ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 18:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   YILDIZ VERİN
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sonnefes467

sonnefes467 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2006 Per 10:12:02      YILDIZ VERİNsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

YILDIZLI AJAN OLMAK İSİTİYORUM NEDNE SE Bİ TÜRLÜ OLAMIYORUM NEDENİNİ SORUYORUM AMA ONUD SÖLEMİYORLAR

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2006 Per 11:10:52sohbet oyun linki
Konuları lütfen ilgili başlıklar altında açmaya dikkat edelim. Yıldız ajanları için bir kısım yarılmış durumda

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2006 Per 14:39:50sohbet oyun linki

başlık : yıldız verin

-emredersiniz??

ne demek bu. bence neden yıldız verilmediği baslıgıda yansımış :) yıldız ajanlar hakkında anasayfada yazı mevcuttur.bence onu oku sonra kendıne sor : sen sef olsaydın kendıne yıldız verirmiydin? bunun cevabınıda kendıne ver. eksik gordugun konuları kendınde geliştir. kendini geliştirrirsen şef bile olursun

nonexenon

nonexenon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2006 Per 14:48:14sohbet oyun linki
ben kendimi geliştiremiyorum, neden acaba, birileri yardım etse 

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2006 Per 14:59:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya atakan bır defada bana bulaşma yaasen tıbben wahim,ruhen karısık wakasın. sana kımse yardım edemez  ben bile

KrAlBlU

KrAlBlU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 19:04:22sohbet oyun linki
ajan olmak konusunda bayan olcaksın bu 1 sonra yaşlı olcaksın bu 2 ve yalaka olcaksın bu 3 şimdiden  ajan olmak isteyen arkadaşlara başarılar yalakalık konusunda bararılı olun yeter bu cc tek ş e f  var oda briw gerisi  koskoca  bir yalan ş e f lik değil insanlık önemli ınsanları kırarak ş e f  oluncaksa öle ş e f  liğin bi anlamı kalmaz.(:D

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 05:27:42sohbet oyun linki
    Mideden gelen sesler buna denir diye düşünüyorum...
    Chatcity de Ajan kadrosu toplamda 13 kişiden oluşmaktadır. 3 Bayan, 10 Erkek. Buyrun TIKLAYIN, net bir şekilde siz de görün. 

Herhangi iki kişi arasındaki görüşmelerin şahiti olmadığımız müddetçe, hiçkimse hakkında yalaka v.s. gibi düşünceler taşınmamalıdır, ve bu saçmalıklar deklere edilmemelidir. Aksi halde kati surette talihsiz bir açıklama yapmış oluruz. Bununla kalmayıp birçok insanı da bu konuda, zan altında bırakmaya çalışmış oluruz. Bu davranışa illa ki bir ad koyacak olursak, onun adı da terbiyesizlik olur.
     Lütfen ağzımızdan çıkanı kulaklarımız duysun...
    Arkadaşlar; evet forumdayız, forum; -ki adına serbest kürsü denilmiş. İsteyen düşüncesini dilediği gibi yazar, çizer. Buyrun yazın çizin. Ancak unutmamamız gerekenler var; maalesef, bazen bu gerekenlerden çok çok uzaklarda olabiliyoruz. Nedir bunlar diyecek olursanız, cevabım; Sevgi ve saygı olur...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:20:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KrAlBlU :
ajan olmak konusunda bayan olcaksın bu 1 sonra yaşlı olcaksın bu 2 ve yalaka olcaksın bu 3 şimdiden  ajan olmak isteyen arkadaşlara başarılar yalakalık konusunda bararılı olun yeter bu cc tek ş e f  var oda briw gerisi  koskoca  bir yalan ş e f lik değil insanlık önemli ınsanları kırarak ş e f  oluncaksa öle ş e f  liğin bi anlamı kalmaz.(:D
Bir bayan nick i al 3 ay sonra dene bakalım bu zihniyetle ne olursun?

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:32:57sohbet oyun linki
Sonnefes bu Sorunun Cevabını En iyi sen verebilirsin...

ThrowRevenge

ThrowRevenge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 10:59:59sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir