ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 03:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Neyse Halim Cıksın Forum:)
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 00:39:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Becquerel ajan olmadan öncede şovalyemdi yine şovalyem ve hep şovalyem olarak kalıcak..canım arkadaşım :)

FLowFire

FLowFire resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 08:19:42sohbet oyun linki

Senin Gibi Yazamıyorum Ama Az Vicdansız Degilsin Pp                      İYİ BİRİDİR BEN SEVİYORUM HER NEKADAR CEZA VERSEDE:))))))                                                                                   

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 16:49:15sohbet oyun linki
hey bec paşam geldım ben ne dıyım sana her kelımen atasözü  gıbı   yazıma  cevap ver men çok sevındırdı ama kaçamazsın sıra benımsen sıranı savdın  cc  görevındekı  hassasıyetın  ve verdıgın deger  ve dıger  üslerım içinde gecerlı  ajan oluşumdakı  etkenlerdır bence ajanların hepsı hak ettıklerı  yerdeler kımne derse desın sızler olmasanız cc  yıdüşünemıyorum bıle herhalde hıç bayan olmazdı burdakı  kemal sunal flımlerıne özentı okadar fazlakı odada ajanoldugugu göre göre küfürü basıyor ve ortada hıç bırşey yok   ve salonda ben ajan arkadaşıma bır sorunumu anlatıyorum  ve okışi  küfüre başladı  kendı kendıne bu bır örnek sence bunların düzelmesını beklemek  delılık bence  küfür  realde yapamadıkları erkeklıgı kılavye başında yapmak ıstemelerıdır  realde bunlar emınımkı kuzudur  neyse bu benımnaçızane fıkrım senın hakkındakı fıkrım ıse  gördügüm en karızmatık en sevımlı en yakışıklı  yanı kısacası bütün enler sana feda olsun  en azından saçların var  lıtos kıskansın  duydunmu  saç ektırecekmış ama  gene senı gecemez paşam  saygılar

TayFDJ

TayFDJ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 15:14:55sohbet oyun linki
Gözlemlerime göre Çok sinirli birisin Ve o sinirliliğini tutamıyodun ceza verirken ama şimdi Tutabiliyosun ve Çok iyi Ajanlık Görevini Yapıyorsun İnş daha Yükseğine ulaşırsın Becquerel. (taYF)

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 20:26:27sohbet oyun linki
yafff bec abı ne yazayım ben şimdi yazmasam ayıp olcak:)) Abicim Allah yardımcın olsun  Allah hep senınle olsun işallah Seni Sevmeyen Ölsünn:Pp ( Pizza Ismarlasanda yesek :)))

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 19:31:52sohbet oyun linki

karizmatik ajanım bec

sen kötü olurmusun hiç...kendine bir eleştiri sayfası açman bile kendine olan özgüvenini gösterir bu konuda güzel gidiyorsun ne diyeyim Süpersünnn

Bi tane ajandır bu bec

Elimda sakın ha kalma:p

Cezası bile bi bajka

Q la ne bulcam yaf ben şimdi

Uğruna cc yansın cici ajan

Elalemi salla boşver amaaannn

Rahat ol her zaman

Emin ellerdesin inan:p

Love you bec (everybody)

yaf şiir pek beceremem ama resim çizeirm sana bi ara

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 17:33:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

(becquerel) bu nik ne zaman d 1 den içerigirse aklıma ilk gelen alman futbolunun kralı bechen bavuer oluyo

tıpkı onu andırıyosun bana sert mızaclıkatı görunumlu ve otoriter yapılı yazıların hepsını okudum sanırım  bır cogu  benımle yada bende onlarla aynı fikirdeyim ajan olmak senın adına güzelde olsa  bence bıraz daha relaks omalısın dıye düşünüyorum yanlışda yapsan  ben ve benım gibi düşünenler senı sevıyoruz ve senı cc de eglenırken görmekde istuıyoruz sert yuzun ruslara katı tavrın almanlara mızacın rumlara ama en önemlisi bence emınım kalbınde TÜRKLERE benzıyordur başarılısın bıraz daha cc halkından ol   (saygılarımla)

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 19:05:46sohbet oyun linki

Loglara ceza veren bi adamsın ne diyim ben sana her b.ka ceza verion  loga 60 dk yı basıyosun ne hakla bilmiyorum o başka  rozet sana yakışmadı yıldıza devam etseydin  sana saygı duyuyordum bec bi aralar bu log olayı kastı beni

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 19:21:51sohbet oyun linki
Bütün Eleştirileriniz İçin Teşekkürler Arkadaşlar. Saygılarımla

ShyPnoSeS

ShyPnoSeS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 11:25:35sohbet oyun linki
Bec bence sende işini iyi yapanlardansın. Böyle devam et yolun açık olsun ...
CC sohbet icin buraya
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir