ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Haziran 2024, Cumartesi 06:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   BEKLENTİSİZ SEVMEK
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2006 Pzt 20:08:03      BEKLENTİSİZ SEVMEKsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Hiç beklentisiz sevdiniz mi?Yani bugün telefon etmedi demeden, şu an nerede acaba diye kendi kendinizi yemeden, yaş günümü hatırlayacak mı acaba diye bir beklenti içine girmeden...sevdiniz mi hiç? Onun, size ait bir mal olmadığını kabul edip , onu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi? Yanında ki kız arkadaşına aldırmamayı öğrenip, ama aldırmıyormuş gibi yapmadan, gerçekten aldırmadan,- bitecekse biter , bunu ben değiştiremem , beni sevmeyi bırakmasını değiştiremeyeceğim gibi -diye düşünüp. Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçe bildiniz mi hiç? Hiç beklemeden çalan bir kapıda Onu karşınız da görmek ne güzeldir bilirmisiniz?Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden.. Ve beklemeden gelen bir seni seviyorum mesajının tadına varabildiniz mi hiç? Siz istediğiniz için değil,O istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar? Ve beklentisiz sevmemin tadına bakabildiniz mi hiç? Bugün beni hatırlamadı yerine..-hiç beklemiyordum , senin geleceğini -diyebilmek ne güzeldir oysa.. Onu boğmadan, kendinizi boğmadan , sevebilmek ne güzeldir.. Sahiplenme duygusundan uzak, sevmemim ,sevilmemim tadına varabildiniz mi hiç? Yapılmamış davranışlar, söylenmemiş sevgi sözcükleri ile kendi kendimizi aşk çıkmazında kaybedeceğinize, Hiç beklenmeyen bir demet çiçekle mutlu oldunuz mu? Beklentisiz sevin..Ben beklentisiz seviyorum.. Niye aranmadım diye düşünüp kendini kendinizi yiyeceğinize hiç beklenmedik bir seni özledim mesaji ile aşk ı yakalayın.. Beklentisiz sevin.. Ben beklentisiz seviyorum.. O sizin sevgiliniz oldu için değil.. Ona tapulu malınız gibi. Cantanız, arabanız gibi davranma hakkınız olduğunu düsünmeden. .Onu sevdiğiniz,onun da sizi sevdiği için ,sevin.. Sevgi ye karışan beklenti denen illeti hemen silin aşkın ak sayfalarından.. Göreceksiniz ki O zaman aşk başka bir güzel.. Göreceksiniz ki , O zaman sevgili daha bir romantik.. Göreceksiniz ki O zaman sevmek ve sevilmenin damaklarda bıraktığı tat, Yıllanmış şarap gibi, Beklenti zehrine karışmadan bir başka döndürüyor insanın başını.. Ben beklentisiz seviyorum..Onun nerede olduğunu merak etmiyorum.. Beni bugün neden aramadı diye geçirmiyorum içimden, aramadığı zamanlar da.. Geleceğe dair hayallerimde yok zaten.. Ben sevgiyi yaşıyorum.. Onun yanımda olduğu anlar o kadar değerli ,o kadar kıymetli ki.. Gerçekleşmemiş ve gerçekleşmeyecek beklentilerle mahvetmiyoruz o anları.. Beklentisiz seviyoruz.. Sevdiğimiz için seviyoruz.. Hayalsiz,,geleceksiz,beklentisiz.. Anlık seviyoruz..

bananasplit

bananasplit resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 02:14:38sohbet oyun linki
senın dedigin gibi sewmek yasarken ölmek..

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 13:20:19sohbet oyun linki

En güzel sevgi beklentisiz sevgi!

Basarabilene helal olsun.

Düsünsene cocuguna bile sevgisini sartli gösteren insanlar var. Allah (c.c.) sevgisiz ortamdan bizi uzak tutsun.!

Tsk ´ler barbiexx

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 17:27:05sohbet oyun linki

Bunun kıymeti biliniyor mu acaba !!! Beklentisiz sevmek kadar güzel bir duygu varmı ya da böyle sevebilen kaç kişi ve sevildiğini bilenler merka ediyorum !!!

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 21:42:41sohbet oyun linki

Nasıl bir şeydir o beklentisiz  sevgi platonik aşk de gitsin , :)

Şairler neden hep yanlızdır?  Sevgi kelimeleri bulmaktan kişileri ilham almaktan keyif alır kendilerinin bir hayatı oldugunu ancak eli ayagı tutmayınca farkederler, Tabi bu şair ler için dendi sakın kopi pascılar kendilerini şair sanmasınlar. Şiir sevenlerle şiir yazarları arasındaki vark ,Yaşamlarıyla alakalı hayata bakışlarıyla farklı mesela bir şair i sok bakalım  cc ye . Seni dövmez ise dawson oliim yada cc03 olayım :) Ve bide şunu der Ey be kuş beyinli bütün gün  bu boş şeylerlemi ugarşıyorsun  chat city de nedir beee . der . :) AMA KENDİZİ DE PEK BOŞTUR ASLINDA :) YAPTIĞI TEK ŞEY ÇİÇEK KELEBEK AĞAÇ GÖKYÜZÜ YAPRAK yazmak bide kendisiyle gurur duymazmı ? :)

Ya Düşünüyorumda düyada var olan güzelikleri maddeleri duyguları bir araya kelimelerle getirince   şaiir diyorlar : DEMEEKİ BEN DOGUŞTAN ŞAAİRİM :)

Meselam doğarken bilem güzel bir sesle geldim ingeeeee  ABİ SESE BAK BEE OFFF YANİ :)  INGEEEEE  :)))))

Elbeteki şaka dır her kelimemde cidiyet yatsada uyanmayan bir cidiyettir.

Şairler duyguları için yaşarlar .Duygularıyla oksijen alır kalemleriyle oksijen verirler

Tüm değerli şaiirlerimizi saygıyla anıyorum 

ALAKASIZ SONUC YOK ABİ KARŞILIKSIZ NE SEVİCEM SENDE SEVME .NE SEVİCEKSİN SEVGİ TEK KİŞİLİK DEGİLDİR ,TEK KİŞİLİK OLAN ÖZLEMDİR HAZRETTİR YANLIZLIKTIR. VE YABACILIKTIR.SEVECEKSEN SEVENİ SEV SEVMEYECEKSEN .SEVMİŞ GİBİ YAPMA  UZAAAAA ALMİİM AKLINI :)

Dr : Jawell BENGLİNE

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2006 Sal 17:26:11sohbet oyun linki
     Ben karşilıksız beklentisiz , bi umutla seviyorum..Bi umut tasiyorum yüreğimde ..!   Neyse Umutla Kalin ....

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2006 Sal 13:03:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgilinin dusuyle gecirebilir misin? Gelmeyecegini bile bile sanki her an
kapidan girecekmis gibi gozunu kirpmadan sabaha kadar bekleyebilir misin?
Bugune kadar ne yasadiysan yasadin. Bunlarin hepsinden
siyrilip, ozunu asla kaybetmeden yeni bir kimlikle baska dunyalar
kurup yeni hayatini mutlu kilmak icin ugrasabilir misin?
Yagmurun altinda aklinda sevgilin , dudaginda onu anlatan bir sarkiyla
mirildanarak saatlerce yuruyebilir misin? Oysa herkes kacmaktadir yagmurdan .
Seni islatanin aslinda yagmur degil ask oldugunu anlayabilir misin?
Yuregini cesurca acip, bazen aglamayi, bazen umitsizce
beklemeyi, bazen ofkelenmeyi ve herkesin huzurlu olarak niteledigi
sakin, beklentisiz ve suprizlere kapali hayatini terk etmeyi goze
alabilir misin?
Nefes almani zorlastiran, yureginin yerinden firlayacakmis gibi carpmasina
neden olan, hos ama zaman zaman da sikinti verici o heyecani, saklamaya
yada
azaltmaya calismadan her zaman tasiyabilir misin?
Ozlemin; kucucuk bir kordan, kentleri yakacak bir yangina donusmesine izin
verebilir misin? Elde ettigin hersey senin olsun. Sen yarin icin hayal
kurabilir misin? Arzuladigin sevgiliye kavusmanin hayalini kurmaya
cesaret edebilir misin? Bunu yaparken baskalarinin sana ??aptal?? deme
riskini goze alabilir misin?
Hicbir sey dusunmeden, sadece o ani yasamak,
yuregini, beynini, bedenini coskunun ve hazzin kucagina teslim
edebilir misin?
Nerde oldugunu, kim oldugunu, kimlerle odugunu
unutup, siyrilip kaygilarindan dans edebilir misin saatlerce?
Hem kendini, hem sevgilini hatalariyla, degistirmeden kabul edebilir misin?
Her gune yeni bir isim verip baska baska anlamlar katabilir misin?
Hic kimsenin gormedigi guzellikleri fark edebilir misin?
Ruhuna ihanet etmeden, sadece yureginin sesini dinleyerek ve yuregin sana ** O ** dedikce o nun izinden gidebilir misin?
SEN GERCEKTEN BANA ASIK OLABILIR MISIN ?
__._,_.___

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir