ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 03:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   LİTROS...
 <<123456789 10111213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 22:51:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Rumuz:   YARALI CEYLAN   :)))))

prangaxxx

prangaxxx resimleri

24.Eyl.2006 Pzr 23:56:12 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Litros,

Bence sen gümüş ajanlık nedir hatta ajanlık nedir bunun bilincinde birisi değilsin...

pranga

---------------------------------

Bilinçli biri konuşuyor susun sesizlik :)

-------------------------------

(Bu kadar zaman ajanlık yapmış olman bile ilginç...)

pranga

--------------------------------

Sen oda acmadan bu kadar konuşmazdın ,Dayın milet vekilimi oldu yoksa :))

-------------------------

Dün  gece tesadüf olarak aynı odadaydık  ve ceza verdiğin kişinin kimliği önemsiz... 

pranga

......................

Bende o odadaydım ,O kimligi önemsiz dedigin .Bayan arkadaş haketti ceza aldı.Orda olmanızda tesadüf degildi  :)) O bayan arkadaş neden yazmadıda sen yazdın :))

........................

önemli olan ceza veriş sistemin ve sana eleştirisel bir soru sorduğumda ise bana ,

EDEBİYAT YAPMA pranga demen kadar anlamsız birşey olamaz...

Pranga

--------------------------------

Sorma uslubunla alakalı ola bilirmi acaba ,Ajanlar vermiş oldugu cezadan sorumlu oldugu kadar,sana degilde cezayı alan kişiye  acıklama yapma gibi birde iyi niyetleri var.

kaldıki Eleştirisel sormuş olman zaten başlı başına bir hata.Olayı buraya taşımansa en büyük hatan.gerci okadar hatan varki bunlar , kırıntı gibi.Edebiyat yapma derken mecazi anlamda demiştir yoksa sen zaten edebiyat yapamasın sıkma canını .Küfür etmemiş yani :))

------------------------

Tartışmayı bilmiyorsan ya da sorgulanmaya tahammülün yoksa böyle bir başlıkta açmamalıydın  bence... 

PRANGA

---------------------------------

Bu başlıgı acarken senin chat city de oldugunu unutmuş yada farketmemiş olamazmı :) Yada başlıgı yanlış algılayacagını düşünmemiştir.:)  Ya kusura bakma litros cocukluk yapmış başlık acarak bi daha yapmaz kızma tamamı :))

ALLAH AKIL FİKİR VERİRKEN ONU KULANMAK ADINA BİLİNÇ DE VERMİŞTİR.Şu foruma yazmış olduğun yazılara bir göz at ne demek istediğimi anlaya bilirsin belki.dedim ya belki anlayışla ilgili birşet bu .:)

kendi adına bir başlık acıp .Kişileri zorla oraya sokmadan  bekle bakalım senle ilgili kişiler ne düşünüyor. :))

Zorlama yapma ama :)

CHAT CİTY İÇERİSİNDE Kİ GÖREVLİ ARKADAŞLAR HATA DA YAPAR KARİYERDE. Bu onların sorunu size haksızlık yapılıyor gereksiz ceza veriliy ise bunun için konuyu foruma degil info@chatcity.cc aktarmanız gerektiginide biliyor olmanız lazım.

Konularınızı daha dikkatli daha bilinçli olarak,Düşünüp foruma uygunmu uygun degilmi şeklinde sonuclandırırsanız .daha saglıklı veri alırsınız.

Dr: Jawell BENGLİNE

nextweek

Bengline resimleri

25.Eyl.2006 Pzt 01:15:57 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

prangaxxx seni sonuna kadar destekliyorum!!!    (     ben de bu kadar duyarsız bir insanın ajan olduğuna inanamıyorum...

ama düşünsene cc de gerçek hayatın kopyası değil mi?gerçek hayatta olduğu gibi burada da bazı torpilli kişiler olabiliyor!!!

Nextweet  neye istinaden  o şahısa destekliyorsun .Öyle bilmediginiz şeylere katılmayın. sonra arkanızdan katıla katıla gülen olur .Torpilli kişiler :) Ne anlamda :)

·corrdyy·

·corrdyy· resimleri

26.Eyl.2006 Salı 18:27:47 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
nextweek :

prangaxxx seni sonuna kadar destekliyorum!!!

ben de bu kadar duyarsız bir insanın ajan olduğuna inanamıyorum...

ama düşünsene cc de gerçek hayatın kopyası değil mi?gerçek hayatta olduğu gibi burada da bazı torpilli kişiler olabiliyor!!!

EYNEN PRANGA KATILIYORUM

EEeeeee  Bide kendinle gurur duy .

Katılımcı arkadaşlar ,Site içerisnde  katılıcak başka konu bulamadınızmı.

Kendinizi daha güzel konulara taşıyın  LÜTEFEENN....

Sn  Litros  görev süresince davranışlarındaki güzelikl ve iyi niyetlilik ve chat city deki fedakarlılıgın adına . Bengline olarak teşekkür eder başkada bir şey demiyecegim. SAYGILARIMLA . TÜM SAYGILI OLANLARA

Dr: Jawell BENGLİNE 

xxonestepcloserxx

xxonestepcloserxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 22:54:40sohbet oyun linki
lıtros abı yuru be kım tutar senı ben ınanıorumıkı sen cok ıı bı ınsansın abı sen onlara bakma  bosver onları sen  ben yanındayım senın 

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 00:19:36sohbet oyun linki

Yaralı ceylan ha,

Ben şimdilik yaralı şey diyeyim sana...

Sanırım sana birkaç defa muhattabım değilsin demiştim ve sen ısrarla benim yazılarımı kopyalıyor kendince diyemiyeceğim sahiplerince istenen şeyleri yazmaya çalışıyorsun...

Halen daha söylüyorum

MUHATTABIM OLMAYACAKSIN OLAMAZSIN...

Gelelim konumuza,

Ben sadağım dan okumu çıkarırım ve yayımı gerer, yanlış gördüğüme yollarım okumu...

Sen ve benzerin birkaç kişi var onlar ise ne yapabilir ancak biliyormusun???

Sahipleri gelen okun tehlikesini hissedince  koşun beni kurtarın diye bağırırlar size...

Koşarsın şimdiki olduğu gibi...

ama ne yazık ki bana koşarsın oysa ok hedefimdedir artık....

Şimdi yapacağınız ne onu da diyeyim size,

info@chatcity.cc adresine mail atın siz...

ambulans servisleri var size yardımcı olurlar sanırım...

Ha birde moderatör arkadaşına yalvar belki siler bu mesajımı...

Bu konuda artık yorum yazmayacağım...

sen ajanlara şirin görünme başlıkları aç oralarda biraz oyalan...

Bakarsın, önümüzdeki dönem chatcity nin sonu olursa  ancak rozet alırsın sende...

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 01:27:17sohbet oyun linki

Zoruna gitmiş beliki :)) Ama başlıgımda belirmiştim   YARALI CEYLAN  diye.

Neyseki üsteki yazında hazırda bir anbulansında var :)

Seninle muhataplık konusuna gelince ...!  Bana sebep göster ....! Neden  böyle bir şey yapayım. Senin diger insanlardan farklı kılan bilmedigimiz bir özeliğinmi var.

Azdaha konuya hakim ol ,Konpleks yapma seninle muhatap olmak neden bu kadar kötü bir şeymi.? Beni ilgilendirmez gerci bu senin sorunun ,Benim cevremde senin yapında arkadaşlarım olmadı olamazda ,Beyin düşünce yapın değişmedikce .Kendinle ilgili konpleksi yenmeden.sana selam dahi vermeyi düşünmedim.Once kez benim ile ilgili ortak arkadaşlarımıza .benii kötülemene rağmen ,sana bunun acıklamasını yap demek adına bile muhatabım görmedim.

BENİM YAZMIŞ OLDUGUM KONU ,SENİNLE MUHATAP OLMAK YADA ,SENİNLE YÜZGÖZ OLMAK ADINA DADEGİL.YAPILAN YAZILAN BOŞ GEREKSİZ VE SUCLAMA İNSANLARI DEŞİFRE ETMİŞ OLMAN ADINA YAZILMIŞ BİR YAZIDIR.

Amacıma her zaman ulaşmış biri olarak kendi yapımı bildigimden ,Eger amacım rozet yıldız vb olsaydı :) Bunu coktan emin ol coktan  hakederek alırdım.:)

Bilmen gereken şu: YILDIZ ROZET VS ALMAK İÇİN YALAKALIK ŞİRİNLİK VS  GİBİ ÖZELİKLER DEGİLDE  
SABIR, ADALETLİ KİŞİLİK,AKLIBAŞINDA BİR KAREKTER TERCİH SEBEBİDİR. yani senin şansın yok . BANA GELİNCE BENİM YILDIZIM KALBİMDE.ROZETİMSE BEYNİMDE.ADALETİMSE YÜREGİMDE.BAK KALAVYEDE ELİMDE .Ama sen ne demek istedigimi gene anlamamışsındır.:)Kafanı yorma bak sevinmelisin sana bolca vakit ayırdım bu yazdıklarımla .okudukca seninle ilk kez aynı seviyeye indigimi düşünür mutlu huzurlu olursun.

Seninle ilkez Burda aynı seviyeye iniyorum bu yazımla. Cünküsü şu.Herkes hadini bilsin.Kendini gözden gecirip analiz etsin.Karşısındakini de göz önüne alıp ona göre hareket etsin. İnsansın ama arkadaşım dostum yada herhangi biri bile degilsin bu uslubunla gözümde.

1) Ha birde moderatör arkadaşına yalvar belki siler bu mesajımı...

Çok güzel bir mesaj yadıgını ve beni silkelediğinimi düşündünde mi dedin moderatör arkadaşa yalvar diye :)yazdıgın mesej yukarda tekrar oku kendinden belki nefret edersin :)

2)sen ajanlara şirin görünme başlıkları aç oralarda biraz oyalan...

Ajan dedigin yetkili arkadaşlar beni ben onları bilirim buranın yanisi degilim.Şirinlik Yapımda var :)ama bedelsiz ve karşılıksızdır :)

görünen şuki yazdıklarım ve actıgım başlıklar seni incitiği kadar kimseyi incitmemiştir :)

3)Bakarsın, önümüzdeki dönem chatcity nin sonu olursa  ancak rozet alırsın sende...

Önümüzdeki döneler ve sonraki sezonlarda da chat city kendi alanında gayet iyi bir şekilde kendi kulvarında öncülüge devam edecektir.chat city nin sonu olursa bir gün senin mantığındaki kişilerin yüzünden olur bu.  .ROZETLİ ARKADAŞLARIM HEPSİ ASLANLAR GİBİ İŞİNİ KRALAR GİBİ YAPIYORLAR .Birde laf yemeseler .Benim rozet almam la ilgili bir pilanım olursada bunu ilk sana söyleyecegim .Yaşını bilemem ama ıQ ile ilgili bişey bu.Yazımı defalrca defalarca oku baktın olmadı bir daha oku..

Saygılı olanlara saygılarımla

StarDr:Jawell BENGLİNE

-----------------------------------------

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 02:06:55sohbet oyun linki

Duygularınızla Hareket Etmeniz Bu Noktada Mantıklı Gibi Gelsede Bence Mantık Denklemlerinin Tezatı;Ufak Bir Gülüş,Bir Çift Göz Ve Sempatik Davranışlar. Bence Herşeyin Açığı Değildir.Kimine Göre Kral, Kimine Göre Köle... Herkez İki Gözle Bakar Ama; Neticede Görmek İstediğini Görür . Ajanlık Kavramını Bilmeyen Kişilerin Eleştirisi Örneklerde Gördüğümüz Gibi, Sadece Baskın Bir Ağızla "Verilen Cezaya Karşı" Hesaplaşmadır.. "Gitmeden Önce Foruma Yazı Yazacağım, Görecez Cevap Verme Yeteneğini" Gibi Söz Telafuzunu Yapan Bir Arkadaş Tarafından Sahnelendirilmiş Oyundan Öte Değil.....Görülen Köy Kılavuz İstemezmiş:)) Atalarımız Öle Demiş..

Keyifli Sohbetler.

Hoş Kalın.

serseri22

serseri22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 02:13:49sohbet oyun linki

olur canım sen kafana takma msn gel ben sana hep yazarım k_a_r_a87@hotmail.com

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 12:11:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şöyle bir baktımda eleştiri yapılmamış direk kin ve nefretler kusulmuş.Bu her forumda böyle işine geldiği gibi yorum yapıyor herkez kimse gerçekte gördüğü ve olanı yazmıyor.Neyese bende yorumumu yapacağım. Litros abi kişilik olarak efendi cana yakın sıcak kanlı benim görüşümle.Ajanlığına gelicek olursak görevini iyi yapıyor.Benim görüşlerim budur.Zaten bi deyim vardır meyve veren ağacı taşlarlarmış.

oxinox

oxinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 12:16:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nobodyisbad :
Şöyle bir baktımda eleştiri yapılmamış direk kin ve nefretler kusulmuş.Bu her forumda böyle işine geldiği gibi yorum yapıyor herkez kimse gerçekte gördüğü ve olanı yazmıyor.Neyese bende yorumumu yapacağım. Litros abi kişilik olarak efendi cana yakın sıcak kanlı benim görüşümle.Ajanlığına gelicek olursak görevini iyi yapıyor.Benim görüşlerim budur.Zaten bi deyim vardır meyve veren ağacı taşlarlarmış.

Senin gibi geçmişi küfürlerle dolu olan bir insanın burada başkalarının yorumlarını eleştirmeye hakkı yok.. Şimdiki aldığın yıldızı bile hakkınla almıyorsun

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 12:25:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sende ByBrut olmalısın sanırım sende kus kinini nefretini. Ama bu eleştirin hoşuma gitti.Dedik ya meyve veren ağaç taşlanır.

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 17:52:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Bengline

BANA GELİNCE BENİM YILDIZIM KALBİMDE.ROZETİMSE BEYNİMDE.ADALETİMSE YÜREGİMDE.BAK KALAVYEDE ELİMDE ...

Uffff cümleye bakın. Ajanlar göreve başlarken bunu AJAN YEMİNİ olarak söylettirsinler.:))

İyi Sohbetler...®

speiderist

Ali beni yine güldürdün : ) litros 1 numara adamdır kimse hakkında yorum yapmasın  Ayrıca bu corrdyy kim yokluğumda beni aratmayan arkadasım tskler  taklitlerimden sakınınız 

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir