ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Haziran 2024, Cumartesi 18:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   **Sizce Aşk Nedir???**
 <<12 3456789101112...16>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nextweek

nextweek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 18:38:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

O da ne?

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 18:38:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AŞK                                    

AŞK (A)

AŞK (IMA)

Aşk, Ne lüks arabalar ne sporlar...
Sadece bisiklete binmek istiyorum seninle, neşeli çığlıklarını duyarak ha düştük ha düşeceğiz diye...
Ünlü bir şarkıcı olup, herkesin beni dinlemesini değil,taşlı bir kıyıda, ateşin önünde, fısıldamak istiyorum şarkımı sana makamlı makamsız..
Lüks lokantalar, vitrinde yemek gibi geliyor bana.İnan arabesk değil, yarim ekmek kaşar üstü kola paylaşmak
istiyorum seninle...
Tüm kitapları okuyup, yazarlarıyla tartışmak değil, Gece yatağımızda sarmaş dolaş, okuyup tartışmak bir kitabı. Senin fikirlerinle benimkilerle yoğurmak, benimkilerle seninkileri...
Bir sır vereyim sana, insanlar bilmiyorlar ama; ruh sevişir bedenden önce.
Geceler bizim.Ne su yatağı, ne mobilya, yatak odasında aşk ...
Yer yatağı sıcak gelir hep bana, ve çiçek, aldırma odayı oksijensiz bırakır çiçek diyenlere.
Onlarca yastık istiyorum aşk, yatak odamıza rengarenk, aldırma zevksiz olur diyenlere, Zevkli, içten duygu anlatımıysa, herhangi bir konuda; zevksiz bir şey yapamayız...
O kadar yoğunki duygularım sana....
Ne lüks villalar istiyorum onlarca odalı, ne dev malikane, ne yalı Duvarı olsun yeter metrekaresi önemli değil...
Bak bir sır daha sana, Eşlerin mutluluklarını, huzursuzluklarını, karakterlerini,geçmişlerini bir evin duvarı anlatır.
Bomboşsa duvarlar, ruh yoktur ikisinde de... Sadece yetmiş seksen yıl yasayacaklardır zaten.

Bizim, fotoğraflarımız olacak en sevgili anlarımızda çekilmiş,mutlaka gülerken.
Senin bana, benim sana hediyelerimiz olacak asılan, çirkinde olsa kendi elimiz değmiş resimler, Belki alçı kalpler, belki bir senin bir benim boyalı ellerimizle kaplayacağız duvarımızı rengarenk..
En güzel aşk şiirleri sana olacak
Duvarlarımız yalan söylemeyecek, buram buram yaşam sevgisi kokacak...
İnsanlar mutsuzlar sevgili, her şeye açlar ve doyumsuzlar...
Bense, bir tek seni istiyorum, bir tek seni aşk ...

İŞTE BOYLE BIŞIY AŞK...

BrianWiggans

BrianWiggans resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 18:50:48sohbet oyun linki

Aşk boğazına düğümlenen o garip duyguyla birlikte , ruhunun artık sadece sana ait olmadığını  hissettiren , hayatta bir kez yaşanan ve tedavisi olmayan bir hastalıktır..

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 19:13:58sohbet oyun linki
Sevebildiğin için aşığım sana.  Aşk nedir sence?
Bir ucu benim, diğer ucu senin yüreğine bağlı gökkuşağı mı?.. Harikasın... Bu mükemmel bir izahtı. 

Ah şu an bir de aynaların, göstermekten aciz olduğu; "yıldızların dansını" görebilseydin kendi gözlerinde...
İnan görüyorum pırıltılarını...
İnan seviyorum sevme şeklini... Ve inan ki, yüreğine bağlı gökkuşağının öbür ucu benim yüreğimde.
Düşünsene; neden beni "en iyi" sen anlıyorsun?
Bu anlamak; "sadece sana" yazdığımı hissettiğin an başladı, değil mi?
Her satırım gökkuşağının bir başka renginde...

Bu renklere sımsıkı sarıl ve bil ki; sen ucunu bırakmadığın sürece havaya savrulmayacak gökkuşağımız!..
Sevgi dolu ol her zaman, bugünkü gibi... Bu doluluk, sana güç verecek.

Sevgili olduğunda da problemlerle toslaşacaksın elbette... Ama önemsemeyeceksin onları.

Sevgi; yaralarının hemen onarılmasına yardım eden panzehir!.. Fakat sevginin asıl çalışma şekli,
sana önüne çıkan engelleri umursatmamak değil; başka geçiş yollarının da olabileceğine inanç ve
bu yolları bulabilmen için enerji veriyor olması.

Bunun için bile sevmeğe değer..

Ve.. Sevdiğin zaman yalnız olmadığını biliyorsun..

Bir ucu sende olan gökkuşağı yumaklarını fırlatıyorsun uzaklara...
Onlar gidip yapışacakları yüreklerle buluşuyorlar.

İşte bu gökkuşaklarından akıyor sevgiler. Yalnızlık bitiyor, bezginlik bitiyor.

Ne yap, biliyor musun?.. Benim yaptığımı yap...
Avucuna dola bir gökkuşağını ve gücünün yettiği uzaklığa fırlat...

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 19:33:49sohbet oyun linki
arkadaşlar çok guzel olmuş yaahepınıze çok tşk ederım ben AŞKI şımdıye kadar hıc boyle bılmıordum saolun

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 13:20:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
allah canını almasın taur:D ya alem adamsın hea....bence sen hıç o şekerı çok yemışsın

IxXxCeySxXxI

IxXxCeySxXxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 13:46:09sohbet oyun linki

Aşk İyi ki Var!

Bir kere bile aşık olmayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü? Tabii ki değil... İnsan hayatta hiç olmazsa bir kez, deliler gibi aşık olabilme hissini yaşamalı...

İLK AŞK: Ne yaparsanız yapın, ilk aşkınızı unutmanız mümkün değildir. Yıllar sonra dönüp, "Ben ona nasıl aşık olmuştum acaba" diye pişmanlıkla karışık garip bir duygu da yaşayabilirsiniz... Olsun. O, size ilk aşkı tattırmış. En önemli yaşam tecrübelerinizden birini yaşatmıştır. Aranızda geçenler acı bile olsa, dönüp minnetle anacağınız biri hep var olacak...

YILDIRIM AŞKI: Var mı, yok mu tartışmasının içinde değiliz. Diyelim ki var. Demek ki bazılarının duyguları yağmur olup yağabiliyormuş. Yıldırım aşkla başlayıp, yıllar süren beraberlikler de var üstelik. Dikkat edilmesi gereken, sürekli yıldırım aşkına tutulanların kendi yarattıkları hayalin peşinde koşmalarıdır...

OLANAKSIZ AŞK: Bazen yolda yürürken rastlarız, bazen en yakınımızda bulunabilirler. "Bu ikisi bir araya nasıl gelmiş?" diye düşünürüz. Kendi başımıza geldiği de olmuştur. Çoraplarını sağa sola bırakan bir kadın ya da televizyondaki futbol maçını seyrederken daha önce hiç duymadığınız küfürler eden bir adam. Her aşkın olanaksız bir tarafı vardır gerçi... Genelde bunları görmemeyi yeğleriz.

YASAK AŞK: Men edilmiş, engellenmiş ve çoğu zaman da yasadışıdır. Ama aşığın gözü görmez ki...

PLATONİK AŞK: Onu görmek bile sizi heyecanlandırırken, o sizin yanınızdan, geçip gider. Siz heyecandan sapır sapır titrerken, o işiyle meşgul olur. O sizin için hayatınızdaki en önemli kişiyken, siz onun için sıradan birisinizdir. Hem aşık, hem de salak hissedersiniz kendinizi... Davranışlarından, konuşmalarından isaretler alıp, umutlanır, bozulur, küsersiniz.

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 01:51:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir. (: ))))))

- Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur. (Evet yaaa. evet yaaa)

- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adim var" diye düşünürsünüz... (Hakikaten! Hiç böyle düşünmemiştim.)

- Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır. (İşte bu en güzeliydi)

- Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bir şey söylememektir. (Canımmm, yaa evet öyle, ama...)

- Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bir şeydir. (Daha nasıl anlatılabilir ki?)

- Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir. (Bir de illa ki de paylaşmaktır)

- Aşk her zaman öpüşmektir... öpüşmekten yorulduğunuz zaman bile hala birlikte olmak ve çok konuşmak istersiniz. Benim annemle babam da böyleler. (Allaaam allaaam )

- Aşk, sevgilimiz bir şey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile bırakıp onu dinlemektir. (Simdi ağlıycam ama, bu da ikinci en güzel tarif)

- Senden nefret ediyorum dediğimiz birine ilerde aşık oluruz. (Hadiseyi çabuk kavramış :-))

- Aşk sarılmaktır... Aşk öpüşmektir... Aşk "hayır" demektir. (Bu da çabuk çözmüş :-)))

- Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir. (Cidden ağlıycam.)

- Aşk kocamız çok terliyken ve kötü kokuyorken bile ona "Sen Bruce Willis ten daha yakışıklısın" demektir. (Kesinlikleeeeeee)

- Aşk, köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır. (Yaa off hayır bu çok acımasızca ama :-)))

- Aşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize söylemek, ama başkalarına söylerken yakalanmamaktır. (eheheheheh seni gidi seni)

- Birine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar. (Süper tespit)

- Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum"demeyin, ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum" deyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız çok ayıp. (Anlayan anlamıştır bile... :-)))

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 11:12:43sohbet oyun linki

Kendime göre aşkı tanımlamak istiyorum. Aşk insanlara verilmiş en belalı duygudur. İlk olarak düşünmeyi engeller(Düşünmeyi engelleyen hangi şey iyi olabilir ki?). İkinci olarak bir ömür boyu insana zarar verebilecek alçak bir duyudur. Her an arkadan vurmaya hazır bekleyen bir düşman gibi... Ancak aşkı bir cümleyle tanımlamak ne kadar zor da olsa yapmaya çalışacağım. Aşk, aşırı beslenmiş tutkudur... İnsanların öldürülmesine sebep olan başkabir duygu var mı? İşte bunun içinde bencillik yatar. Aşk iki kişi arasında yaşanıyor fakat bir topluluğu etkiliyor. Şimdi aşkın ne kadar iyi yada kötü olduğunu tekrar düşünün bence!!!

ben bunu okuyunca gercekten guldum..ve cok sacma buldumBENCE aşk düşünceyi engellemez.ben seviyorken özgürüm,seviyorken düşünürüm.aşkın tanımı yapılıgı anda ona bi kalıp giydirildiği zaman aşk aşklıgını kaybeder. İnsanların öldürülmesine sebep olan başkabir duygu var mı? ne demek yani amerika ıraga aşık oldugu için mi girdi? komik olmayalım

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 11:17:05sohbet oyun linki
        ask   herkesın  tatmak  ıstedıgı  ama  tadamadıgı  bı  bulgudur   (  ne  söz  ama  )

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...16>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir