ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 13:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   mrmaniax
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 14:31:07      mrmaniaxsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bu gun muhabbet cafe1 de 3 tane mutecavizi resmen korudugun icin seni kınıyorum .Bana verdigin ceza onemli degil  kufure karsı cıkmak yuzunden aldıgım 3 dakikalık ceza onurdur  benim icin . Senin gibi ajanlar ancak kaosa neden  olurlar . NOA senin de dikkatine  bayım !

(Umarım ozel ajan secimlerinizde daha dikkatli olursunuz )

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 14:49:00sohbet oyun linki

Maniaxyapmaz öyle şey  iftira atma

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 14:54:26sohbet oyun linki

Bu mesaja yanıt vermesi gereken sen degilsin  ! Mensubiyet suuru ile duygusal davranıyorsun !

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 14:56:01sohbet oyun linki

Ya arkadşlar bu tip şeyleri foruma taşımayın artık ya.kişisel sorunlarınız varsa bizzat sorun yaşadığınız kişilerle konuşun o da olmuyorsa şefler ne güne duruyor.lütfen arkadşlarr huzursuz ortamlardan kaçalım.saygılar

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 15:00:14sohbet oyun linki
Sende buraya yazmak zorunda değilsin bir derdin var ise info@chatcity.cc yollayabilirsin.Bizi ilgilendirmez senin aldığın ceza .Eğerki kendini buraya yazmaya mecbur hissediyosan.Bi oakadar bende mecbur hissederim.Umarım anlaşılmıştır.

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 15:01:04sohbet oyun linki
Bu olayı buraya yazmamın nedeni ajanlardan  birisinden aldıgım fikirdir .Bu kisisel bir sorun da  degildi yıldız ajanların nitelikli olmaları sadece bana degil cc deki  butun userlere rahat  sohbet yapmak  hakkı verecektir .

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 15:03:24sohbet oyun linki

DuBLeGo :
Sende buraya yazmak zorunda değilsin bir derdin var ise info@chatcity.cc yollayabilirsin.Bizi ilgilendirmez senin aldığın ceza .Eğerki kendini buraya yazmaya mecbur hissediyosan.Bi oakadar bende mecbur hissederim.Umarım anlaşılmıştır.

Elestirilere kapalı 1 insana yazılacak bir sey dusunemiyorum .Kullandıgın  cumleler ne kadar sıg . Hicbirimiz melek degiliz dolayısıyla herkes  hata yapabiliyor bu mevzu seni astıgı gibi  seninle alakalı da degildi .

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 15:10:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ipsizucurtma :
Bu olayı buraya yazmamın nedeni ajanlardan  birisinden aldıgım fikirdir .Bu kisisel bir sorun da  degildi yıldız ajanların nitelikli olmaları sadece bana degil cc deki  butun userlere rahat  sohbet yapmak  hakkı verecektir .
Neden sen kendi fikrin ve hür iradenle hareket edemiyomusun başkalarından fikir alıyosun.Benim amacım tartışma değil sen aldığın cezanın hesabını yada yapıcak olacağın şikayeti adrese yolla.Bana göre  yeri burası değil.Benim demek istediğim bu.

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 15:12:26sohbet oyun linki
Ayrıca benim neyimi eleştiriceksin ki hakkımda bişey bilmiyorsun selamım sabahım yok eleştiricek olduğun olumsuz yönüm ne merak ettim.Laf ebeliği bütün bunlar

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 16:07:41sohbet oyun linki
Ben cok anlasılır bir sey yazdım kufur ve aynı safta olanlar .Bu tepkinden anlasılıyor ki aynı kilimin desenisin bence yazma artık yazma bu baslıga .
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir