ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 08:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 22:26:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Fare Nerde ?

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 04:54:46sohbet oyun linki
Jüjüm.... Yazmış ben yazmazmıyım....Birden chatcitye girdiğim günü hatırladım ne kadar çok şaşırmıştım.ilk önce oyun sandım.. Herşey reeldeki gibiydi cafeler ,barlar,parklar bir kaç gün odaları gezdim kişileri gözlemledim...Bir müddet havuzlu parkta sohbet ettim çok iyi arkadaşlarım oldu hala dostluğum dewam eder.Daha sonra cafe 1 e gitmeye karar verdim.. ve benim en sewdiğim mekan oldu cafe bir ..ve derken odalara oda eklendi ..Çok sewdiğim arkadaşlarımla tanıştım bundada en büyük pay Chatcity nin dir..Böyle bir siteyi düşünüpte bize sunanların ellerine sağlık...

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 06:03:00sohbet oyun linki

Görüşlerıne tamamen destek verıyorum fakat bu yapılmasın dedıgın seylerde hayatın ıcınde olan seyler. Tahmınımce cogu kısı gercek hayatta yapamadıklarını burda yaparak tatmin oldugu ıcın burda. Yanı o kufur edıyor dedıgımız kısıler bıle. (bu arkadasları tasvip ettıgım dusunulmesın)

Sonucta burda heskesın marjı farklı. Bence ChatCity herkesin ikincil bi dünyası olan bagımlılıgın otesınde bır zevk.  

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 18:22:53sohbet oyun linki

Jisell :
Jüjüm.... Yazmış ben yazmazmıyım....Birden chatcitye girdiğim günü hatırladım ne kadar çok şaşırmıştım.ilk önce oyun sandım.. Herşey reeldeki gibiydi cafeler ,barlar,parklar bir kaç gün odaları gezdim kişileri gözlemledim...Bir müddet havuzlu parkta sohbet ettim çok iyi arkadaşlarım oldu hala dostluğum dewam eder.Daha sonra cafe 1 e gitmeye karar verdim.. ve benim en sewdiğim mekan oldu cafe bir ..ve derken odalara oda eklendi ..Çok sewdiğim arkadaşlarımla tanıştım bundada en büyük pay Chatcity nin dir..Böyle bir siteyi düşünüpte bize sunanların ellerine sağlık...

Jijüm saol canım :) benim de güzel dostluklarım oldu ama hangi odayla başladığımı hatırlamıyorum(ama aw4 tü sanırım) :)) şu an ki odam tabi ki merkez3   hoş sohbetler canlar :) .......

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 11:11:36sohbet oyun linki
 Neden? vipi ve tipi olmayan bi sürü arkadaşım var cc de demek ki size denk gelmemiş hem insanlar vip ve tipi olanlara önyargı ile davranıyorlar kaç defa şahit oldum biri geliyor selam vrriyor öteki diyor ki oğlum o vip sana bakar mı burada gaye tabi ki bakmak değil bir selam almak en azından ama selamı alınca da şaşırıyorlar bu önyargıya nerden vardıkalrını bilemiyorum ama bütün vip ve tipi olan userler aynı değil kesinlikle...

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2009 Pzt 13:28:59sohbet oyun linki
Evet burası çok güzel ve çok eğlenceli bir sitede gerçekten, hepizin ortak isteği olan saygılı, düzgün ve küfürsüz konuşmalar görmek. Ancak bu sitede superonline dan bu yana hep bunları istemiştir ancak anlama kıtlıgının bol oldugu bir ülkede yaşadığımız için ne kadar söylenirse söylensin sonuç yine değişmiyor. Bu üzücü olmakla birlikte bir o kadarda gurur inciltici. Gerçek Türk Torunları böyle olmamalı...
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir