ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 03:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   LİTROS...
 <<12345678910 111213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 18:00:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Corrdyy nin arkadas listesine bakarsanız kim olduğunu anlarsınız arkadas listesinde kızıl gözlü bilmem ne war  benim asla muhattab olamayacağım sahsiyet e corrdyy nin de kim olduğunu anlamıssınızdır   Litros  Sen de prangaymıs bilmem kimmiş takma senin nasıl bi kişilikte olduğunu herkes biliyor gerisi booooooooşşşşşş zaten

JaCkQuArT

JaCkQuArT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 00:49:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LİTROŞ ABİ BU CC DE AJANLARIN İÇİNDE SEVDİĞİM TEK ADAMSIN.ABİ BAZI PİSLİKLER KARŞISINDA SESİMİ ÇIKARACAM YETER ARTIK HERKES DİLEDİĞİ GİBİ AT KOŞTURAMIYACAK.

ABİ HER ZAMAN DİYORUM BUNLAR SENİN TIRNAĞIN OLAMAZ.

BOMBACImulayim

BOMBACImulayim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 12:48:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
LİT

Akin1907

Akin1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 14:59:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SENİN DİĞER AJANLARIMIZ GİBİ CIVITMICANI UMUYORUMM  ÇÜNKÜ SEN BİTANESİNThumbs Up UMARIM İŞİNİ DOĞRU YAPTIGIN İÇİN İŞİNE SON VERMEZLER LİTROS BAZILARINA OLDUGU GİBİ!!!

uneri

uneri resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 21:27:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu yorumları yapan arkadaşlar kötü ajan görmemiş

Lilian

Lilian resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 01:07:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
elbettee varr 10 numarasın ====>bukaddar sevioz

Plague

Plague resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 22:55:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhaba

Öncelikle herkeze hakettigi verilir kanısındayım.Gözden gecirince başlıkları kanımca herkez sevdigini,kendisine yakın hissettigi kişiler hakkında yorumlar yapmış.Ceşitli eleştiriler yapılıncada nitekim yakın cevre ve seven kişiler cevaplar vermiş:).Benim düşüncem ise ; görevi layıkıyla yapabiliyor mu , yapamıyormu bunların tartışılması.. 
     Ajan kimligini degerlendiriyorsak bence en iyiler arasında Litros, sabit popüler odalarda degil gerek duyulan odalarda görev yapmakta.Ceza yaptırımlarına gelince bir filtre cihazı degil gerekli gördügü her durumda yetkisini sonuna kadar kullandıgını duygularıyla degil gerekeni yaptıgını görüyorum görüyoruz.Gold ajanlıgı hakeden birisi var isede bu ilk olarak Litros olmalı yönetimde  herşeyin farkında ve degerlendirmesini yapıyor düşüncesindeyim.İstegim kişilik ve arkadaşlık yönleriyle degerlendirmemeleri arkadaşlarımızın..Ajan görevi hakkında düşüncelerini söylemeleri dile getirmeleridir..Duygusal davranılmamalı :) Unutmayalım ki herkese hakettigi gec te olsa verilir.. İyi geceler

KSKliYARGIC1912

KSKliYARGIC1912 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 23:27:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
litrosEFECEM abim seni cc de uzun sürdir tanıyorum gerçekden görevini en iyi şekilde yapıyorsun haksızlıga gelemeyip mecburun susuyorsun sen degil sana bunu yaptıranlar utansın sen benim sevdigim ajan degil öz abim gibi yakınsın bana ne zaman bi derdim olsa hemen yardım edersin senin gümeş rozette degil altın gold rozette olman lazım sana rozeti vermeyenler utansın umarım en kısa zamanda seni gold ajan olarak görmek isterim her zaman böle dürüst ve saygılı olmanı dilerim seni seven kardeşin KSK EMRE

delinazzz

delinazzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 23:27:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

litross.cc de degerli ender kişiler arasındasın canım..sevenim varmı? demen bile yanlış benceeeeeeee ...litros seni çok seviyorum iyiki varsın iyi ki seni tanıdım..

her rüzgar savuracak bir toz bulur .

her hayat yasanacak ölünecek bir can bulur.

her düş gerçekleşecek bir umut bulur..

bulunamayacak tek şey senin benzerindir CEM...

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 23:37:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Plague· :
Merhaba

Öncelikle herkeze hakettigi verilir kanısındayım.Gözden gecirince başlıkları kanımca herkez sevdigini,kendisine yakın hissettigi kişiler hakkında yorumlar yapmış.Ceşitli eleştiriler yapılıncada nitekim yakın cevre ve seven kişiler cevaplar vermiş:).Benim düşüncem ise ; görevi layıkıyla yapabiliyor mu , yapamıyormu bunların tartışılması.. 
     Ajan kimligini degerlendiriyorsak bence en iyiler arasında Litros, sabit popüler odalarda degil gerek duyulan odalarda görev yapmakta.Ceza yaptırımlarına gelince bir filtre cihazı degil gerekli gördügü her durumda yetkisini sonuna kadar kullandıgını duygularıyla degil gerekeni yaptıgını görüyorum görüyoruz.Gold ajanlıgı hakeden birisi var isede bu ilk olarak Litros olmalı yönetimde  herşeyin farkında ve degerlendirmesini yapıyor düşüncesindeyim.İstegim kişilik ve arkadaşlık yönleriyle degerlendirmemeleri arkadaşlarımızın..Ajan görevi hakkında düşüncelerini söylemeleri dile getirmeleridir..Duygusal davranılmamalı :) Unutmayalım ki herkese hakettigi gec te olsa verilir.. İyi geceler

Başka söze gerek varmı ki?  

Qυαяєzмαχ ®

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 111213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir