ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 00:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   ELVEDA ARKADAŞLAR :((
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2006 Pzr 17:49:17      ELVEDA ARKADAŞLAR :((sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC DE BULUNDUĞUM SÜRE İÇİNDE ACI TATLI GÜNLERİM GÜZEL DOSTLUKLARIM ARKADAŞLIKLARIM OLDU HEPİNİZİ ÇOK AMA ÇOKKK SEVİYORUMM KENDİNİZE İYİ BAKIN.

ELVEDA

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2006 Pzr 19:36:00sohbet oyun linki
Offfffffff  Reg Reg  ne elvedası kardeşim yaa.şurada dost bulduk arkadaş bulduk diye sevinirken bu kadar kolaymı yaa cc den ayrılmak sana amborga koyuyorum çıkışın engellendibakma güldüğüme sinirden gülüyorum.basitmi sence buradaki o kadar sevenini bırakıp gitmek.neyse bi sinir anında yazdın diye düşünüyorum. ya gitme yada gideceğin yerlere bizide götürher ne olursa olsun seni çok seviyorum canım arkadaşım3 seneyi devirdik  genede elveda demedik sevdiğimiz dostlarımız için.gel sen bu elvedayıı elve yi at o desin elveda diye sen gene dayı dayı kal burada

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 03:36:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kabul etmiyorum Regen kimleri üzdüğünün farkındasın umarım.Seni sevenlere ceza kesiyorsun bu bize haksızlık olmuyormuSakinleştiğinde doğruyu bulacağına inanıyorum.Yarın aramızda olucağına eminim.Sen bizi hiç kırmadın,hiç üzmedin bundan sonrada üzmeyeceğine eminim.Sensiz olmaz Regen Regen

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 08:58:35sohbet oyun linki
REGEN  GİDERSEN BENDE GİDERİM NEDR BU ANLAYAMADIMSS ANLAMSIS GİTMEN  BEKLİYORUZ SENİ

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 09:10:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Regen ßizi ßöyle Sessizce ßırakıp Nasıl Gidersin Seni ßurda Seven Onca Arkadaşın Varken. Arkadaşlarını Geride ßırakıp Gitmen ßiraz Haksızlık Olmuyormu. Neden ßıraktın ßilmiyorum Ama Lütfen Dostlarına Geri Dön. Seni Aramızda Görmek İstiyoruz.

chocolate84

chocolate84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 20:47:19sohbet oyun linki

HİÇ Bİ YERE GİTMEK YOK

ajancc

ajancc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2006 Sal 21:36:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
RENE ŞOKTAYIM HALA CİDDİMİSİN SEN BIRAKIYORUM ELVEDA FELAN YAPMA KANKA ŞOK OLDUM YA GERÇEKTEN TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU İNSAN BİŞEY DER İLK ÖNCE BİZE GELİP SÖYLESENE FORUMA YAZMIŞIN HER ZAMAN BAKMAM FORUMA SENİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDIM SENİ SEVİYORUM BİLİYORSUN HER ZAMANDA SEVİCEM CHATCİTY DE UNUTULMAYACAK İSİMLERDEN BİRİSİ OLUCAKSIN AMA SEN BENİMLE Bİ DANIŞ SONRA KARAR VER:)) AY HALA İNANAMIYORUM YAAA SİNİRİM BOZULDU VALLA TAMAM YAZMICAM BU KADAR :(((

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2006 Cmt 11:06:40sohbet oyun linki

HİÇ Bİ YERE GİTMEK YOK

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2006 Çar 13:13:59sohbet oyun linki
ELVEDA gercekten muthis derin bir kelimedir ve soylendigi zaman ardında durulması gerekir .Aksi halde anlamını yitirir ( pokerde cekilen blofun gorulmesi blof yapana kaybettirir) hic olmazsa TEKRAR MERHABA denilmeli :)

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2006 Pzr 09:27:52sohbet oyun linki
REGE HAYIRDIR NE OLDU KARDEŞ ALLAH AŞKINA ZATEN BİR KAÇ ADAM VAR CC DE BİDE SEN GİTTE KIZLARLA BİZ İP Mİ ATLIYACAGIZZ DUR YA SAÇMALAMA
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir