ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 19:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Bu Yazı Bazı Kesimlerin Canını Yakacak !!
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIIIIMajesteIIIIII

IIIIIIMajesteIIIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 13:46:10      Bu Yazı Bazı Kesimlerin Canını Yakacak !!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Evet Arkadaşlar Yaklaşık 4 Yıldır Bu cc deyim kimi zaman farklı niklerle olsada devamlı cc deyim yani artık kimin ne oldugunu biliyoruz.İlk Önce Özel Ajanlığa Deginecegim !! Topluma Örnek Olması Gereken Huzurdan Sorumlu Şu Özel Ajanlarımızdan Yalan Yok Bende Başvurdum Özel Ajanlık İçin Fakat Sabredin Denildi.Eger Sizde Başvurmuş İseniz Ve Sabredin Denilmişse Kesinlikle Unuttun Ajanlıgı Sadece Oyalamak İçin Söylenmiş Bir Sözdür Siz Ajanlık Şevkiyle Görev Aşkıyla Yanıp Tutuşur Tabii Bu arada Devamlı Olarakta Vip+Tip Alırsınız !! Bu arada Size Hala Sabredin Denilmektedir.Kimi Zaman Seflerle Konuşmak Birşeyler Anlatmak İstersiniz 1 Cümle Yazarlar O Cümle de Büyük İhtimale Sorunuzun Karşılıgı Degildir !! Devamlı Göz Önündesinizdir.Sonra Bir Bakarsınız Sabıkada Bulunan  İnsan Yıldızı Almış Ortalarda Geziyor.Oysa Siz Hala Yönetimden Bir Işık Beklemektesinizdir.Sorarsınız Ajanlara Bu İnsan Nasıl Ajan Olur Diye Ajanlarda Şu Cevabı Verir.Seflere Sormak Lazım..Ajan Kardeşim Sorarım Size Seçim Yapılırken Hiç mi Araştırmıyorsunuz..Hiç Mi Görüşünüz Alınmıyor Eger Öyle İse Siz O Tenekeyi Boşuna Taşıyorsunuz...Allah Aşkına Yönetim Bu Nasıl Zihniyet...Benim Sorunum Başarısı Kanıtlanmış Yani Altın Yada Gümüş Alan Ajanlarla Degil Sorunum Yıldız Ajanlarla...

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 17:58:02sohbet oyun linki
majeste neden önce dier niklerini açıklamadın merak ettim doğrusu  diğer konu ise ilgi alanım değil

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 19:08:37sohbet oyun linki
Açıklayayım Posion 1. Nikim xXxQardaQxXx 2.Nikim IIIIISiyahIIIII (Bu nikle senin suan ayrım yaparak yaptıgın özel ajanlıgı yaptım) İlgine 3.Nikim IIIIIIMajesteIIIIII. 4.Nikim Bu İlk Nikim Oluyor O zaman Siz Cc ne bilmiyordunuz.___belief___ Başka Ögrenmek İstediginiz var mı pasion hanım Görevini yap görevini.... Hadi Şimdi İşine

posiongirLn

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 11:21:48sohbet oyun linki
görev verildiği sürece hasırım  bu sizi ilgilendrmess sadece ölesine bir soru sordmss aldığım cewaba bakınss yanlş yaptnss   sisinle hiç bir sorunum olmas benm.. birdaa soru sormakmı aslaaa bir sordum bin ahh işittmss

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 11:40:40sohbet oyun linki
Soru Soruş Tarzın Garip Sanki Dalga Geçer gibi Ben Bir Başlık Açmışım Senin Sordugun Soruyla Uzaktan Yakından İlgisi Yok  Madem Bir Şey Yazacaksın Yorum Yap Her neyse Kırdıysak Özür Dileriz.

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 11:44:12sohbet oyun linki
Bu Arada Burak Akıllısının Bahsettigi O Listeye Bırakın 1. Olmayı 4 Sene Boyunca Hiç Girmedim...İnsanları Karalamak Madem Bu Kadar Kolay Burak Bundan Sonra Görelim Diyecegim Ama Sende Yüz Olmadıgı İçin Güler Geçersin Sen..

FATSALI1

FATSALI1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 12:41:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Majeste O kadar sık Nick değiştiemişsiniz ki neden acaba birisinde ni mi kaçıyonuz yalnış mı yaptınız hayırdır  

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 13:42:21sohbet oyun linki
Keyfimin Kayasımısın :)

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 14:05:59sohbet oyun linki
Majeste guzel 1 konuya deginmissin tebrik ederim  . Sayfaya yazan bozuk turkceli bayan , nickini  anımsayamadım seni kullandıgın dile saygısızlık yaptıgın icin kınıyorum agzına İSOT surmek lazım :)

posiongirLn

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 18:31:20sohbet oyun linki

Türkçem sizlerden çok iyi, okuduğum okullarda bunu kanıtlar. Majeste!! 4 yıldır burada olduğunuzu söylediğiniz için diğer niklerinizi sormuştum, amaçsızdı.Her konuda artniyet aramanız bence çok yanlış. Sevgi ve Saygılar...

Aldığınız konu bence çok önemli. Umarım sizi önemserler...

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir