ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Aşkta püf noktalar :Pp
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 08:10:02      Aşkta püf noktalar :Ppsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

"Ah" dese ne oldugunu sorun, ısrar edin ...Cevap vermezse küsün.

Kücücük hataları büyütün, 3 gün kadar konu,  sadece o hata olsun, onu arkadaşlarınıza şikayet edin.Sonra hıçkıra hıçkıra ağlayın

Her tartışmada on yıl yada gidebildiginiz kadar geriye gidip, eski hatalarını yeni baştan konu edin.Hatasını hatırlayamazsanız kendisine sorun.Aman ağlamayı ihmal etmeyin 

Baktınızki tartışmada haklı çıkmak üzere, tereddütsüs düşün bayılın ve ayılmadan önce titreme krizi gecirin.

Siz bayıldıgınızda sizden uzak biryere gecip oturduysa, ayılınca ona neden sizinle ilgilenmedigini sorun.Kızın, onu suçlayın.Hatta tekrar bayılın..

Eş HAKLI ise...Hemen eski haksız oldugu konuları ona hatırlatınki, haklı oldugu konuyu unutsun.

Dır dır çok önemlidir...Yapmayı ihmal etmeyin.

Her akşam cep telefonu adres defterini kontrol edin.Defalarca aynı numarayı sorun, ama açıklamalarla yetinmeyip birde numarayı arayın.Karşınıza çıkana kim oldugunuzu ve partnerinizi nereden tanıdıgını sorun.Patron olsa bile.

İş yerine sık sık gidin ve oradaki insanlara onu şikayet edin.Ama ne olursa olsun hastayken, yukarıdakileri yapmaya ara verin ve onunla ilgilenin.

Kıskançlık yapın ama bundan hoşlanırsa asla kıskanmayın.

Bütün bunlara rağmen sizi sevmeye devam ediyorsa, ne yapıp edip onunla evlenin...

İnsan kalbindeki gerçek aşk, dört nala giden  bir attır.Ne dizginden anlar ne laf dinler.(Konfiçyus)

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 13:00:26sohbet oyun linki
muahahahah ben bole yaptım :Dhep ayrıldım exxxxxxnasıl olcaktrıp yapıorsun,kıskancsın dıorlarnapıcagımızı sasrdık wallaen ıyısı hıc AŞK YAŞAMAMAK

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 18:44:05sohbet oyun linki

Aşkın  Fiziği

Soygaz gibi saf, kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim.
Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin.
Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor.
Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum.
Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm.

Merkezcil kuvvetin etkisiyle etrafında dairesel bir yörünge çiziyorum.
Gözlerin siyah cisim gibi ışımakta, saçların rüzgarda dağınımlı bir ortam gibi davranmakta.
İnce yapı sabiti kadar zarifsin sevgilim.
Aynı fazda beyin dalgaları yayınlıyoruz ve bu dalgalar üst üste gelerek süper position yapmakta.

Seninle birlikte vektör uzayını seyrederken beni kara delik gibi kendine çekiyorsun ve seni bir vakum pompası gibi öpmek istiyorum.
Sen de benim Kiss Me! türevimi al.
Sana aşkımı fotonla yolladım fotonumu soğurdun, karşılığını emisyon olarak bekliyorum.
Sensiz geçen her an yarı ömrümü kısaltıyor.
Beraber optik yolda yürürken elinden tutmak ve dipol etkileşmesi yapmak istiyorum.
Bana ne zaman ihtiyacın olursa ışık hızıyla sana geleceğim.

Ek te sunduğum halkasal cisimle sana kovalent bağ kurmayı teklif ediyorum.
Cevabını mezonlara yükleyip işık hızıyla yolla.
Olumsuz cevabın beni Wien köprüsünden atmaya sevk edecektir.

__._,_.___

sehzade53

sehzade53 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 12:44:24sohbet oyun linki
Yukarda kızlara akıl verilmiş ama bunları yapmayan kız yok her halde... :) bunların hepsi aynı yaw
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir