit, en yakınımızda olan, en sevdiklerimiz zarar görecektir o kızgın lavlardan. Bunu hiçbirimiz ve hiçbir sevdiğimiz hak etmiyor öyle değil mi ? Görünmüyorsa yoktur. İşte en tehlikeli düşünce şekli..

Hiçbirşeyi saklamamalıyız ruhumuzun katmanlarında, bizden başka kimse henüz onun var olduğunun farkında olmasa bile ..

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2015 Cmt 22:57:08sohbet oyun linki
Kimseyi üzmemek için çabaladım hep..Gerektiği yerde kendimden ödün
verdim kırıldım, üzüldüm, dağıldım ama SUSTUM Ben sustukça cevap
veremiyorum sanıldı..Sustum çünkü her suskunluğuma bir ANLAM
YÜKLEDİM..!!İYİ BİR İNSANSIN!! ...Bu Lafı çok duydum ama nedense hep
kaybettim..!!!Ta ki artık kaybedecek bir şeyim kalmayana ...

kadar...SUSUYORUM..SESSİZLİĞİMİ HAYATIMI MAHVEDENLERE ARMAĞAN
EDİYORUM...!!!

EFSANE223

EFSANE223 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2015 Pzr 13:10:10sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...25>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir