ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 03:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC YETKİLİLERİ ÖNEMLE OKUYUN:::::
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

restegate

restegate resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 22:43:07      CC YETKİLİLERİ ÖNEMLE OKUYUN:::::sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Şimdi çok açık net yazıyorum....2 senedir chat city de bulunuyorum...acısıyla tatlısıyla dolu günlerimizde, chat city sayesinde moral kazandık kafamızı dağıttık arkadaşımızla dertleştik güldük eğlendik...Bu adresin her zaman farklı olduğuna inandım ve devamlı olarak takibinde oldum. Bir çok arkadaşımız bu adresi benden öğrendi. Bu adreste bana sunulmuş olan farklılıklara, hem kendim  için hem de bu adresin sahipleri ve yetkililerinin bizlere daha iyi daha güzel  paylaşımlar üretmeleri için destek oldum katkı sağladım.(tip,Özel oda,vip)

Ancak bunca zamanın sonunda bir isyanla haykırıyorum........Üzerimde elbise var, vip üyeyim 2 senedir chatcity deyim...saat 22.00 suları kafe 1 e geldim..Adını hatırlayamadığım iki bayan arkadaşımızla konuşurken(küfür yok hakaret yok sadece geyik var..) konu fantazi aynen yazıyorum ajan arkadaşlardan biri (asla benim için ajan olamaz...) fantazilerini kendine sakla diyerek konunun içini dışını bilmeden 60 dakika ceza vermiştir...Karşı karşıya kaldığım bu durumu şiddetle ve esefle kınıyorum..Hiç kimse Beni CHATCİTY ortamından üzerimde tip ve Vip varken fütürsuzca ahlaksızca anlayıp dinlemeden uyarmadan haksız yere bırakın 60 dakikayı 1 saniye bile uzaklaştıramaz...Bunu yapan kim?????

Hemen söliyim İVET denen üye kendisine Ajan demiyorum...Bu kişi her kimse, ki ben nick olarak kendisine defalarca denk gelmişimdir.. Zamanında normal üyeydi..Sonradan Ajan ünvanı verilmiş olacak ki bu arakadaşımız gerçek hayatta gerçekleştiremediği egolarını sanal dünyamızda hele hele CHAT CİTY gibi TÜM TÜRKİYE NİN GÖZBEBEĞİ olan Bir SÜPER ARENADA tatmin ediyor......DUYSUN HERKES......

ŞİMDİ SESLENİYORUM

CHAT CİTY BU İNSANLARA MI EMANET....

Bondd007

Bondd007 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 01:34:51sohbet oyun linki

Burada ele alacağım konu "Üzerimde elbise var, vip üyeyim" vip üyesin elbiselisin diye ceza almayacaksın diye bir kaide yok 2 senedir bu sitedeysen bunu sende bilirsin "neden ceza aldığını haklı yada haksız olduğunu söylemiyorum" viplisin üzerinde tip var diye hiçbir ajan kimseye tanımaz  herkes kurallara göre sohbet eder kimse vipine tipine güvenerek ajan yada normal üye suçlayamaz. Olayda sadece konuştuğumuz konuyu anlamadan bana verdi olmalıydı. Yazdıklarında ajanın konuyu anlamadan ceza vermesi yerine vip tip alıyorum beni kimse atamaz istediğimi yaparım şikayetten çok hava atmaya çalışmışsın.

HATALIYSAM       BİLDİRİN!!!!!

restegate

restegate resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 14:01:41sohbet oyun linki

Kardeş sana yorum yap diyen olmadı....CC yetkilisi kimse o okuycak sen kendi işine bag.. herşeye burnunu da sokma sana yorum yapma hakkını da kimse vemedi.... BAşlığa dikkat etseydin iyi olurdu.. Senden ricam bu yorumunu silmen...Başka sölenecek bişey yok...

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2006 Çar 13:44:55sohbet oyun linki
Sevgili rastgate Belki Benim Yorum Yapmamada Kızabilirsin Ama Yorum Yapmayı , Doğru Yazan Arkadaşın Hakkında Bile İleri Geri Konuşmandan Dolayı Mecburiyet Olarak Görüyorum Kendimde. Bizlerde Kullanıcıyız Bu Ajanlarda Bizim Sevdiklerimiz Userlarda.. Eğer Bir Ceza Alma Durumu Varsa Her 60 Dk Alan Foruma Bir Başlık Açarsa Dünyanın En Çok Hit Alan Forumu Haline Gelir Burası.. Gidip Neden Ceza Aldığını Uslübuyla Bildirirsin Ceza Veren Şahısa O da Sana Şu Sebeplerden Diyecektir ki Buna Gerek Yok. Chatcity Hüküm Ve Şartlarını Okumadan Chat Yapılmamalı. Alınan Cezanın Nedenini Sende Biliyorsun Aslında Bi "Fantazi" Muhabbetinin İyi Niyetle Kullanılmış Olsa Dahi Bir Başka Bayan Userın Nasıl Rahatsız Olduğunu Eminim Düşünmemişsindir. Ve Kıyafeet Vip Tip Konusuna Gelince Bond007 ye Katılıyorum. Vip Cezayı Geçiştirmeyi Gerektirmez :)

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2006 Çar 13:54:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burada amaçları kesinlikle tartışmıyoruz. Fakat tartışması söz konusu olsa kimse bir başkasının rahatsızlığına sebep olmamalı. Bu Chatcity nin etik bir düşüncesi olarak benimsendi ve kimse rahatsız olduğu bir konuyu paylaşmamazlık yapmıyor. Sizde yazmışsınız. Bu güzel bir tutum. Yazdığınız, eleştirdiğiniz ve iyileştirme talebiniz için çok teşekkürler.

Konu dahiline geldiğimizde ise yapılan kişisel bir tutum değildir. Burada sadece siz yoksunuz. Sizin yazılarınızı yazdığınız kişiler rahatsız olmasa ve bana bunu bildirmese ben sizden kesinlikle bunu da beklemezdim açıkçası. Siz bir şeylerinizi burada tatmin amacı ile türlü konuları bahane edip, uyarlayıp sonra olayı seksüel sohbete getiriyor olabilirsiniz. Normaldir. Erkeksiniz ve temel ihtiyaçlarınız olabilir. Fakat bunu sizden talep edenle paylaşın. Şimdi siz sormadan anlayamam diyorsunuzdur. Bu tür şeyler sorulmaz. Alenen yazılmaz. Talep eden varsa da emin ol sen sormadan sana gelir. Sizinde bu şekilde yadırganan hareketinizi yapmanıza gerekte olmaz. Eğitimci olarak hepimizden daha iyi bilirsinizki talep olmadığı sürece arzın mantığı olmaz. Bu sebep ile siz arzınızı kendinize saklayıp kişileri bu yazdıklarınızla rahatsız etmeyin ve bir daha bu şekilde bir tavırla karşılaşmayın. Kimse sizin cinsel hayatınıza müdahale etmiyor. Sizde etmeyinkimseninkine. Ben bir kadınım ve gelip bana birisi kameradan sana bilmemneremi açıyım diyerek yaklaşırsa o adam benim için çirkin ve meziyetsiz birisi olur. Bu konuyu da daha fazla uzatmanızı tavsiye etmiyorum. Yoksa rahatsız ettiğiniz arkadaşlarda yazacak yorumlarını ve daha çok tenkit edileceksiniz.

Vip üye olmak demek burada kimseyi özel kılmaz. Seviye ve karşılıklı saygı, her bireyin görevidir diye düşünüyorum...

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2006 Çar 14:44:17sohbet oyun linki
    Merhabalar.  Olaya bir açıklama da ben yapmak isterim... Dikkatle okumanızı rica ediyorum.
    VIP Üyelik nedir? : VIP üyeler, CC içindeki "Çok Önemli İnsanlar"dır... VIP üyeler, 10 kişi kapasiteli odalara dolu olmasına rağmen girebilirler, ayrıca VIP üyelere özel "VIP odalar"a sadece VIP üyeler girebilirler. VIP üyelerin arkadaş listelerinin kapasitesi de normalin üç mislidir. VIP üyeler, ödüllü yarışmalara katılabilirler. Ayrıca VIP üyeler sohbet ortamındaki birtakım kısıtlamalardan etkilenmezler.. Herkes ile özel konuşma yapabilirler ve offline arkadaşlarına mesaj bırakabilirler(Kısıtlamalar derken kastedilenler bunlardır.)... Sadece VIP üyeler, Özel Ajanlık için adaydırlar. CC-Forumda sadece VIP üyeler yeni başlık açabilirler...

Özel Odalar nedir? : Özel Odalar, sadece sizin ve sizin seçtiklerinizin girebildiği size özel mekanlardır.(Ajanların bu odalara girme imkanı olmadığı gibi orda cereyan eden bir olaya müdahale yetkileri de yoktur.) Özel odalara, istediğiniz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Bu odalar dahilindeki konuşmalarda filtreleme bulunmamaktadır. Oda sahibinin, oda içerisindeki kişileri dışarı çıkartma yetkisi bulunur ve bir butonla istediği kişiyi özel odasının dışına çıkartabilir. Oda içerisinde bulunan özel resim albümüne 15 büyük ölçekli resim koyabilirsiniz. Bu resimler herhangi bir onay sürecinden geçmezler..
   Tip : Userin tamamen kendi zevkine arzusuna göre satın aldığı ve 30 günlük kullanım süresi olan, CC nin userlerine sunduğu başka bir hizmeti.
   Şimdi de lütfen aşağıdaki linke tıklayın.
    "Tıklayın lütfen"
 Açılacak sayfada 3. maddeyi lütfen anlayana kadar okuyalım. "Herhangi bir devrik anlatım veya TDK ya da aykırı kelimeler bulunmamaktadır. Israrla okumaya devam edersek, mutlaka anlatılmak isteneni anlayacağız"
    Yukarıdaki bilgiler ışığında tekrar olaya bakacak olursak
restegate bir veya birkaç usere olmadık tekliflerde bulunmuş karşılığında 60 dk konuşma engeli almıştır. "Şimdi Linki tıklayıp ,açmış olduğumuz sayfadaki 3. maddeyi lütfen tekrar okuyalım."
    Herhangi bir userin, herhangi bir usere; özel mesaj atma hakkı her zaman vardır, her zaman da olacaktır. Bu konuşma isteği karşı taraf istemese de, büyük bir ısrarla bu istek devam edebilir, konuşma talebinde hala bulunabilir, Ancak; karşı taraf hala konuşmak istemiyor ise özel konuşma penceresini engeller veya kapatır. Bu tamamen o 2 userin insifiyatifidir. Ayrıca bu olay, ajanlar için herhangi bir yaptırımı da beraberinde getirmez.
    Sevgili
restegate, ivet ve diğer bütün ajan arkadaşlarımız, uzun bir süreç sonunda ajan olmuşlardır, ve her zaman için  bir gözetim halinde tutulur, denetleniriz. Sizin de söylediğiniz üzere "CHAT CİTY gibi TÜM TÜRKİYE NİN GÖZBEBEĞİ" bir site; kendi kimliğiyle henüz yüzleşememiş, kendisini tanıyamamış ve tatmin edeceği onlarca egosu bulunan kişi, ya da kişilere emanet edilemez değil mi? İstediğiniz kadar hayır içerikli bir mesaj yazın. İçinizden Evet dediğinizi şimdiden duyar gibiyim.
    Sayın
restegate başınıza gelmiş bir olay sonrasında sinirlenebilirsiniz, yanlış olduğunu düşünebilirsiniz, bunu ilgili Platformda dile de getirebilirsiniz."Burda ilgili platform ile kasıt ve yapmanız gereken, doğru olan, ivet e özelinden başınıza gelen olayın sebebini sormaktır" bu da sizin en doğal hakkınız. Saygı duyarız. Ancak Ajan arkadaşımız ivet için sarfettiğiniz; "Sonradan Ajan ünvanı verilmiş olacak ki bu arakadaşımız gerçek hayatta gerçekleştiremediği egolarını sanal dünyamızda hele hele CHAT CİTY gibi TÜM TÜRKİYE NİN GÖZBEBEĞİ olan Bir SÜPER ARENADA tatmin ediyor......" sözünüz için de ivet den ayrıca özür dilemenizi bekleriz..
    Saygılar sunuyorum.

PelusConCon

PelusConCon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 08:55:25sohbet oyun linki
Restegate adını hatırlayamadıgın arkadaslardan bırı benım dıgerıde Kroliçe!!! bız senın ne yaptıgını cok iyi biliyoruz özelden loglarıda var İvet kımseye boşu boşuna ceza vermez bizim şikayetımız uzerıne oldu bu!!!! boşu boşuna ortalıkta yaygara cıkarmaya gerek yok!! bundan sonra ChatCıtye muhabbet ıcın gel ok

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 09:30:28sohbet oyun linki

restegate  nikli şahıs size göre normal gelen konuları konuşmak için misafirim olmanızı istiyorum. bana özelden ulaşın size nereye gelmeniz gerektiğini belirtiyim. gelip bi çayımızı içip geyik adı altına gizlediğiniz fantazilerinizi sizinle paylaşmak istiyorum eğer beğenirsem fantazilerinizi ensest bi şekilde üzerinizde uygulayacağımdan şüpheniz olmasın. birde eğitim alanında görev yapıyormuşsunuz ilk olarak kendinizi eğitin bence. yok eğitemiyorsanız sizin eğitimize katkı sağlamak beni mutlu eder.

Dört gözle yolunuzu bekliyorum..

umarım cesur bi kişiliğiniz vardır 

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:30:47sohbet oyun linki
     Sevgili speideristmaalesef ancak bu kadar yanlış anlayabilir bir tutum içerisindesiniz. Kısaca size şu şekilde bir açıklama getireyim.
     Şikayette bulunan user bir bay, yani erkek
. "Normaldir. Erkeksiniz ve temel ihtiyaçlarınız olabilir." şeklinde bir açıklama restegaye Bey kastedilerek yazılmıştır. Farzedelim şikayette bulunan user bir bayan olsaydı o zaman o açıklama aynen şu olacaktı. "Normaldir. Bayansınız ve temel ihtiyaçlarınız olabilir."
     İvet o yazısını yazarken konu dışına çıkmaksızın sadece olaya açıklık getirmek amacını gütmüştür.(Mesajı dikkatli okursak bu anlamı çok rahat çıkarırız.) Olayı Erkek&Bayan konusuna çekmeye çalışmak, ayrıca konumuzun çok dışında bir durum olur.(Bu arzunuz için, Forumumuzun Öylesine Muhabbet bölümünü öneririm.) Lütfen mesajlarımızı daha duyarlı gözlerle okuyalım, ve bu mesajların altında olmadık anlamlar da aramayalım... Şu durumda Chatcity kurallarını bir defa daha okumamızı öneriyorum, kurallarımızdan konumuzla alakalı bir kesit sunacak olursak kısaca, userlerden dil, din, ırk ve CİNSİYET gibi ayrımı yapmamaları istenmiştir. Bir user buna dikkat etmek durumunda ise, ajan için bu durum bir istek değil, durum değil, beklenti değil, uyulması gereken, ve dikkat edilmesi gereken bir mecburiyettir. Ayrıca bütün ajan kadrosu olarak da bunun bilincindeyiz...
     Saygılar!..

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 22:42:10sohbet oyun linki

Sevgili speiderist Bi Süredir Ajanımız ivet İle Ciddi Şekilde Uğraştığını Biliyorum.. Şöyle Diyorum Rant Peşinde Koşuyorsan Ajanlarla Uğraşmayacaksın. Kalkıp Şimdi Sana Ajanlık Brifingi Veremiyeceğim Ama Bu Tip Konularla Yıldızı Tekrar Alman Bir Hayli Zor Olacak Senin İçin..  Burayı Okursan Bunların Hiç Birinde Yıldız Ajan Olmak İçin Ajanların Açığını Bulmaya Çalışın Demiyor :) Kendine Başka Bir Yol Seçmelisin Bence.. Bu Konudaki Yazılarına Gelince Kadın Erkeğe Çekmen Ne Kadar Yersiz Olduğunu Düşünmen Lazım. Konuyu Bilmeden Yorum Yapıyorsun ki Bilmende Gerekmiyor Aslında Ajanımız Burda Son Derece İyi Niyet Göstererek Doğal İhtiyaçları Olabileceğini (Zira Chatcity Çok Amaçlıdır Kimilerine Göre Arkadaş Bulma Kimilerine Göre Geyik Kimilerine Görede Eşleşme Sitesidir) Ve Bunların Rahatsız Edici Şekilde Olmamasını Rica Etmiş.. Yani Sen Sapıksın Erkeklerin Hepsi Böyle Diye Bişey Yok.. Son Derece İyi Niyet Ve Hoşgörü Gösterilmiş.. Ben Dilerdim ki Seninde ivet İle Sorunun Olmasına Rağmen Hoşgörü Ve İyi Niyet Göstermendi...

Artık Denilecek Bir Şey Yok Herkes Herşeyi Görüyor. :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir