ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 16:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   mrmaniax
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 16:20:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bence sen yazdıklarımı bidaha oku ondan sonra konuş ne anlatmak istemişim sen ne anlamamak istemişin belki anlarsın.Sen bence bırak bu chatcityi git politikacı ol senden çok güzel muhalefetçi olur

MrManiax

MrManiax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 16:38:17sohbet oyun linki
İpsizuçurtma sana ceza neden verdiğimi çok iyi biliyorsun odaya geldiğimde küfür eden görmedim ben görseydim tabiki ceza verirdim ve size onca uayarı yaptım konu kapansın diye ve sadece sana vermedim cezayı endroad da aldı ben görmediğim birşey için ceza veremem ipsiz bey vede görmediğim birşey için ceza vermediğim için böyle birşeye baş vurman anmalsız ben yıldızı ilk defa almıyorum sizinle sabahtan öğlene kadar uğraştım onca uyarışıma karşın tartışmaının devam etmesi üzerine size ve endroad da ceza verdim kimseye şahsi sorunum için ceza vermem ve buna rağmen siz hala devam ettiniz sonunda olayı Charlesguna bıraktım lütfen bir şikayetiniz varsa info@chatcity.com adresine mail atınız böyle kişiyi karalamak adına forumu meşgul etmeyiniz forum paylaşım yeridir kişilere hakaret ve karalama yeri değildir. Forum kurallarınızı tekrar kontrol etmenizi isterim. Saygılar.

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 16:54:38sohbet oyun linki

MrManiax :
İpsizuçurtma sana ceza neden verdiğimi çok iyi biliyorsun odaya geldiğimde küfür eden görmedim ben görseydim tabiki ceza verirdim ve size onca uayarı yaptım konu kapansın diye ve sadece sana vermedim cezayı endroad da aldı ben görmediğim birşey için ceza veremem ipsiz bey vede görmediğim birşey için ceza vermediğim için böyle birşeye baş vurman anmalsız ben yıldızı ilk defa almıyorum sizinle sabahtan öğlene kadar uğraştım onca uyarışıma karşın tartışmaının devam etmesi üzerine size ve endroad da ceza verdim kimseye şahsi sorunum için ceza vermem ve buna rağmen siz hala devam ettiniz sonunda olayı Charlesguna bıraktım lütfen bir şikayetiniz varsa info@chatcitiye.com adresine mail atınız böyle kişiyi karalamak adına forumu meşgul etmeyiniz forum paylaşım yeridir kişilere hakaret ve karalama yeri değildir. Forum kurallarınızı tekrar kontrol etmenizi isterim. Saygılar.

Saygı lafla olmuyor bana gosterecegin saygı sadece sohbet odalarında rahat sohbet etmemi saglamak olmalı . Aslında yadırganacak 1 sey yok cunku sen de kufuru alıskanlık  haline getirmis bir usersin . Tabii ki bu mevzular burada yazılacak ki insanlar anlasınlar . Sen ozel ajan  vasıflarına sahip degilsin duyguların vazife yapmana engel oluyor . Yasakladıgın insanın ( ben) yazmak hakkını elinden alarak ona hakaret  ediyorsun .Umarım ajanlar ve sefler bu durumlara kayıtsız kalmayacaklar .

MrManiax

MrManiax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 17:00:12sohbet oyun linki
İpsiz kimsenin hakkını elinden almadım karşı tarafada ban verdim o yüzden sen beni suçlaymazsın ceza vermemin sebebi açık ve net tartışmaının kapanması .uzatmayıp şikayetini verdğim adrese maille bildirirsen sevinirim

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 17:09:29sohbet oyun linki

MrManiax :
İpsiz kimsenin hakkını elinden almadım karşı tarafada ban verdim o yüzden sen beni suçlaymazsın ceza vermemin sebebi açık ve net tartışmaının kapnması uzatmayıp şikayetini verdğim adrese maille bildirirsen sevinirim

Neyi nasıl  yapacagımı bana ogretmek gibi 1 lux e sahipsen bu yazdıklarımı da kabullenmek durumundasın . Ben eger cc de isem bu cc ve sizler icin bir kazanımdır . Donanım sahibi insanlara olan ofkeniz cumlelerinize bile yansıyor. İpsiz diye baslayan ( ipsizucurtma oysa) cumlen goz kırpmayla bitiyor bu ne samimiyet ve gayrıciddiliktir  anlamak olası degil . Tekrar ediyorum  yıldız ajanlık yapacak donanıma sahip degilsin birazcık zeki olan insan satırlarından bunu anlayabilir . Ama merak etmeyin  kufurbazları  ve ona yandas olanları( sen) dustukleri cukurda bogacagım . Bunu basaracak altyapıya sahibim  cunku butun kufurbazlar ve yandasları  cahildir .

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 17:14:04sohbet oyun linki

Selamlar..

Ne Demişler Sopayla Kilime Vuran, Kilimi Dövmez, Tozunu Silkeler:) Eleştirilerde Biraz İnsaflı Olmak Gerekir. Herkez Hata Yapar Bunu Dillendirip Butarz Söz Düellosu Yapmak Yersiz.. Metanetli Olmak Gerekir... Keyif Dolu Sohbetler Dilerim.....

Saygılarımla..

deliyazzz

deliyazzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 17:21:28sohbet oyun linki
Allahım ya altı üstü bir muhabbet sitesi. Arkadaşlar muhabbetinize bakın. Yapay gündemlerle forumu kirletmeyin.

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 17:34:46sohbet oyun linki

deliyazzz :
Allahım ya altı üstü bir muhabbet sitesi. Arkadaşlar muhabbetinize bakın. Yapay gündemlerle forumu kirletmeyin.

Aynı anda iki kisiye yanıt becq her zamanki kıvrak zekandan dolayı seni 1 kez daha kutlarım . Deliyaz kirlilik varsa ortada bunun en buyuk karsıtı  benim  .Ve net yazıyorum cc odalarındaki butun userler benim verdigim  tepkileri verse kimse ortalıgı kirletemez .

( Moderatorler ne gune duruyor konu gereksiz ve kirlilik nedeni ise silerler )

Alfacenturii

Alfacenturii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 23:03:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben sunu anlamıyorum.neden bu kadar tahammul sınırınız dusuk. ucurtma ağabey burda bır elestırı baslıgı acmıs.ıllakı poh poh lamak ıcın mı yazılır foruma? koskoca çağları kapayıp açmış lıderler elestırı alırken sız neden buna tahammul edemıyorsunuz? ve forumda o kadar çok gereksız baslık varkı...... alkıs alırken nasıl gururlanıyorsanız elestırı alırkende o kadar sabırlı olmalısınız. ve bu elestırılerden yola cıkarak kendınızı gelıstırmelısınız.

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2006 Cum 14:14:27sohbet oyun linki

MrManiax :
İpsiz kimsenin hakkını elinden almadım karşı tarafada ban verdim o yüzden sen beni suçlaymazsın ceza vermemin sebebi açık ve net tartışmaının kapanması .uzatmayıp şikayetini verdğim adrese maille bildirirsen sevinirim

Sen zamanın küfürbazı şimdi yıldız aldın diye asılsız cezalar veriyorsun.. ipsizucurtma sonuna kadar arkandayım

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir