ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 16:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Metal
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mezarqabul

mezarqabul resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 17:02:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·Darkdays13· :

YAZMIŞ OLDUĞUNUZ ÇOĞU GRUBUN METAL LE ALAKASI YOK!!!! BEN SÖLÜM SİZE BUNLARI DİNLEYİN METAL MÜZİK DİNLİYORUM DİYORSANIZ!!!!!!!!!!!!!!!!BURZUM,VENOM,DEF LEP PARD,LACRİMAS PROFUNDERE,İRON MAİDEN MARILYN MANSON,SEPULTURA V.B.,BUNLAR SADECE BİR KAÇ TANESİ BUNLARDAN BİRİNİ DİNLEMEDEN METALCİYİM DEMEYİN ÇÜNKÜ BU YAZMIŞ OLDUĞUM İSİMLER METAL MÜZİĞİN KISACASI BABALARIDIR

Ben katılmıyorum babalar dediklerine baksana guluyorum sadece.... Venom Black metalin Babasıdır... Possessed ve Death Grubu Artı napalm Death Morbid angel Pestilence Kataklysm Malevolent Gibi Gruplarda Deathin babalıgını surukler ancak gercek anlamda metal muzigin babası ...

Black sabbaht

Iron Butterfly

Led zeppelin

Blue oyster cult

Cactus

BLood Rain.

Thrashin babası Slayerdir... 232 tane sadece konser kaydı olan bir grup dunyada var mı acaba Ayrıca slayerla alakalı birsey soylemek istiyorum Yunanistanda Konserde Iron Maidendan once sahneye cıkıp ortalıgı sallamıslardı. DAha sonra Iron Maiden SAhneye cıkınca kimse tınlamadı neden acabA?

Cunku ben soyliyim Dunyanın En saglam Bateristi ayrıca en hızlısı dave lombardo slayerin bateristidir. Kerry Kingin soloları ne kadar sallama olarak gozuksede o bateriste ayak uydurup o ritmi tutturmak imkansız gibi birseyidr...

Raining blood & black magic diyorum...

Ancak sunuda es gecmemek gerekir. Abimlerde turkiyede efsane haline gelip metallicaya dediginiz 20 yılı askın bir surec var ama Pentagramın 1984 de kuruldugunu unutmayalım 25 yıla gidiyor...

Dagılmıs toplanmıs ad degistirmis daha sonrada Thrash Speedle baslayıp heavy efsanesi olmus Dunyada 1997 yılında 7. secilmis bir grup. Gururluyum Acıkcası Boyle bir grubumuz oldugu icin... Eyvallah. biraz arastırın. Babalar dediginiz adamlara bir goz atın oncelikle. Judası unutmayaLım ;) Turkiyeye geliyorlar ve konser vericekLer. Painkillers diyorum baska birsey demiyoRum.

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 18:12:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BENCE ALEMİNYUM DAHA İYİ ALEMİNYUM KULLANNIN HEMIDE DAHA UCUZZZ METAL PAHALI DEĞİLMİ YAAA

mezarqabul

mezarqabul resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2008 Pzr 13:17:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·0ssye5ayqala· :
BENCE ALEMİNYUM DAHA İYİ ALEMİNYUM KULLANNIN HEMIDE DAHA UCUZZZ METAL PAHALI DEĞİLMİ YAAA

zuhaha git tuvalete orda dalga gecicek baska seyler bulabilirsin ;) uzaklas derm.

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir