ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 19:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   GEÇÇEK (mi?)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2022 Pzr 21:01:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
speiderist :
Buram buram subliminal mesaj içeren bir klip paylaşım:)

Her karesinde bir mesaj var bu klipte. 

Tabii bakmasını bilene. 

https://www.youtube.com/watch?v=6ywcf07KQZA

Ben bambaşka bir açıdan yorum yapmak istiyorum: Çok başarılı bir prodüksiyon, prodüksiyon firmasını tebrik ediyorum. 

Bu arada bugün Bakırköy Meydan`da bir miting vardı. Bayağı durdum ama mitingin kimin düzenlediğini anlayamadım. Mitingin başından beri orada olan çevik kuvvete sordum, "kim düzenliyor bu mitingi?" dedim, onlar dahi anlamamışlardı. Neyse, mitingin konusuna gelirsek; konu: "Adalet ve Af". Affın gelmesini istiyorlar. Bu konuda bir çok pankart var ama pankartların altında kimin düzenlediğine dair tek bir ibare yok. Konuşmacı, "bir grup STK tarafından düzenlenen miting"imiz diye bir açıklamada bulundu ama isim yok. Konuşmalarında hem dini söylemler, hem de milliyetçi söylemler vardı. Hem af istiyorlardı, hem de hükümet yanlısı bir üslup kullanıyorlardı. Ben bundan bir şey anlamadım, siz ne anladınız? 

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2022 Pzt 00:56:35sohbet oyun linki
https://m.youtube.com/watch?v=DIpnXeqX6Vo

Tam 41 yıl önce, 1980 yılında çıktı "bu da geçer" şarkısı. Bence 80 darbesinin asıl sebebi bu şarkıydı, ama kimse o zamanlar İbrahim Tatlıses`i linçlemedi.😀 Ben şarkıyı Müslüm Baba`dan paylaştım, zira İbrahim Tatlıses iktidara çok yakın. Kimsenin ağzının tadı bozulmasın. 😀

RMC

RMC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2022 Pzt 17:23:01sohbet oyun linki

Hamdolsun yatırımların ardı arkası kesilmiyor. 

speiderist

speiderist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2022 Pzt 17:46:10sohbet oyun linki
RMC :

Hamdolsun yatırımların ardı arkası kesilmiyor. 

RMC hapishanelerin modernleşmesi, kalacakların biraz rahat etmesini istemiyor musunuz:)

Şu notları da düşelim,
  • 36 yeni cezaevi değil, 5 adet yeni ceza evi.
  • 2022 de değil, 2022 de başlayıp 2025 de bitmesi planlanıyor yapılacak yatırım.
Bunun yanında şehir hastaneleri şeklinde bir yapılanmaya gidiliyor.

İlçelerde ki küçük cezaevleri yerine büyük kompleks yapılara dönüşüm yapılıyor.

Bunun yanında bolca duyulan 1 ranzayı 2-3 kişi paylaşıyor gibi söylemlerde de azalma olur kanısındayım.

ve son olarakta,

Hırsızın hiç mi suçu yok.

Suç işlemezlerse o yatırımlara ihtiyaç duyulmaz.

RMC

RMC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2022 Pzt 20:30:13sohbet oyun linki

Ben sadece şunu diyorum;

bu ülkede ne olmuş ki cezaevlerinde bir ranzada 5 kisi yatırılması gerekecek kadar suç oranı artmış bu ülkede diyorum.

ne olmuş da mesela 80 yılda (1919-2000 arası) hükümlü sayısı %40 artarken, son  
20 yılda (2000-2021) nasıl bir felaket olmuş da hükümlü sayısı % 500 artmış diyorum.

Olay cezaevi yenileme olayı falan değil, hükümlü sayısındaki bu anormal artış, çok net!

speiderist

speiderist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2022 Pzt 21:15:36sohbet oyun linki
Nisan 2020 itibariyle;
  • 65 bini uyuşturucu ticareti, 
  • 45 bini hırsızlık, 
  • 37 bini terör, 
  • 34 bini adam öldürme, 
  • 27 bini yağma ve gasp, 
  • 4 bini organize suç örgütü kurmak, yönetmek  
  • 89 bin kişi diğer suçlardan 
cezaevlerinde bulunuyor. 

RMC, internette her bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Yeter ki  bulmak isteyin.

Neden bu kadar çok sorusuna verilecek bir çok cevap var.

Ama ben size şunu deyim, suç işlemek bu zamanda aptallıktır. Polis-jandarmanın bugün ki imkanlarıyla yakalayamayacağı kişi yoktur. 

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir